Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 498 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 53 103 ... LastLast
Results 41 to 60 of 9957

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #41 SP
    Member SpitFire's Avatar
    Daca le are la pretul ala, eu zic sa numai stai pe ganduri.

  2. #42 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by SpitFire View Post
    Daca le are la pretul ala, eu zic sa numai stai pe ganduri.
    Yeah right. Hai sa vezi ce magarie... ca altfel nu pot sa-i spun. Deci e vorba de Metroid Prime 3 pt. Wii, comandat la 20 RON. Acum il au in stoc, dar mi-l pot livra la pretul de 176 RON: Joc METROID PRIME 3 pentru WII

    Sa fie sanatosi !

    P.S. Acum dupa cum puteti observa, preturile au revenit la normal. Exemplu: Mass Effect de Xbox 360 la 280 RON http://www.emag.ro/jocuri_consola/jo...0--pCDM7040026

  3. #43 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    MG: Tony Hawk (PS3); 89 RON!

  4. #44 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    GTA IV a ramas la 120ron. Si este si in stoc deci livrare a2a zi. Asa a fost la mine cu Euro 2008. 80ron si "in stoc" si mi-a venit a2a zi.

  5. #45 SP
    Junior Member paunionut's Avatar
    Bobby - daca vrei pot sa ma interesez daca e real pretul de GTA IV - 120 RON la Emag.

  6. #46 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Io unul nu cred...cinestie poate sa fie scos din bundle-urile PS3+GTA4,ca sa fie la pretul ala in Romania

  7. #47 SP
    Junior Member coeziv's Avatar
    si mie mi-a venit uefa euro 2008 in 2 zile de la ei.
    115 ron cu tot cu transport la usa.
    Bobby, cand facem un joc?

  8. #48 SP
    Junior Member paunionut's Avatar
    Am vorbit cu contactul firmei la care lucrez de la Emag - mi s-a confirmat ca GTA 4 este la 129,92 RON - atat pentru X360 cat si pentru PS3 si sunt in stoc.

  9. #49 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Oho,buna veste pentru cei cei ce vor sa il cumpere .Ar fi frumos sa avem cat mai multe preturi dastea de acum incolo

  10. #50 SP
    Member SpitFire's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Yeah right. Hai sa vezi ce magarie... ca altfel nu pot sa-i spun. Deci e vorba de Metroid Prime 3 pt. Wii, comandat la 20 RON. Acum il au in stoc, dar mi-l pot livra la pretul de 176 RON: [URL="http://www.emag.ro/jocuri_consola/joc-metroid-prime-3-pentru-wii--pTNT4090023"]Joc METROID PRIME 3 pentru WII

    Sa fie sanatosi !
    Ce oameni ratati Oricum, pretul la GTA IV este exceptional

  11. #51 SP
    Member alalalt's Avatar
    De acord, foarte bun pretul la gta. Sa speram ca il tin pe stoc pana fac rost de bani

  12. #52 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Azi l-au sunat pe vecinul meu ca ii aduc pe seara si comanda cu cele 2 bucati de Mass Effect. A intrebat daca la pretul vechi de 20 ron si i s-a spus ca da.

  13. #53 SP
    Member SpitFire's Avatar
    WoW, screw me Dar parca vezi ca ii vine 200 RON or so

  14. #54 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Factura este pe 50ron cu tot cu transport. De 2 ori a sunat sa ii confirme

  15. #55 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Pai in cazul asta as vrea si eu pt ps3 cand va fi jocul
    Acum serios...foarte tare pretul

  16. #56 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    mie, din 2 comenzi, nu imi aduc decat un crackdown la 20 lei

  17. #57 SP
    Member Webpredator's Avatar
    Sincer sa fiu am comandat si eu vreo 10 jocuri de PC (atentie ==spoiler== - hate me ! ) , dar doar 3 x erau pe stoc , deci....
    Si e cam gata promotia lor....doar GTA4 a mai ramas , not for long , i hope

  18. #58 SP
    Junior Member pheidippides's Avatar
    Salut. Mi-au venit, ieri, doua jocuri de xbox 360 la pret de cate 200 de mii fiecare. Crackdown (un joc slabut, dar jucabil atunci cand ai noul drive benq in consola ) si Mass Efect (un joc chiar deosebit), dar, din pacate, am ratat COD 4, pentru ca, dupa procesarea tuturor comenzilor anterioare celei facute de mine, nu-l mai aveau in stoc, aducandu-l ulterior la pret normal . DonAdryan, tu ai avut mai mult noroc?

  19. #59 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Quote Originally Posted by pheidippides View Post
    Salut. Mi-au venit, ieri, doua jocuri de xbox 360 la pret de cate 200 de mii fiecare. Crackdown (un joc slabut, dar jucabil atunci cand ai noul drive benq in consola ) si Mass Efect (un joc chiar deosebit), dar, din pacate, am ratat COD 4, pentru ca, dupa procesarea tuturor comenzilor anterioare celei facute de mine, nu-l mai aveau in stoc, aducandu-l ulterior la pret normal . DonAdryan, tu ai avut mai mult noroc?
    Nope, mie mi-au oferit explicatia clasica: out of stock! Ma bucur pentru tine ca ai prins Mass Efect la 20RON! Happy Gaming!

  20. #60 SP
    Junior Member pheidippides's Avatar
    Quote Originally Posted by DonAdryan View Post
    Nope, mie mi-au oferit explicatia clasica: out of stock! Ma bucur pentru tine ca ai prins Mass Efect la 20RON! Happy Gaming!
    Da, e deosebit jocul, cu unicul amendament ca are cam multe momente de dialog in raport cu cele in care te lupti. Daca ma ducea mintea mai mult, luam si COD4 la acelasi pret. Trebuia sa fac o comanda doar pentru el, fiind disponibil imediat, si alta comanda pentru crackdown si mass, pentru ca nu le aveau in stoc atunci. Dar eu am facut una unitara Tot e bine ca au venit la acelasi pret macar astea doua Sa fii atent pentru ca vor mai face promotii de acelasi fel, asa mi s-a spus. Multam de urare

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 498 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 53 103 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts