Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 26 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 ... LastLast
Results 221 to 240 of 504

Thread: Assassin's Creed: Brotherhood

  1. #221 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    eu de exemplu am terminat AC 2 fara sa-l fi jucat pe primul si nici nu stiu daca ma voi apuca de el pt ca de ex nu ai 2 lame, ai mai putine cutite. ce ziceti? merita? sa mi-l iau?

  2. #222 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    normal ca se merita. este un joc foarte bun. o poveste pe masura iar finalul este superb. nu conteaza cate lame are si cate poti sa faci / sa nu faci. conteaza povestea si originalitatea.

  3. #223 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Foarte frumoase meciurile azi muggs pacat ca nu am mai putut face un meci. So guys, care vrea sa faca party matches impreuna cu noi ( xbox 360 ) sa zica si vedem cum facem, in principiu ne mai trebuie 1 persoana, dar daca ne strangem mai multi e si mai bine.

  4. #224 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    review de la ZonaIT

    YouTube - Canalul utilizatorului ArealIT

    O telecomanda

  5. #225 SP
    Member amidacos's Avatar
    Quote Originally Posted by Honord View Post
    Foarte frumoase meciurile azi muggs pacat ca nu am mai putut face un meci. So guys, care vrea sa faca party matches impreuna cu noi ( xbox 360 ) sa zica si vedem cum facem, in principiu ne mai trebuie 1 persoana, dar daca ne strangem mai multi e si mai bine.
    Mă bag eu .

  6. #226 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Exista vreun update/patch ceva pentru joc ce ar trebui instalat neaparat? Ma gandesc sa ma bag si eu maine in SP si d-asta intreb. N-am acces la net si daca ii trebuie ceva de pe PSN ca sa fie totul ok prefer sa mai astept.

  7. #227 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Pe 360 este deja un update dar nu stiu sincer daca are legatura cu mp sau sp.

  8. #228 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Mi-a updatat si pe PS3 acum vreo 2-3 seri, dar cred ca te poti juca linistit chiar daca nu ai acces la net (jocul a mers la lansare out of the box, nu?).

  9. #229 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Cred ca-i dau bataie maine. Ma gandeam sa nu fie vreo faza aiurea gen cea cu salvarile de la Castlevania. Si pe asta il am si-mi face cu ochiul, dar n-as vrea sa-mi pierd salvarea cand mi-e lumea mai draga. Totusi n-am vazut pe aici lume plangandu-se de ceva asemanator la AC Pe la sfarsitul saptamanii viitoare cred ca se rezolva cu netul si o sa pice tocmai bine sa termin SP si sa intru direct in MP.

  10. #230 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Voi ce intelegeti din: Throw the Borgia Captain into the scaffold to kill him. ?
    Am nevoie sa fac asta ptr. full sync. insa din cate stiu eu scaffold inseamna schela sau ceva de genu si nu prea vad legatura. A facut cineva asta? Please help quick
    De asemenea, am probleme cu trofeul D�j� vu: Replay a Memory.
    Self explanatory. Press , go to “DNA”, choose any sequence, choose the memory you want to replay and the trophy should pop up as soon as the memory starts.
    Intru la DNA, selectez secventa, imi apar memoriile, dar nu pot selecta nici una dintre ele, pot da doar back

  11. #231 SP
    Member MihaY's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Voi ce intelegeti din: Throw the Borgia Captain into the scaffold to kill him. ?
    Am nevoie sa fac asta ptr. full sync. insa din cate stiu eu scaffold inseamna schela sau ceva de genu si nu prea vad legatura. A facut cineva asta? Please help quick
    De asemenea, am probleme cu trofeul D�j� vu: Replay a Memory.
    Self explanatory. Press , go to �DNA�, choose any sequence, choose the memory you want to replay and the trophy should pop up as soon as the memory starts.
    Intru la DNA, selectez secventa, imi apar memoriile, dar nu pot selecta nici una dintre ele, pot da doar back
    Trebuie sa il iei pe Capitanul Borgia si sa il arunci intr-o schela care este pe langa locul bataliei.

  12. #232 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Am rezolvat si cu Borgia Captain, si cu faza cu DNA. THX

  13. #233 SP
    Member amidacos's Avatar
    Care se bagă la un meci pe 360 ?

  14. #234 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar

  15. #235 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Pot spune ca review-ul celor de la gamext a fost cu mult peste review-ul celor de la ZonaIT, cel putin acestia au inteles rostul povestii si ce aduce nou, nu bataie de joc si alte prostii aruncate de catre cei de la ZonaIT in care s-a vazut clar ca acest joc nu a fost facut pentru ei.

  16. #236 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Si eu voiam sa spun acelasi lucru.Comentariul m-a ajutat foarte mult, nu ca la zon@it cand imi povesteau o buna vreme de Assassin's Creed 2, desi review-ul era pentru Brotherhood.

  17. #237 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Nu aveti probleme cu luminozitatea in joc?(pe PS3) Adica sunt momente in locuri mai cu umbra cand apar un fel de dungulite verticale care ma enerveaza la culme. A mai experimentat careva asta?


    mda, nu sunt singurul:
    http://www.giantbomb.com/assassins-c...ues/35-466714/

  18. #238 SP
    Junior Member Rob3rt17's Avatar
    salut! vrea cineva sa facem boosting la multiplayer (pe x360)? imi mai trebuie 4 achievements: Abstergo Employee of the Month, Role Model, Download Complete si Strong Closer.

  19. #239 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by eugenarad View Post
    Si eu voiam sa spun acelasi lucru.Comentariul m-a ajutat foarte mult, nu ca la zon@it cand imi povesteau o buna vreme de Assassin's Creed 2, desi review-ul era pentru Brotherhood.
    pai ideea e sa descoperi tu povestea din Brotherhood

  20. #240 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Nu aveti probleme cu luminozitatea in joc?(pe PS3) Adica sunt momente in locuri mai cu umbra cand apar un fel de dungulite verticale care ma enerveaza la culme. A mai experimentat careva asta?


    mda, nu sunt singurul:
    AC:Brotherhood Graphical Issues. - Giant Bomb

    OK. Am fost mai retinut in declaratii aseara pana nu am eliminat orice alta problema care ar fi putut cauza aceste simptome: am incercat pe alt TV, am schimbat cablul HDMI si intr-un final azi am incercat si cu alt PS3 si un TV diferit fata de al meu. Aceste erori/glitch-uri sau buguri grafice(nici nu stiu cum sa le spun) au ramas. Se manifesta in felul urmator: in momentul in care personajul intra in locuri putin mai intunecoase: incaperi, tuneluri, la umbra unui zid etc. apar niste dungi verticale pe ecran de diferita intensitate a luminozitatii pe care le gasesc EXTREM de deranjante. Nici nu-mi vine sa cred ca nici unul dintre cei care jucati pe PS3 nu ati observat pana acum asta. Sa nu imi spuneti ca "noi nu avem asa ceva" ca nu va cred. Am incercat pe 3 TV-uri si 2 console diferite.

    In concluzie, DIN NOU:varianta PS3 este praf, muci si alte epitete dragute. Ooops you did it again Sony ^&%#%#%^@#$@#%^#%!!!!

    Nici nu stiu daca o sa pot juca in continuare asa, desi imi doresc foarte mult deoarece din celelalte puncte de vedere - story, gameplay - jocul este minunat.



    PS: nu am innebunit, Renegade a verificat acum la el si este exact la fel cum descriam mai sus. Il rog sa confirme printr-un thx daca nu are chef sa posteze.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 26 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 06-07-2011, 15:33
  2. Assassin's Creed: Brotherhood By zamolxes2004 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 3 Last Post: 22-02-2011, 14:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts