Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 95 of 499 FirstFirst ... 45 85 93 94 95 96 97 105 145 195 ... LastLast
Results 1,881 to 1,900 of 9972

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #1881 SP
    Member maweryck's Avatar
    Inca o problema cu zavvi si la mine . Am comandat enslaved (ps3 ) cu ocazia mega monday . Toate jocurile comandate de mega monday au ajuns de mai bine de o saptamana .
    In fiecare saptamana imi trimit cate un mail in care isi cer scuze :

    Hello maweryck,
    We apologise for the continued delay in sending your item(s) listed below. Please be assured that we are following this up as a matter of priority in order to try and get your order to you as soon as we can.
    Order Number 13321216
    • Enslaved: Odyssey to the West
    Ce vroiam eu sa intreb , daca a mai patit cineva asa ...cu o perioada asa mare pana sa trimita pachetul (2-3 saptamani ) si daca il mai trimit pana la urma ?
    Multumesc . Bafta

  2. #1882 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Erm, da. Eu aveam precomanda la Vanquish si si acum mai primesc emailuri in care isi cer scuze, si nici nu mi anuleaza comanda (stii povestea...). Partea naspa e ca mi se pare ca si banii sunt luati din cont, si jocul nici nu a plecat de la ei. Daca o sa le scrii vreun email, te rog sa mi l dai si mie ca chiar imi este lene sa le scriu lol.

  3. #1883 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Si eu am avut probleme. Le-am tot dat mesaje in Message Center sa anuleze comanda si, dupa aproape 2 luni de zile de cand ar fi trebuit sa-mi trimita jocul, mi-au dat banii inapoi. Primul eveniment neplacut cu Zavvi. Sper sa nu se mai repete.

  4. #1884 SP
    Junior Member BlkHrt's Avatar
    Problema cu mailurile de scuze de la zavvi am avut-o si eu la o comanda, doar ca era o greseala. Jocul mi-a sosit normal, dupa o saptamana, si ei inca isi cereau scuze ca nu l-au trimis lol. In rest smooth sailing, chiar azi a venit K&L2 Limited.

  5. #1885 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  6. #1886 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Bune oferte pe ShopTo in ultimele zile.. pacat ca-i cardu gol

  7. #1887 SP
    Member maweryck's Avatar
    Hai ca le-am dat eu la astia de la zavvi un mail de dulce

  8. #1888 SP
    Junior Member BlkHrt's Avatar
    Mahjong Wisdom 75% off pe gamesforwindows.

    Mahjong Wisdom - Games For Windows

    Current Balance 180
    Mahjong Wisdom 200

    --------------------------------------------------------------------------------

    New Balance -20


    *darth vader voice* NNNNNNNNNNNNNNNNNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

  9. #1889 SP
    Member Bugghy's Avatar

  10. #1890 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Alaturi de:

    Need For Speed: Hot Pursuit Xbox 360 | Zavvi.com - �24.95
    Need For Speed: Hot Pursuit PS3 | Zavvi.com - �24.95

    Zavvi strikes back at ShopTo.

  11. #1891 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Daca aveti atatea probleme cu Zavvi, de ce tot comandati? Mai ales in perioada asta vad ca e nebunie.
    ShopTo se misca foarte bine, dai 2-3 lire in plus, dar ajunge foarte repede.. Comanda de saptamana trecuta mi-a ajuns in 3 zile lucratoare.

  12. #1892 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by AndyZ View Post
    Daca aveti atatea probleme cu Zavvi, de ce tot comandati? Mai ales in perioada asta vad ca e nebunie.
    ShopTo se misca foarte bine, dai 2-3 lire in plus, dar ajunge foarte repede.. Comanda de saptamana trecuta mi-a ajuns in 3 zile lucratoare.
    pt ca au niste oferte incredibile . Pe langa jocuri Goty si collectors la preturi super, mai au si oferta aia 2 for 25(pounds). Ma tenteaza sa folosesc de doua ori oferta aia lol(odata MGS4+KZ2 si altadata Valkyria chronicles + nush ce ). Da mai intai sa imi ajunga comenzile de dinainte.. ma eneveaza cu erorile lor... poate o sa iau banii de pe cardu meu si ii dau lu dadu sa faca el comanda de pe cardu lui. Chiar nu inteleg care ar fi problema la cardu meu da whatever ... sa ajunga jocurile cam aia ii important

