Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 33 of 34 FirstFirst ... 23 31 32 33 34 LastLast
Results 641 to 660 of 679

Thread: Tekken 6

  1. #641 SP
    Member alysefu's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    Amandoi aveti mad skillz
    )

  2. #642 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar


    Alisa pressure!

    *p.s.

    Jucam cu monstrul si pe cand jucam mai fain s-a luat curentul (la mine)...lol.

  3. #643 SP
    Member alysefu's Avatar

    P.s: cum joaca monstrul ?

  4. #644 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by alysefu View Post
    P.s: cum joaca monstrul ?
    Joaca bine - ni, ni, ni, ninaaaaaa!

  5. #645 SP
    Member monstrul's Avatar
    Ronan e doar politicos dar am sa intru "in the lab" mai serios

  6. #646 SP
    Member Ares's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post


    Alisa pressure!

    *p.s.

    Jucam cu monstrul si pe cand jucam mai fain s-a luat curentul (la mine)...lol.
    pune si cand ti-o iei

  7. #647 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Am cateva puse :spermatozoid:

  8. #648 SP
    Member lowlifekane's Avatar
    Sunt atat de salty ca nu am mai ajuns la Cluj sa dau niste Tekken cu lumea...
    Ce e si mai trist e ca, cu nici 2 zile inainte de eveniment mi s-a prajit PS3-ul; asa ca adio online o vreme.

    La viitorul eveniment Battlekon, cel din cadrul festivalului Otaku mai exact, nu va mai fi campionat de Tekken 6 din pacate. Tre sa astept abia pana in vara la BATTLEKON2012 sa "get my fix". Dar las ca va prind eu pe toti dupa la Nijikon, in toamna, la niste Tekken Tag 2.

  9. #649 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by lowlifekane View Post
    Sunt atat de salty ca nu am mai ajuns la Cluj sa dau niste Tekken cu lumea...
    Ce e si mai trist e ca, cu nici 2 zile inainte de eveniment mi s-a prajit PS3-ul; asa ca adio online o vreme.
    Da, mi-au povestit baietii, lol

  10. #650 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    na joaca tekken 6 pe psn



    te-n p*la mea de serviciu gratis. Pe XBL din cele peste 10.000 de meciuri jucate niciodata n-am patit asa sau si daca era asa...se deconecta automat nu te lasa sa te chinui tot meciul.



    ...ce caterinca (prima data cand folosesc acest cuvant). Random buttons. Asa poti tot promova...

    Oh well...

  11. #651 SP
    Member alysefu's Avatar
    Merge mai naspa pe psn ? Apropo incearca sa joci cu frames mai ales contra noobi mici dinastia , nu te mai chinui sa ii bati asa fac eu...
    Hai ca ma bag sa fac si eu grad pe xbl sunt rogue ...

    ---------- Post added 08-05-2012 at 08:02 PM ----------

    Bulls**t !!!!!!! F**k this game ! Aveam vreo 110W cu 20L ... rogue si peste 80% cu Bruce . Mi-a cazut netul si m-am trezit Master Apoi... de nervi am jucat prost , am intalnit numai spammeri ! Numai noobi frate care ma incurcau ... si nu puteam sa joc deloc , mi-am luat bataie intr-una numai de la noobi patetici, acum tot Master sunt cu vreo 67% . F**K !!! Nu pot bate spammeri si noobi care stau pe loc si baga prize la greu...

  12. #652 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    mor de dorul lor!



    ia la ei ma!

  13. #653 SP
    Member alysefu's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    mor de dorul lor!



    ia la ei ma!
    Bun rau Bruce asta... n-am ce zice.

  14. #654 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Toti din ATL sunt nebuni!

  15. #655 SP
    Member alysefu's Avatar

    Ps: eltonfury mi-a dat iar ragequit si e tekkengod ! tekkengodmya**

    ---------- Post added 10-05-2012 at 07:58 PM ----------

    Sa-mi bag banana in jocu' asta , jur . E imposibil sa castigi contra noobi... doamne... nu exista vreo modalitate sa dau numai de aia de rankul meu ? Jesus...

  16. #656 SP
    Member alysefu's Avatar
    Odata la cat timp vine promotia ? Am jucat peste 6 ore la rand naiba si nu mi-a venit.. sunt brawler

  17. #657 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by alysefu View Post
    Odata la cat timp vine promotia ? Am jucat peste 6 ore la rand naiba si nu mi-a venit.. sunt brawler
    Daca bati 2x acelasi rank/culoare cu tine, al 3-lea meci e promotion. La fel e si cu demotion doar ca invers. Era un site unde era explicat sistemul mai bine, pe puncte, dar nu mai gasesc link-ul. Ideea generala e sa ai grija cand vezi oameni cu rank-ul/culoarea ta sau, pentru demotion, cand vezi oameni cu rank-ul/culoarea ta + rank-ul tau precedent. Daca bati oameni cu rank mai mare decat al tau (de ex. warrior si tu ai brawler) e ca si cum nu l-ai bate ca e prea departe de tine si nu te/il afecteaza. E ceva de genul...0,01%.

    La rank-urile mai mari (am vazut asta la mine) daca ai promotion match si adversarul da rage quit...iti ramane pentru urmatorul meci, nu se reseteaza ca la rank-urile mai mici. Am patit asa de 5 ori consecutiv (cu elton fury).

    Eu sunt Warrior (pe X360) si acolo raman, si de vreau si de nu vreau, deoarece oameni de rank-ul/culoarea mea nu mai gasesc. Eventual primesc demotion risk daca pierd de contra unui rank mai mic, lol.

    Daca esti atent...cu cat avansezi cu atat culoarea de la rank se reduce.

  18. #658 SP
    Member alysefu's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Daca bati 2x acelasi rank/culoare cu tine, al 3-lea meci e promotion. La fel e si cu demotion doar ca invers. Era un site unde era explicat sistemul mai bine, pe puncte, dar nu mai gasesc link-ul. Ideea generala e sa ai grija cand vezi oameni cu rank-ul/culoarea ta sau, pentru demotion, cand vezi oameni cu rank-ul/culoarea ta + rank-ul tau precedent. Daca bati oameni cu rank mai mare decat al tau (de ex. warrior si tu ai brawler) e ca si cum nu l-ai bate ca e prea departe de tine si nu te/il afecteaza. E ceva de genul...0,01%.

    La rank-urile mai mari (am vazut asta la mine) daca ai promotion match si adversarul da rage quit...iti ramane pentru urmatorul meci, nu se reseteaza ca la rank-urile mai mici. Am patit asa de 5 ori consecutiv (cu elton fury).

    Eu sunt Warrior (pe X360) si acolo raman, si de vreau si de nu vreau, deoarece oameni de rank-ul/culoarea mea nu mai gasesc. Eventual primesc demotion risk daca pierd de contra unui rank mai mic, lol.

    Daca esti atent...cu cat avansezi cu atat culoarea de la rank se reduce.
    Aham... am inteles , ms mult

    ---------- Post added 14-05-2012 at 06:30 PM ----------

    Am batut un brawler de 3 ori la rand si apoi mi-a dat promo chance cu un rogue.... uitati aici un ''tekkengod'' foloseste numai df+3
    Tekken6 Online - elton fury (TekkeGod) ragequitter - YouTube

    ---------- Post added 14-05-2012 at 06:31 PM ----------

    Like a bitch.

  19. #659 SP
    Member alysefu's Avatar
    Sunt Berserker !

  20. #660 SP
    Member alysefu's Avatar
    Foloseste cineva de aici Steve ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 33 of 34 FirstFirst ... 23 31 32 33 34 LastLast

Similar Threads

  1. Tekken 7 By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 287 Last Post: 14-01-2024, 19:45
  2. Replies: 0 Last Post: 22-07-2011, 18:08
  3. Replies: 0 Last Post: 01-07-2011, 14:38
  4. Tekken 6 By HeinekeN_ in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 10-10-2008, 13:18

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts