Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5
Results 81 to 83 of 83

Thread: FIFA 22

  1. #81 SP
    Member ymess's Avatar
    Ma confrunt cu o problema, ma intreb daca cumva nu sunt singurul.

    Primesc disconnecturi foarte des in Fifa ultimate team in modul wireless. Problema e ca m-am mutat la o noua chirie si nu mai pot conecta fir.
    Netul merge perfect, primeam disconnect in Fifa dar sedinta mergea in continuare. Problema nu e doar de la EA Servers, pentru ca la 1 / 3 meciuri am inceput sa patesc. Prima luna nu am fost deconectat deloc.

    Si culmea, doar in Fifa primesc disconect, restul jocurilor fara probleme.

  2. #82 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Eu nu am mai primit disconnect de mult timp ,mai precis de când am rezolvat cu netul ( schimbat router ,chemat băieții de la digi sa își inadeasca cablurile mai bine ca mergea prost ,făcut și sesizare pentru fibra dar încă nu sau simțit sa vina )
    Înainte ma deconecta când mergea netul prost, probabil era o fracțiune de secunda întrerupere și astia te da afara ,la alte jocuri nu e asa

  3. #83 SP
    Member ymess's Avatar
    Un update daca mai are cineva problema asta: daca aveti doua antene, pe cea de 2Ghz se intampla mai rar.
    Cred ca problema principala e acel NAT Type din console settings. Trebuie sa fie open. Singurul workaround e sa dau clear la console mac address odata la 2-3 meciuri.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5

Similar Threads

  1. Vand FIFA 21 Ultimate Edition si FIFA 21 Champions Edition By Rasher in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 15-10-2020, 19:32
  2. Vand cont origin cu FIFA 19 si FIFA 18 By RobertM95 in forum Software
    Replies: 0 Last Post: 05-07-2019, 22:30
  3. Vand Fifa 16 + Fifa 17 - PS4 By mihaixpp in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2017, 12:02
  4. Replies: 0 Last Post: 23-12-2014, 19:45
  5. Licitatie: FIFA 05 si FIFA 06 GBA By Khan in forum Licitatii
    Replies: 3 Last Post: 14-06-2009, 20:39

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts