Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 64 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 29 ... LastLast
Results 361 to 380 of 1265

Thread: Fifa 12

  1. #361 SP
    Member RaduHawk's Avatar
    M-ai inteles gresit, eu nu vreau un Fifa mai simplu de jucat, ci un joc de fotbal mai realist.

  2. #362 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by RaduHawk View Post
    M-ai inteles gresit, eu nu vreau un Fifa mai simplu de jucat, ci un joc de fotbal mai realist.
    argumenteaza te rog, nu doar acuza. ce nu-ti place mai exact la "porcaria" asta de fifa?

  3. #363 SP
    Member adicodlea's Avatar
    E prea greu de jucat si atunci automat este o "mizerie" .

  4. #364 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    EA cea mai idioata firma posibila, mi-au inchis account-ul, are cineva idee cum sa il iau inapoi?

  5. #365 SP
    Member romey's Avatar
    United States of FIFA

  6. #366 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Lansarea oficiala FIFA12 in Romania! | ProSport
    Dacă vrei să afli cum să trăieşti la maximum fotbalul adevărat şi eşti curios să descoperi ce aduce noul FIFA, eşti invitat să ni te alături la evenimentul de lansare al jocului şi vei avea parte de numeroase surprize şi tombole cu premii. Cei dornici să se �nscrie la concursul ce se va desfaşura pe console Sony PlayStation 3 oferite de Sony Computer Entertainment Europe Ltd trebuie să intre pe link-ul urmator:
    ...

  7. #367 SP
    Member Sosetila's Avatar
    Nintendo, are you friggin' kidding me?
    Daca vreau sa ma joc de-a orasul, iau fifa 12, daca vreau sa ma joc pe net, iau fifa 11, cum vine asta???

  8. #368 SP
    Member carcru's Avatar
    La 0:36 in video-ul postat de romey apare kid cudi sau mi s-a parut mie ?

  9. #369 SP
    Party Rocking! Razviii123's Avatar

  10. #370 SP
    Member RaduHawk's Avatar
    "E prea greu de jucat si atunci automat este o "mizerie" ."
    Speram sa nu starnesc discutii contradictorii cu fanii FIFA. Mi-am dat doar cu parerea despre joc, e parerea mea si nu trebuie sa pozezi in avocatul celor de la EA. Dar totusi, sa punctez cateva din chestiile care nu mi-au placut.
    1. Hazardul. Cand joci impotriva AI-lui, in 80% din situatiile in care se suteaza la poarta si portarul respinge mingea, aceasta se duce la un adversar care de cele mai multe ori da gol. O faza haioasa a fost cand in aceeasi faza, aveam doar 2 adversari in careu si mingea s-a respins de 3 ori la ei..de 2 ori respinsa de portar si odata din bara
    2. Plasamentul fundasilor. De multe ori se calca pe picioare, vrei s-o respingi si da mingea intr-un coechipier, minge care ricoseaza invariabil la un adversar (vezi schema cu hazardul)
    3. Alunecarile. De foarte multe ori la alunecare, impingi mingea adversarului dar prea putin, acesta recuperand-o imediat. Cu fundasul intins pe jos si cu iarba-n fund nu prea ai ce face, asa ca ramane adversarul singur.
    4. Dificultatea cu care faci deposedarile. Mi s-ar parea normal ca in urma unui plasament corect si apasarea la momentul oportun al butonului de deposedare, aceasta sa se poata realiza, ceea ce nu prea se intampla facandu-te sa crezi uneori ca toti is niste Messi.

    Ceea ce-mi place e ca pasele curg mai frumos, poti intra in combinatii mai usor, jocul e mai fluent decat varianta din 2010.

  11. #371 SP
    Senior Member Spike's Avatar

  12. #372 SP
    Member carcru's Avatar


    One hell of a guy.

  13. #373 SP
    Junior Member Cocorul's Avatar
    deja jocu se bazeaza prea putin pe combinatii si prea mult pe duelurile 1v1, atacantul face un giumbusliuc si a trecut, daca fundasul incearca sa intervina e salut, nici o sansa de a mai reveni, sunt toti aparatorii sunt melci pe langa ronaldo
    totusi la contacte/ciocniri jucatorii nu mai cad secerati, un lucru bun

    inteleg ca vor sa-l faca "mai realist" dar nu asa...

  14. #374 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

  15. #375 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    am primit jocul

  16. #376 SP
    Member mukiki's Avatar
    Am primit si eu jocul , multumesc gameshop.

  17. #377 SP
    Member Dante's Avatar
    daca incepeti vreunul career postati si voi impresii pls

  18. #378 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Si eu l-am primit!

  19. #379 SP
    Member Pancu's Avatar
    jocul e full hd sau doar hd ??

  20. #380 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    E ca la fifa 11 cu online pass-ul? adica il activez pe uk si e valabil pe toate conturile?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 64 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 29 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts