Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 120 of 499 FirstFirst ... 20 70 110 118 119 120 121 122 130 170 220 ... LastLast
Results 2,381 to 2,400 of 9972

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #2381 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    @viezure: Flanco din Sun Plaza

  2. #2382 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Am fost in Carrefour Colentina astazi si mai aveau 3 Uncharted 2 non-platinum la 49,90 lei.

  3. #2383 SP
    Member bartonn's Avatar
    Am fost saptamana asta la Carrefor Ploiesti de am cautat Uncharted 2 si nu am gasit deloc.Nici sap trecuta,inainte de paste nu am gasit.Acum iar a inceput sa bata vantu la sectiunea PS3/360.

  4. #2384 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    La Media Galaxy am vazut Batman Non-Platinum cu 49,90 RON.

  5. #2385 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Am fost in Media Galaxy din Mall Vitan si nu am gasit nimic de PS3 care sa merite cumparat. Batman non-platinum nu aveau.
    In schimb am vazut Modern Warfare 2 Hardened Edition de Xbox360 cu 99,90 lei (aveau doar 2 bucati, de PS3 nu aveau).

  6. #2386 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Fallout 3 de PS3 la Flanco in AFI Cotroceni la 40 de lei.

  7. #2387 SP
    Member quentin_04's Avatar
    Uncharted 2 non-platinum 50 de lei la Carrefour Felicia in Iasi.

  8. #2388 SP
    Member Aliosa's Avatar

  9. #2389 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    E Platinum

  10. #2390 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Includes all of the downloadable content available + more than double the original gameplay. Featuring new storylines, new playable characters, and new city-based quests .
    Mai conteaza daca e sau nu platinum ? ( nu cred ca o sa fie "vopsita in galben carcasa + CD "

  11. #2391 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai jocul costa in jur de 70 de lei. Eu unul as da 90 pe unul Non-Platinum si desigilat in loc de acest Platinum nou nout si sigilat

  12. #2392 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    sunteti absurzi. platinum are toate dlc si e ieftin dar nu va place carcasa

  13. #2393 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu cred ca sunt absurd. Fiecare cu ce ii place si ce ii convine.

  14. #2394 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Tu poate nu esti absurd da' comparatia ta ii absurda.
    Daca vrei sa fie corecta pune si pretul dlcurilor . As face-o io intr-un mod amuzant da dureaza prea mult sa caut preturile dlc-urilor.

  15. #2395 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu nu contest ca pretul e foarte bun. E un pret foarte bun, dar eu, pentru ca nu am jocul dar il vreau, cand o sa il cumpar voi opta pentru varianta Non-Platinum, chiar daca nu voi avea parte de DLC.

  16. #2396 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Eu nu contest ca pretul e foarte bun. E un pret foarte bun, dar eu, pentru ca nu am jocul dar il vreau, cand o sa il cumpar voi opta pentru varianta Non-Platinum, chiar daca nu voi avea parte de DLC.
    Stai asa ca nu va mai inteleg. Adica voi aveti principii de genul "dau mai mult, primesc mai putin, dar nu e platinum (are carcasa normala)", dar pe topicul cu Achizitii regretate spuneati ca cine se joaca pentru trofee e un trist sau ca sunt eu cu capul ca regret o achizitie pentru ca jocul nu are trofee etc, dar voi ce faceti ?

    Eu am sa-mi cumpar orice joc mi se pare ca isi merita banii, ca e platinum, classics, standard, collector's etc. De exemplu acest Mafia 2 + toate dlc-urile mi se pare o oferta extraordinara. Am sa-l cumpar si eu, pentru ca eu nu ma joc cu carcasa in mana, si nici nu ma intereseaza ce culoare are discul, insa ma bucur de continut si de joc la super pret.

  17. #2397 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Fiecare cu preferintele personale, eu n-am nimic impotriva unui joc Platinum (daca e la pret bun), dar eu n-as cumpara un joc in format exclusiv digital (steam, cd-key, psn, xbox live, etc), indiferent de cat de bun e pretul. Poate sa fie oferta si un joc nou si foarte bun cu 1 euro, nu mi-l trebuie.

    Asa ca-i inteleg pe cei care nu vor Platinum. Dar asta nu schimb cu nimic ca pretul ala la Mafia 2 e foarte bun

  18. #2398 SP
    Member viezure's Avatar
    Pierzi mult daca nu folosesti steam. But then again, no one cares

  19. #2399 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Quote Originally Posted by rulzmaker View Post
    Stai asa ca nu va mai inteleg. Adica voi aveti principii de genul "dau mai mult, primesc mai putin, dar nu e platinum (are carcasa normala)", dar pe topicul cu Achizitii regretate spuneati ca cine se joaca pentru trofee e un trist sau ca sunt eu cu capul ca regret o achizitie pentru ca jocul nu are trofee etc, dar voi ce faceti ?

    Eu am sa-mi cumpar orice joc mi se pare ca isi merita banii, ca e platinum, classics, standard, collector's etc. De exemplu acest Mafia 2 + toate dlc-urile mi se pare o oferta extraordinara. Am sa-l cumpar si eu, pentru ca eu nu ma joc cu carcasa in mana, si nici nu ma intereseaza ce culoare are discul, insa ma bucur de continut si de joc la super pret.
    Aici e vorba de colectionari ,si eu sincer ma joc pentru trofee si nu ma intereseaza ce zic ceilati si da,sunt de aceeasi parere cu tudyniuz ,niciodata nu mi-as cumpara un joc platinum doar daca vreau sa-l termin si sa-l vand mai departe .

  20. #2400 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    atat timp cat exista oameni care se joaca pentru trofee de ce n-ar exista si oameni care nu cumpara jocuri platinum ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 120 of 499 FirstFirst ... 20 70 110 118 119 120 121 122 130 170 220 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts