Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 7 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 61 to 80 of 139

Thread: Enslaved: Odyssey to the West

  1. #61 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Superb demo, nici nu ma asteptam la mai putin de la Ninja Theory.

  2. #62 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Foarte frumos, 2010 cred ca e cel mai bun an in materie de hack'n'slash-uri.

  3. #63 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Mi-a placut foarte mult demo, chiar nu credeam sa aiba grafica atata de buna, din trailere nu prea poti sa iti dai seama. Din cate am vazut jocul va avea actiune buna si diversificata, multe abilitati, upgrade-uri. Me buy!! Me love!!

  4. #64 SP
    Member L0G1X's Avatar

  5. #65 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Superba prezentare si superb demo, mi-a placut foarte mult realizarea mediului incojurator si atentia data caracterelor si sentimentelor ce le exprima, deasemeni nu putem rata filmuletele (cut-scenes) realizate cu foarte mare maiestrie. Se pare ca va fi un joc deosebit.

  6. #66 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pare a fi un joc cu suflet... si nu unul scos pe banda cum sunt multe in ziua de azi

  7. #67 SP
    Party Rocking! Razviii123's Avatar
    Am jucat si eu demo si am ramas uluit. Astept cu nerabdare sa apara!

  8. #68 SP
    Member Dasani's Avatar
    Demoul arata demential si pun pariu ca si story'ul va fi pe masura.E un must have pentru orice gamer.

  9. #69 SP
    Member Dasani's Avatar
    Enslaved : Odyssey To The West Europe Collector's Edition contains :

    Full game disc
    Hard-backed high quality artbook
    Original soundtrack CD
    Attached Images Attached Images enslaved_ce-1-.jpg

  10. #70 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    ce fain arata acel collector's edition . nu stim nimic de pret ? nu de alta da sa incep de pe acum sa strang bani .
    Jocul asta o sa fie de toti banii

  11. #71 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Collector's Edition va fi 299,9 lei.

  12. #72 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Inainte sa joc demoul nu prea eram convins. L-am jucat si l-ar rejucat. E numa' bun, mai ales ca are ceva sistem de upgrade/RPG.

    Un mare maaaaare bonus pentru mine e faptul ca in echipa de productie/creatie a ramas Andy Serkis, care a lucrat si a facut treaba tare buna la Heavenly Sword (regia in cutscenes, mocap, voice work).

  13. #73 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    A aparut demo doar pt PS3 ? ca pt X360 nu-l gasesc...

  14. #74 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  15. #75 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Sper sa mai lucreze la animatiile personajelor. In demo sunt praf, mult sub Heavenly Sword.

  16. #76 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Mi-a placut si mie si cred ca va avea o atmosfera si un level design f bun,dar parca mi s-a parut ca personajul cu care joci are un pic de lag la miscari,nu stiu parca nu raspunde asa de repede precum vreau la comenzi,si se misca putin in reluare.Asta poate mi se trage de la GOW3 care-l joc in ultimul timp unde Kratos raspunde perfect la comenzi

  17. #77 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Am jucat si eu demo si mi-a placut. Personajul principal e destul de haios, cu toate ca alearga cam ciudat /disperat asa /, iar personajul feminin e leit Nariko /deloc surprinzator as zice /. Il iau si eu, dar nu la lansare.

  18. #78 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Foarte bun acest demo mi-a facut pofta de un Uncharted .

  19. #79 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    Sper sa mai lucreze la animatiile personajelor. In demo sunt praf, mult sub Heavenly Sword.

    Want a fresh one? Exagerezi mult.

  20. #80 SP
    Member maniac360's Avatar
    Am jucat demo-ul de cateva ori si sincer mi se pare un joc extraordinar. Imi aduce aminte de Heavenly Sword care mi-a placut enorm.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 7 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts