Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 31 of 34 FirstFirst ... 21 29 30 31 32 33 ... LastLast
Results 601 to 620 of 679

Thread: Tekken 6

  1. #601 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Am si via PSN cateva...dar mi-e lene sa mai conectez cablurile - asta a fost acuma, asa...in 2-3 minute.


  2. #602 SP
    Member alysefu's Avatar
    Un canal al lui TheMainMan cu niste tutoriale foarte bune pt T6 , cele mai bune cred...
    TheMainManPROGAMING - YouTube




    ---------- Post added 25-03-2012 at 08:15 PM ----------


    O.... mai gad

  3. #603 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    <3 TheMainMan and friends!

  4. #604 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...deci cum asa ceva


  5. #605 SP
    Member lowlifekane's Avatar
    The MainMan e genial. Atata skill si informatie, plus tipul e fan metal si jucator de Mishimas. He's awesome!


    Oricum, altceva vroaim initial sa zic; de cand cu Marvel, KoF13, SoCal5 si acum SFxTK, am cam lasat-o mai moale cu Tekkenu, si sincer mi-e tare dor (cause theres really nothing quite like it). In vreo saptamana si imi vine PS3-ul inapoi si o sa incerc sa mai joc ceva, si cu prietenii si online, desi Tekken 6 Online gives me the jitters.

    Deci cine vrea sa joace pe PSN ma gaseste pe PM. Roman vs roman pana merge mai bine.
    RonanN, up for a few matches?

  6. #606 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Da, sigur il anunt si pe ras.

  7. #607 SP
    Member alysefu's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...deci cum asa ceva

    Jegos... uitati cum se misca in timpul meciului... cum se da inapoi tine apasat pe b .... si ataca la 2 metri de jucator , lol... mi'a iesit si mie copilul asta fara minte , mai mult de Rogue nu face .

  8. #608 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Faza funny este ca, atunci cand il intalnesc, stiu 99% ca iese dar efectiv n-am ce face. Joc, imi vad de treaba si salut...

  9. #609 SP
    Member alysefu's Avatar

  10. #610 SP
    Junior Member SideWays000's Avatar
    Salut! Unde pot cumpara Tekken 6 pt. Xbox?

  11. #611 SP
    Member alysefu's Avatar
    N-am idee.

  12. #612 SP
    Member lowlifekane's Avatar
    Quote Originally Posted by SideWays000 View Post
    Salut! Unde pot cumpara Tekken 6 pt. Xbox?
    Incearca la BAZAR. Cauta un pic, ai sanse destul de mari sa gasesti pe cineva care-l vinde.

  13. #613 SP
    Member alysefu's Avatar

  14. #614 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  15. #615 SP
    Member alysefu's Avatar
    GGs lui Ronan pt meciurile facute... cred ca au fost cele mai proaste meciuri din partea mea... da ma rog , macar m-am distrat

  16. #616 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Eu tot nu inteleg de ce avem 2-3 linii, nu stai in Romania? Ai vazut ca aveam 5 linii cu celalalt baiat

  17. #617 SP
    Member alysefu's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Eu tot nu inteleg de ce avem 2-3 linii, nu stai in Romania? Ai vazut ca aveam 5 linii cu celalalt baiat
    Nu , stau in Italia Celalalt baiat sta exact unde stau eu in RO... Cu el aveam 3 linii care nu au s-au dus la 2 . Hm... O sa incerc sa vad daca rezolv cumva

  18. #618 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Pai ce provider ai? Hai sa lamurim problema ca e enervanta

    Eu am asa:
    1. Pt. XBLA/PSN - Clicknet ADSL - merge perfect (eu mai mult l-am pus pentru ADSL, deoarece la unele jocuri imi facea figuri netul de pe PC...chiar daca e de 100 de ori mai bun).
    2. RDS (recent) - 100 mbps - merge perfect (pe PC) dar cand il conectez la 360 e dezastru (mai ales in Dead or Alive 4, etc.)
    Eu stiu, din cate am inteles si experimentat, ca e problema de peering (intre noi 2) - oricum daca estiin Italia e de inteles...rar am prins 4 cu Italia. De obicei (90%) prind 4/5 cu Romania, Ungaria. In rest...3...2...1.


    Alta poveste e si netcode-ul. Am jucat jucat zeci de meciuri cu 2 si mergea aproape perfect (un 4). NO ce-i asta?


    Ce avem noi...acel 3...sa stii ca nu e 3 real sau e 3 real dar cu delay... [de aia nici nu ma risc in juggles - doar chip damage, lol!]


    Daca vrei hai sa mai jucam azi, sunt online pana maine dupamasa.

  19. #619 SP
    Member monstrul's Avatar


    Daca e cineva disponibil la tekken 6 pe psn sa imi dea add - sunt cam noob dar vreau sa invat

  20. #620 SP
    Member alysefu's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Pai ce provider ai? Hai sa lamurim problema ca e enervanta

    Eu am asa:

    1. Pt. XBLA/PSN - Clicknet ADSL - merge perfect (eu mai mult l-am pus pentru ADSL, deoarece la unele jocuri imi facea figuri netul de pe PC...chiar daca e de 100 de ori mai bun).
    2. RDS (recent) - 100 mbps - merge perfect (pe PC) dar cand il conectez la 360 e dezastru (mai ales in Dead or Alive 4, etc.)

    Eu stiu, din cate am inteles si experimentat, ca e problema de peering (intre noi 2) - oricum daca estiin Italia e de inteles...rar am prins 4 cu Italia. De obicei (90%) prind 4/5 cu Romania, Ungaria. In rest...3...2...1.


    Alta poveste e si netcode-ul. Am jucat jucat zeci de meciuri cu 2 si mergea aproape perfect (un 4). NO ce-i asta?


    Ce avem noi...acel 3...sa stii ca nu e 3 real sau e 3 real dar cu delay... [de aia nici nu ma risc in juggles - doar chip damage, lol!]


    Daca vrei hai sa mai jucam azi, sunt online pana maine dupamasa.
    Si eu tot adsl am dar merge prost.. In Italia este cel mai de cacao net din Europa... n-am ce face vad ca merge naspa si asa... cu 2-3 linii rar 4 cu Italienii RAR . Am sa vad ce voi face, o sa caut internet mai bun nu stiu Oricum am dat sa schimb la altii internetul dar mai trebuie sa astept putin pana apar aia sa imi monteze sau ce trebuie sa faca ei pe acolo , te anunt eu cand imi bag net bun sa jucam calumea

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 31 of 34 FirstFirst ... 21 29 30 31 32 33 ... LastLast

Similar Threads

  1. Tekken 7 By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 287 Last Post: 14-01-2024, 19:45
  2. Replies: 0 Last Post: 22-07-2011, 18:08
  3. Replies: 0 Last Post: 01-07-2011, 14:38
  4. Tekken 6 By HeinekeN_ in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 10-10-2008, 13:18

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts