E na ca l-am luat. Gentuta originala e la spalat
. Cateva jocuri sunt destul de rare, cred ca isi face banii (800)
Jocurile de NES si consola Nintendo de la userul Rero.
E na ca l-am luat. Gentuta originala e la spalat
. Cateva jocuri sunt destul de rare, cred ca isi face banii (800)
Jocurile de NES si consola Nintendo de la userul Rero.
Daca aveti drum azi/maine/poimaine prin MediaGalaxy Orhideea verificati daca au pus deja God of War remasterizat la raft... sunt baieti seriosi..
merci rero!
By Radoo in forum Offtopic
By RonanN1 in forum Jocuri PC
By rodarkone in forum Carti si Comics
By klausn in forum Muzica, Filme & Seriale
Bookmarks