Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 45 of 498 FirstFirst ... 35 43 44 45 46 47 55 95 145 ... LastLast
Results 881 to 900 of 9960

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #881 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Noutati

    cat e cald

  2. #882 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Quote Originally Posted by huber View Post
    Noutati

    cat e cald
    E cald de vreo 4 zile ..lol

    @Hyp: o cumpar stai linistit

  3. #883 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    E cald de vreo 4 zile ..lol

    @Hyp: o cumpar stai linistit
    Pai scirie ca dureaza doar 24h , dar in fine nu te contrazic , pretul e ok.

  4. #884 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    A mai fost o promotie de 24h care a tinut o luna.

  5. #885 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  6. #886 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Scuze de off - mi s-a parut funny sa dau Thanks la postul lui erik95 .

  7. #887 SP
    Member reborn2603's Avatar

  8. #888 SP
    Member Atrium's Avatar

  9. #889 SP
    Junior Member Wintzy's Avatar
    Tocmai am trecut astazi pe la Altex Obor si mi-a sarit in ochi Heavenly Sword care avea un pret de....tineti-va bine : 12.99 lei )) Adica putin peste pretul unui blanc dual-layer evident era o greseala, dar asta m-a facut sa arunc un ochi peste pretul mai multor jocuri si am constatat faptul ca ei vand de exemplu Star Wars : The Force Unleashed varianta Platinum la 299 lei !!! MotorStorm : Pacific Rift - 269 lei iar Naruto : Ultimate Ninja Storm - 369 lei !!!! Acum stiu ca titlul topicului este "Jocuri la preturi bune" nu "Japca din magazinele din Romania" dar nu avea rost sa creez eu un alt topic cu titlul asta Sincer chiar ma gandeam sa le fac o reclematie pentru ca ma simt pacalit ca potential client. In momentul in care calc la ei in magazin ei chiar se asteapta ca eu sa cred ca jocurile alea valoreaza atat?

  10. #890 SP
    Member maweryck's Avatar
    Quote Originally Posted by Wintzy View Post
    Tocmai am trecut astazi pe la Altex Obor si mi-a sarit in ochi Heavenly Sword care avea un pret de....tineti-va bine : 12.99 lei )) Adica putin peste pretul unui blanc dual-layer evident era o greseala, dar asta m-a facut sa arunc un ochi peste pretul mai multor jocuri si am constatat faptul ca ei vand de exemplu Star Wars : The Force Unleashed varianta Platinum la 299 lei !!! MotorStorm : Pacific Rift - 269 lei iar Naruto : Ultimate Ninja Storm - 369 lei !!!! Acum stiu ca titlul topicului este "Jocuri la preturi bune" nu "Japca din magazinele din Romania" dar nu avea rost sa creez eu un alt topic cu titlul asta Sincer chiar ma gandeam sa le fac o reclematie pentru ca ma simt pacalit ca potential client. In momentul in care calc la ei in magazin ei chiar se asteapta ca eu sa cred ca jocurile alea valoreaza atat?

    " Nu e prost ala care cere , e prost ala care da !! "

    Piata este libera , nu e controlata de stat ca in alte domenii . Singura pacaleala pt unii care dau " 369 lei " pe un joc de 20 de lire este prostia si ignoranta din capul lor

  11. #891 SP
    Senior Member tray's Avatar
    totusi nu era o lege?
    prin baza ei au interzis taxiurile cu 20 lei pe km de la aeroporturi?

  12. #892 SP
    Member maweryck's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    totusi nu era o lege?
    prin baza ei au interzis taxiurile cu 20 lei pe km de la aeroporturi?
    Vezi , acolo e o lege (data de municipalitate daca nu ma insel ). Nu este nici un fel de lege care sa impuna un anume pret in cazul nostru ( si bine ca nu este ) . Multe din magazinele astea isi pastreaza departamentele si standurile cu jocuri , filme si muzica pt a creste valoarea magazinului in cazul unei eventuale vanzari . Pt ei nu este un business in sine vanzarea de jocuri sau multimedia . Asa este la noi ...parca nu stiti unde traiti .

  13. #893 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by Wintzy View Post
    Tocmai am trecut astazi pe la Altex Obor si mi-a sarit in ochi Heavenly Sword care avea un pret de....tineti-va bine : 12.99 lei ))?
    Deci avea eticheta cu pret 12.99 RON ?
    Nu cumva ziceati ca e o lege ca platestii pretul afisat si nu cel de la casa ?

  14. #894 SP
    Junior Member Wintzy's Avatar
    Tind sa cred ca din pretul de 12.99 nu lipsea cifra 1 ci 3 lol E foarte bine, nu zice nimeni sa se puna o lege care sa controleze preturile, e o piata libera. Dar ma gandesc ca nu e vorba de rea-vointa ci mai degraba de incompetenta. Cine se ocupa de departamentul respectiv cred ca nici nu are habar de diferenta dintre varianta originala si cea platinum, le iau la gramada...oricum nu vad de ce as avea pretentii la ei sa fie cum trebuie, chiar asa e, stim doar unde traim. Paul, chiar daca ar fi lege, te-ai duce la casa si-ar da seama de greseala si s-ar uita si stramb la tine..crezi ca iti da cineva jocul la 12.99? Ca o paranteza, la un supermarket invecinat (gmarket) era sa cumpar mai demult un produs care expira a 2-a zi, noroc ca am fost atent si m-am uitat la termen. Am aratat unei tipe, care mi-a raspuns "pai ce are, ca mai are o zi?"....Deci cam la modu asta esti tratat ca si client in multe din magazine....nu peste tot, ce-i drept.

  15. #895 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    Ma puteti ajuta cu ceva? era un site strain, nu reusesc sa mai dau de el, unde era ceva oferta la bioshock 2...
    Daca cumparai Bioshock 2, puteai lua si Bioshock 1 la un pret mai mic...
    Nu ati dat cumva si voi de oferta si sa mai stiti site-ul??

    (si inca ceva "offtopic", daca am pe paypal dolari, pot cumpara si in lire/euro?)

  16. #896 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    cred ca la asta te referi
    BioShock 2 on Steam
    Pre-Purchase BioShock 2

    Pre-purchase now save 10% and receive the original BioShock free!

    Already own BioShock on Steam? Give your extra copy to a friend!

  17. #897 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    cred ca la asta te referi
    BioShock 2 on Steam
    nu asta era....erau in lire preturile si tin minte ca Bioshock 1 era la 9.99lire...


    Mai am o intrebare, de pe zavvi, daca scrie la produs "Free Delivery", platesc chiar numai jocul? Sau mai intra si alte taxe (vamale sau altceva...)
    p.s. : e prima comanda care o fac

  18. #898 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar

  19. #899 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    dadu093, nu sunt sigur dar banuiesc ca faza cu Free Delivery e exclusiva pentru United Kingdom.

  20. #900 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Quote Originally Posted by ineedmoney93 View Post
    dadu093, nu sunt sigur dar banuiesc ca faza cu Free Delivery e exclusiva pentru United Kingdom.
    corect. pt noi drumul este 0.99 per item

    poti face cont si verifica punand in cos si simuland comanda pana la pasul final

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 45 of 498 FirstFirst ... 35 43 44 45 46 47 55 95 145 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts