tocmai ai devenit unul dintre cei mai urâţi useri de pe forum.
ce era? am primit notificare dar nu mai gasesc postul....
Si sa fiu si ON; de pe Okazii, 30 lei
We pe book depository - 20E cu tot cu transport. Cel mai "greu" ghid din colecție de pana acum.
Cheers to the freakin weekend!in dreapta nameless_fear
Sa inceapa nebuniaMerci, MonkY!
Cu placere!
Ah, nu man... eu am renuntat la comanda mea in favoarea lui flavi_us (era pacat sa se piarda, pentru ca era la pret mai mic). Al meu va veni digital via PSN. Ce n-as fi dat eu sa am o duba de jocuri... dar, de data asta duba a fost cu sigla Altex![]()
Explicatia ta e mult mai lame decat presupunerea mea..
Si ca sa nu fiu off topic. Retro stuff bought for a friend.
By Radoo in forum Offtopic
By RonanN1 in forum Jocuri PC
By rodarkone in forum Carti si Comics
By klausn in forum Muzica, Filme & Seriale
Bookmarks