Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 63 of 171 FirstFirst ... 13 53 61 62 63 64 65 73 113 163 ... LastLast
Results 1,241 to 1,260 of 3408

Thread: Super Street Fighter 4

  1. #1241 SP
    Member storm89shadow's Avatar
    Eu sunt pentru ziua de sambata, pe 2 aprilie. Pentru mai tarziu nu pot promite nimic.

  2. #1242 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Eu cred ca cel mai bine ar fi cand este si Mini pe aici. (duminica 10 apr)

    Nu de alta dar deja se anunta absente pentru 2 aprilie. - Maic si Liam.
    Ar fi ok daca isi vor posta toti opinia in legatura cu data cea mai potrivita.

    Scopul e sa maximizam prezenta pe cat posibil, cu efect direct proportional asupra distractiei/trolling-ului.

  3. #1243 SP
    Member Smileymike101's Avatar
    Daca vin eu, creste trollingul cu 578%!Votez 10 aprilie, ca si asa nu pot participa la turneul MK,numa sa nu fie absenti din cauza ca e duminica si sa zica ca nu stiu ce, ma pregatesc pentru luni.
    Si, FRATEEE!!! Teava lu' Haggar m-a scos din campionat!

  4. #1244 SP
    Junior Member duncanstomp's Avatar
    Sal,


    Pt. mine ar fi mai bine pe 2 aprilie. Asa, am putea sa mai dam niste offline-uri la MK9 inainte de turneu. There's only so much you can learn from watching combovids.

  5. #1245 SP
    Member Bozyblue's Avatar
    Quote Originally Posted by duncanstomp View Post
    Sal,


    Pt. mine ar fi mai bine pe 2 aprilie. Asa, am putea sa mai dam niste offline-uri la MK9 inainte de turneu. There's only so much you can learn from watching combovids.
    Da, ce-i drept aici subscriu si eu - in sensul de a juca niste MK Demo offlines inainte de turneu. Nu stiu cum sa facem, ne putem strange si pe 2 si sa bagam mai mult MK, in varianta mai restransa, urmand sa ne vedem in formatie completa iarasi pe 10.

    Nu cred ca au astia la sala de console MK Demo. Nu-mi aduc aminte sa fi fost consolele legate la net...

  6. #1246 SP
    Junior Member liam_alex's Avatar
    Ce important ma simt
    Man , daca incepem de dim , e ok . Abia la 5 am turneul si este destul de aproape de zona. Vin cu schimbul la mine. So , weekendul asta ma bag !

    ---------- Post added 29-03-2011 at 02:54 PM ----------

    alecs, mane , noi nu putem salva replay-urile de la turneu si apoi filmate frumos la o calitate mai buna?

  7. #1247 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Liam, SSF4 nu salveaza replays la offline ci numai la meciurile online din pacate.

    Bun cum zice si duncan putem face un meeting cu scopul principal de training la MK9 pe 2apr.
    Problema este ca la sala acolo nu au net deci nici demo.

    Poate reusim sa ne strangem la "vechea" locatie, caz in care Ares are ultimul cuvant de spus aici.

  8. #1248 SP
    Member Ares's Avatar
    nu am nimic impotriva ptr vechea locatie. sa vedem cine se anunta

  9. #1249 SP
    Member Bozyblue's Avatar
    Quote Originally Posted by Ares View Post
    nu am nimic impotriva ptr vechea locatie. sa vedem cine se anunta
    Eu, eu!

  10. #1250 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Ar fi o problema pentru mine, (angajamentele astea) Duminica 10 april. incepe campionatul de GT5 in jurul orei 20:00 , asta tinand cont ca am ~ 5-6 ore de condus pana jung acasa.

  11. #1251 SP
    Member Smileymike101's Avatar
    Renunti la offline de fightere pentru un turneu online de gt5?

  12. #1252 SP
    Member Bozyblue's Avatar
    Quote Originally Posted by Minimize View Post
    Ar fi o problema pentru mine, (angajamentele astea) Duminica 10 april. incepe campionatul de GT5 in jurul orei 20:00 , asta tinand cont ca am ~ 5-6 ore de condus pana jung acasa.
    Am banuit ca vii pe "Ninja" cea verde din avatarul tau si ajungi ceva mai repede

    Glumesc, m-am gandit ca daca tot vii pe la noi ti-ar place sa participi si la o intalnire de-a noastra. Noua ne-ar face placere Dar esti presat de timp din cate vad, din pacate... Ramane atunci sa ne vedem doar la turneul de MK cu tine.

    Deci guyz, cine vrea MK Demo casuals, pe 2 sambata la vechea locatie de la Radu. Ce facem mai departe stabilim acolo.

    OK?

  13. #1253 SP
    Member storm89shadow's Avatar
    Eu vreau mk demo Sa-l caftesc pe Bozy si pe Radu cu Scorpion

  14. #1254 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Poate facem vineri pe 8 ceva.

    Ramane de vazut ce si cum guys, atat e de stiut ca fighting games community ****ing rocks!!!

  15. #1255 SP
    Junior Member duncanstomp's Avatar
    Quote Originally Posted by liam_alex View Post

    alecs, mane , noi nu putem salva replay-urile de la turneu si apoi filmate frumos la o calitate mai buna?
    Un meci cu bony care nu cred ca-i in playlistul lui alecs:



    Good sim play.

  16. #1256 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by Smileymike101 View Post
    Renunti la offline de fightere pentru un turneu online de gt5?
    Sunt multigamer, ce pot sa fac dar tu ai dreptate, mai ales ca ar fi si primul offline, nu ?
    Daca va adunati pe 10 april atunci promit ca raman si eu pana duminica (daca ma mai suporta Radu).


    Quote Originally Posted by duncanstomp View Post
    Good sim play.
    Hmm... not really . Nu stie sa dea bait , nu am vazut nici un teleport in hp , nici un c.mp sau c.hp , nici un back mk - yoga flame s.a.m.d.

    Good cammy play tho'.

  17. #1257 SP
    Junior Member duncanstomp's Avatar
    Good in sensu ca non-random, cum ma asteptam sa fie.

    Thx for the props.

  18. #1258 SP
    Member Smileymike101's Avatar
    Good Great Dudley play here:

  19. #1259 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Quote Originally Posted by duncanstomp View Post
    Good sim play.
    Prea mult respect in meciul ala din partea ta, ca gameplay.

    GET IN THERE!!!

    lol @ Mike

    ---------- Post added 29-03-2011 at 09:26 PM ----------

    A si ca sa starnim putin treaba cu SSF4:AE pentru console.

    Este clar deja ca o sa se intample asta, dar e destul de probabil ca acest update sa fie sub forma de joc nou pe disc nou = alti bani....

    fair/unfair > cum vi se pare?

    Eu unu cred ca se cere prea mult de la noi pentru 4 caractere noi. :\ (in cazul in care nu este DLC)

  20. #1260 SP
    Junior Member Polski's Avatar
    Asta e cu Evel Ryu, Oni si gemenii?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 63 of 171 FirstFirst ... 13 53 61 62 63 64 65 73 113 163 ... LastLast

Similar Threads

  1. Super Street Fighter IV Videos By Solozaur in forum Videos
    Replies: 37 Last Post: 13-04-2011, 09:16
  2. Super Street Fighter IV confirmat By erik95 in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 13-01-2010, 20:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts