Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 10 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 190

Thread: Prince of Persia: The Forgotten Sands

  1. #1 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

    Prince of Persia: The Forgotten Sands


  2. #2 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Dabea astept. Sunt fan PoP !

  3. #3 SP
    Member CaNtO's Avatar
    Abia astept.Cred ca e continuarea la PoP the two thrones.

  4. #4 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    pare interesant, dar animatia asta nu arata prea bine. miscarile printului sunt cam "seci" si nici printu nu mai arata, la fata, ca cel din trilogie. dupa cum vedem la sfarsitul trailer-ului, vom avea si optiunea de a derula timpul, so...in mod clar o continuare a trilogiei nisipurilor. au fost niste jocuri foarte bune. sa vedem ce va urma.

  5. #5 SP
    Member richardm27's Avatar

  6. #6 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Doamne ce procarie, in loc sa faca sequel la POP-ul de anul trecut scot o tampenie bazata pe film ?! Trailerul arata ca naiba :/

  7. #7 SP
    Member vTGS's Avatar
    Quote Originally Posted by muggs View Post
    Doamne ce procarie, in loc sa faca sequel la POP-ul de anul trecut scot o tampenie bazata pe film ?! Trailerul arata ca naiba :/
    Si cine ti-a spus tie ca jocul va fi bazat pe film?singura chestie pe care producatorii au dezvaluit-o este ca se va intoarce la povestea sands-urilor atat.Trailerul chiar ca arata cam nasol de parca nici macar nu s-au straduit sa-l faca sa arate cat de cat decent.Oricum sper sa iasa un joc bine facut insa am unele indoieli daca au spus ca jocul va aparea anul viitor in mai.

  8. #8 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by muggs View Post
    Doamne ce procarie, in loc sa faca sequel la POP-ul de anul trecut scot o tampenie bazata pe film ?!
    la asta ma gandeam si eu . Ce s-a intamplat cu celalt print si cu tipa aia Elika ? seria asta nu o sa o mai continue ?

  9. #9 SP
    Member CaNtO's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    la asta ma gandeam si eu . Ce s-a intamplat cu celalt print si cu tipa aia Elika ? seria asta nu o sa o mai continue ?
    Au fost mancati de monstrul ala! a fost cea mai aiurita poveste .

  10. #10 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    S-au intors la seria veche datorita criticilor aduse de fani jocului lansat anul trecut.

  11. #11 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Este logic. In loc sa repari cand strici ceva, te intorci la ceva ce stii ca ai bun. Daca ar fi facut la fel Ubisoft, dupa Assassin's Creed 1, ar fi trebuit sa se intoarca la Rayman...

    Ok, nu este un joc pe care il astept cu nerabdare, doar cu o doza mica de curiozitate... O fi mai bun, nu o fi...

  12. #12 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    S-au intors la seria veche datorita criticilor aduse de fani jocului lansat anul trecut.
    Nu i-au dat nici o sansa tipului nou . oh well , macar din seria Sands of Time am terminat 2 din 3 jocuri

  13. #13 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Cum nene, eu vreau sa vad ce face printu' reloaded cu Elika. Doar nu ne lasa cu ochii in soare. Eu sper sa dezvolte ambele serii.

  14. #14 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    S-au intors la seria veche datorita criticilor aduse de fani jocului lansat anul trecut.
    Corect jocu din 2008 nici nu trebuia sa existe bani aruncati de pomana de fani , ala a fost o mare prostie producatori au sarit din lac in put.

  15. #15 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    EU cred ca va fi facut dupa film din cauza ca: va fi lasat in aceasi perioada cu filmul,sfarsitul lui mai inceputul lui iunie,caracterul arata foarte asemanator cu cel din film.

  16. #16 SP
    Member Razielim's Avatar
    Si mie mi-a pacut trilogia Sans of Time, insa cred ca Ubisoft ar fi trebuit sa continue noua serie lansata in 2008.

    Personal nu cred ca o reintoarcere la seria Sand mai functioneaza in zilele noastre, acum 5-7 ani era flawless, dar acum mecanica, si gameplay-ul le consider depasite, intro lume inconjurata de Uncharted2, GoW3, etc.

    Daca storyul va fi legat direct de film, they will faill hard.

  17. #17 SP
    Member Painkiller's Avatar
    jocul din 2008 o fost o mare porcarie. daca o sa faca un joc dupa film o sa fie alta porcarie. daca o sa faca un joc in genul celor de pe ps2 cu gameplay-ul si detaliile tehnice la zi, atunci o sa iasa ceva bun.

  18. #18 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Povestea din trilogia The Sands of Time a fost foarte buna deci daca au o idee buna pentru o continuare jocul e binevenit.
    Dar daca nu au o idee prea buna ar trebui sa mai se gandeasca la o continuare a jocului din 2008 .
    Sa speram ca au o idee buna .

  19. #19 SP
    Junior Member altair's Avatar
    Este foarte bine ca s-au intors la vechea poveste:d.Va fi un joc foarte bun!!!

  20. #20 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    Pimele artwork-uri.
    Attached Images Attached Images popfs_palace_exterior.jpg popfs_interior.jpg popfs_gatefortress.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 10 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 10 Last Post: 19-05-2010, 09:09

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts