Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 416 of 1109 FirstFirst ... 316 366 406 414 415 416 417 418 426 466 516 916 ... LastLast
Results 8,301 to 8,320 of 22169

Thread: Ce ne-am cumparat azi - console

  1. #8301 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by Aliosa View Post
    daca o cumpara cineva am rugamintea sa posteze ce a fost in cutie, de curiozitate
    Cam scumpe la vedere busturile alea, at�t am găsit.
    Attached Images Attached Images tom-clancys-endwar-20081029015817265.jpg

  2. #8302 SP
    Senior Member Zero's Avatar


    Attached Images Attached Images imag001.jpg

  3. #8303 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Cumparate aseara din Flanco Sun Plaza, bineinteles ca a trebuit sa ma cert cu ei ..... Am prins o casiera care "gandea in folosul magazinului" si care mi-a zis ca jocurile au fost deja reduse si astfel cardul de reducere pe care il aveam de 100 de lei nu putea fi folosit. Am spus ca vreau sa vorbesc cu seful ei, care bineinteles mi-a zis la fel, iar eu i-am cerut sa-mi arate in regulamentul promotiei unde scrie acest fapt.
    Bineinteles ca, dupa 5 min de asteptat, a venit un alt baiat si mi-a zis ca pot sa le iau cu reducerea pentru ca seful magazinului nu a gasit in regulament ceea ce afirma, motivand ca regulamentul e prea mare.
    Foarte mare regulamentul promotiei FLANCO : Oferte Speciale : REDUCERE 100%

    Si tipa de la casa era f revoltata si-i explica unui ajutor de acolo ca daca-mi aplica reducerea imi vinde jocurile sub pretul de achizitie al magazinului. STFU bitch and die!!!

    A fost o diferenta de la cer la pamant comparativ la cum am fost tratat la Media Galaxy in Mall Vitan unde atata casiera, cat si fata de la stand au fost f de treaba.

    Am platit 449,50 de lei in final (4x99,90 + 149,90 Uncharted II - 100 reducerea cuvenita).
    Attached Images Attached Images dsc00902-912-x-684-.jpg dsc00903-912-x-684-.jpg dsc00904-912-x-684-.jpg dsc00905-912-x-684-.jpg dsc00906-912-x-684-.jpg

  4. #8304 SP
    Member DeianD's Avatar
    Quote Originally Posted by Aliosa View Post
    Cumparate aseara din Flanco Sun Plaza, bineinteles ca a trebuit sa ma cert cu ei ..... Am prins o casiera care "gandea in folosul magazinului" si care mi-a zis ca jocurile au fost deja reduse si astfel cardul de reducere pe care il aveam de 100 de lei nu putea fi folosit. Am spus ca vreau sa vorbesc cu seful ei, care bineinteles mi-a zis la fel, iar eu i-am cerut sa-mi arate in regulamentul promotiei unde scrie acest fapt.
    Bineinteles ca, dupa 5 min de asteptat, a venit un alt baiat si mi-a zis ca pot sa le iau cu reducerea pentru ca seful magazinului nu a gasit in regulament ceea ce afirma, motivand ca regulamentul e prea mare.
    Foarte mare regulamentul promotiei FLANCO : Oferte Speciale : REDUCERE 100%

    Si tipa de la casa era f revoltata si-i explica unui ajutor de acolo ca daca-mi aplica reducerea imi vinde jocurile sub pretul de achizitie al magazinului. STFU bitch and die!!!
    Si pana la urma la ce pret ai luat toate jocurile?

  5. #8305 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by Aliosa View Post
    Tom Clancy End War din Media Galaxy Mall Vitan la 79,90 lei, cu tot cu bustul si puscociul. Mai aveau inca o bucata, daca o cumpara cineva am rugamintea sa posteze ce a fost in cutie, de curiozitate.
    Am revenit cu detalii, a ajuns la mine p�nă la urmă cealaltă bucată, merci de pont

    Se pare că toate cutiile conțin același bust, problema acum este cum facem rost și de celelalte două
    Attached Images Attached Images graft_tom_clancys_le_10_year_anniversary_1.jpg graft_tom_clancys_le_10_year_anniversary_2..jpg graft_tom_clancys_le_10_year_anniversary_3..jpg graft_tom_clancys_le_10_year_anniversary_4..jpg graft_tom_clancys_le_10_year_anniversary_5..jpg graft_tom_clancys_le_10_year_anniversary_6.jpg graft_tom_clancys_le_10_year_anniversary_7..jpg graft_tom_clancys_le_10_year_anniversary_8..jpg

  6. #8306 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Pe computergames era un tip care vindea un bust diferit - el mi-a zis ca la ei la Ubishop (era angajat ubi) era disponibila o cutie cu toate 3. Cele din MG vad ca sunt cutii individuale. Pe blogul unuia dintre producatorii EndWar - este povestit cum s-au "facut" cele 3 busturi - eu acolo am gasit informatii despre ele.

  7. #8307 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Pe același blog am găsit și eu informațiile despre busturi, dar �n rest pauză, nu sunt pe nicăieri de v�nzare toate trei la un loc.

  8. #8308 SP
    raf
    Member raf's Avatar
    Attached Images Attached Images d.spacedrakengardpunchout.jpg

  9. #8309 SP
    Member Outblast's Avatar
    Noutati! Cu multumirile de rigoare pentru: BoDoPSX si ciuki.
    Attached Images Attached Images ps3-016.jpg ps3-018.jpg ps3-019.jpg ps3-017.jpg ps3-020.jpg

  10. #8310 SP
    Member Dasani's Avatar
    Husa din silicon pt dualshock 3 si xbox360 controller,din Mediagalaxy
    Attached Images Attached Images fotografie0199.jpg fotografie0200.jpg fotografie0201.jpg fotografie0202.jpg fotografie0203.jpg fotografie0204.jpg

  11. #8311 SP
    Member dayday's Avatar
    achizitiile de la craciun incoace
    de la zavii cu o intarziere de 3 sapt
    si dante de la Frostmeystr
    Attached Images Attached Images dsc001641.jpg

  12. #8312 SP
    Junior Member cyberbob1's Avatar

    Gameshop

    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Assasin's Creed Altair Collectible Figure

    Mulțumesc Gameshop
    Cum cumperi de pe Gameshop ca in lista lor de tari nu exista Romania?

  13. #8313 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...cum e asta.

  14. #8314 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Daca Romania nu exista pe lista, atunci ce tari sunt? lol

  15. #8315 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by cyberbob1 View Post
    Cum cumperi de pe Gameshop ca in lista lor de tari nu exista Romania?
    Gameshop, nu Gamestop.

    HomePage

  16. #8316 SP
    Junior Member cyberbob1's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Gameshop, nu Gamestop.

    HomePage
    Exat asta e confuzia care am facut-o

  17. #8317 SP
    Member MateRiaLLo's Avatar
    Ce am CASTIGAT azi
    Attached Images Attached Images photo052.jpg

  18. #8318 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    untitled2.png

    12+2 months Xbox LIVE Gold. 193 lei de la electronicfirst.com.

  19. #8319 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    noi achizitii, nu sunt jocuri nou aparute, insa sunt distractive...

    Tom Clancy's EndWar - PS3
    Tom Clancy's Ghost Recon 2 - PS3
    Need for Speed Shift - Xbox 360




    *aparatul foto l-am uitat in alt oras la niste rude... de accea am facut un video

  20. #8320 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Update! XBL Indie Games Collection & XBOX Originals Games Collection
    ...din păcate n-am timp să le joc deoarece trebuie SĂ-MI STR�NG TONA DE CABLURI DIN CAMERĂ

    Thanks Microsoft.
    Attached Images Attached Images 20110117213629.jpg 20110118023241.jpg sound-cables-lawatt.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Ce ne-am cumparat azi - diverse By Radoo in forum Offtopic
    Replies: 3238 Last Post: 23-04-2024, 18:52
  2. Ce ne-am cumparat azi - movies/tv series By klausn in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 884 Last Post: 12-03-2024, 15:01
  3. Ce ne-am cumparat azi - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 745 Last Post: 19-01-2024, 18:11
  4. Ce ne-am cumparat azi - carti/comics By rodarkone in forum Carti si Comics
    Replies: 614 Last Post: 06-09-2023, 15:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts