Cum naiba faceti voi print screen pe XO in dashboard ? Ca eu nu am reusit, asa ca am facut old school(luat digital impreuna cu un prieten)
Cum naiba faceti voi print screen pe XO in dashboard ? Ca eu nu am reusit, asa ca am facut old school(luat digital impreuna cu un prieten)
gata si a mea, tare grea mai este cutia.. mi-au iesit ochii cu ea din MG Vitan pana acasa..
Sweet baby jeebus. Arata frnomenal. Vise umede. Si am inteles ca poti sa o porti? Felicitari celor care au vanguard!
Sent from my C6603 using Tapatalk
By Radoo in forum Offtopic
By RonanN1 in forum Jocuri PC
By rodarkone in forum Carti si Comics
By klausn in forum Muzica, Filme & Seriale
Bookmarks