  13. #1893 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    Quote Originally Posted by AndyZ View Post
    Daca aveti atatea probleme cu Zavvi, de ce tot comandati? Mai ales in perioada asta vad ca e nebunie.
    ShopTo se misca foarte bine, dai 2-3 lire in plus, dar ajunge foarte repede.. Comanda de saptamana trecuta mi-a ajuns in 3 zile lucratoare.
    Nu cobi cu Zavvi, că acu' c�teva ore am lăsat o comandă lol

  14. #1894 SP
    Member maweryck's Avatar
    Quote Originally Posted by AndyZ View Post
    Daca aveti atatea probleme cu Zavvi, de ce tot comandati? Mai ales in perioada asta vad ca e nebunie.
    ShopTo se misca foarte bine, dai 2-3 lire in plus, dar ajunge foarte repede.. Comanda de saptamana trecuta mi-a ajuns in 3 zile lucratoare.

    Tu de ce crezi ? Au oferte f bune si in majoritatea cazurilor ajung in 7-10 zile .
    Acum 3-4 saptamani nu era perioada de nebunie

  15. #1895 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Stiu ca au oferte bune, dar cum am zis si mai sus, in cele mai multe cazuri diferenta e de 2-3 lire in favoarea lui Zavvi. Parca se merita cele cateva lire in plus, cand fac diferenta intre 2-3 zile si 2-3 saptamani..
    Am vrut sa comand de mai multe ori de pe Zavvi, dar cand am vazut cati se plang pe aici ca a trecut jumatate de luna si nu le-a venit pachetul.... O sa-i incerc si pe ei spre primavara, sa treaca febra cumparaturilor si vremea urata.

  16. #1896 SP
    Junior Member emi24k2000's Avatar
    salutare , as dori sa comand si eu de pe shopTo.net si va rog sa-mi dati cateva detalii despre plata, ce card imi trebuiesau alte chestii(nu am mai comandat de pe situri de afara)
    Multumesc

    P.s: mai sunt si alte costuri in afara de pretul jocului/?

  17. #1897 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Quote Originally Posted by emi24k2000 View Post
    salutare , as dori sa comand si eu de pe shopTo.net si va rog sa-mi dati cateva detalii despre plata, ce card imi trebuiesau alte chestii(nu am mai comandat de pe situri de afara)
    Multumesc

    P.s: mai sunt si alte costuri in afara de pretul jocului/?
    Poti folosi Visa, Visa Electron, Mastercard.. Sau iti poti face cont PayPal la care sa atasezi aceleasi tipuri de carduri.
    Pe langa pretul jocului se adauga 2,5 lire (3,5 euro) transportul.


    -----

    ShopTo.Net - BioShock 2 - Microsoft Xbox 360 - 7,85 lire

  18. #1898 SP
    Junior Member emi24k2000's Avatar
    ok multumesc de ajutor

  19. #1899 SP
    Junior Member BlkHrt's Avatar
    Quote Originally Posted by AndyZ View Post
    Daca aveti atatea probleme cu Zavvi, de ce tot comandati? Mai ales in perioada asta vad ca e nebunie.
    ShopTo se misca foarte bine, dai 2-3 lire in plus, dar ajunge foarte repede.. Comanda de saptamana trecuta mi-a ajuns in 3 zile lucratoare.
    Pentru ca shopto au o mizerie groteasca de site disfunctional.
    Merge ca un rahat, e plin de erori, arata infect, am incercat o singura data sa comand ceva de la ei si dupa 15 minute de blestemat zilele am renuntat si am jurat ca nu mai accesez niciodata abominatia aia.
    La capitolul livrari, or fi f tari. Ca prezenta online, sunt o atrocitate.

  20. #1900 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Am prins o reducere de zile mari la altex Heavy Rain-150 Ron

    Eu zic ca merita!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 95 of 499 FirstFirst ... 45 85 93 94 95 96 97 105 145 195 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts