Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 44 of 64 FirstFirst ... 34 42 43 44 45 46 54 ... LastLast
Results 861 to 880 of 1265

Thread: Fifa 12

  1. #861 SP
    Member BatsBike's Avatar
    @Harilip ... raspunsul este afirmativ(doar sa nu joci pe nivelul amator) ...

  2. #862 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    unele, cele mai simple merg si pe amator dar sunt putine

  3. #863 SP
    Member BatsBike's Avatar
    tocmai de'asta ziceam sa se evite amator,ca nivel de joc in career ... a se observa catalogul VP,trofeele se fac de la semi-pro in sus(cele simple le faci in Arena) ... apoi,se poate upgrada nivelul de dificultate pe care joci,inclusiv in Career,din setari ...
    yo,joc la Professional ... pare cel mai echilibrat(sigur,in 12 depinde ce setari ai la slidere) ...

  4. #864 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Nu se mai poate asa.... Cu siguranta acesta este ultimul joc Fifa pe care il cumpar. Am trecut peste foarte multe buguri, am trecut peste faptul ca manchester city este foarte avantajata (au ajuns si arbitrii sa ma deposedeze cand joc impotriva lor...pur si simplu vin arbitri catre mn si imi iau mingea... nu ma duc eu spre ei!), am trecut peste faptul ca in 80% din out-urile din poarta cand joc cu man utd rooney e calare peste javier hernandez (nu stiam ca-s gay...), am trecut peste meciurile in care portarii scot tot si iau gol dintr-un singur sut spre poarta mea, dar peste ultimele intamplari nu pot trece: Acum o luna imi aveam intr-un h2h season aveam numai infrangeri si egaluri si fac primul egal din acel sezon, mi se pune ca infrangere.... zic ce naiba este asta? Dar era vb doar de un punct asa ca am trecut peste relativ usor.... Dar astazi cand aveam nevoie disperat de puncte in alt sezon de h2h si scot prima victorie dupa f mult timp impotriva lui city (si aceea cu mult chin, avand in vedere ca din 25 de suturi pe poarta am dat doar un gol) vad ca mi se pune iar ca infrangere!
    Nu stiu daca ati patit si voi, n am mai urmarit de f mult timp acest thread, dar chestiile de genul ma deranjeaza foarte tare! In loc sa ma relaxez jucand Fifa, stau si-mi fac o gramada de nervi din cauza celor de la EA

  5. #865 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Quote Originally Posted by Harilip View Post
    daca imi creez un virtual pro, il pun in echipa x si dupa eu cu echipa respectiva joc la manager mode, deblochez trofeele ce fac referire la virtual pro player?
    La VP joaca de la inceput la WorldClass...unele "Acomplisments" sunt cumulative.Eu am VP facut la 74%.

  6. #866 SP
    Junior Member danalarm's Avatar
    Salutare..nu vreau sa va stresez. M-am uitat pe cutia jocului, cred ca este zona 2 (arata un glob cu cifra2).
    Si acum?!? Cum naiba fac eu alt cont...m-am uitat prin setari zi nu pot sa modific decat adresa, regiunea nu o pot schimba....
    Ma puteti lamuri si pe mine va rog

  7. #867 SP
    Banned godofwar's Avatar
    este diferit de 2011

  8. #868 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by danalarm View Post
    Salutare..nu vreau sa va stresez. M-am uitat pe cutia jocului, cred ca este zona 2 (arata un glob cu cifra2).
    Si acum?!? Cum naiba fac eu alt cont...m-am uitat prin setari zi nu pot sa modific decat adresa, regiunea nu o pot schimba....
    Ma puteti lamuri si pe mine va rog
    Creezi un nou USER pe consola, iar pe noul user dai "Sign Up fot PlayStation@Network" si creezi un nou PSN ID pe zona 2 (UK). Trebuie sa ai alta adresa de mail si o adresa postala(o gasesto pe siteurile/shopurile din tara respectiva)

  9. #869 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Pentru cei care joaca Ultimate Team, va recomand sa intrati si voi la turnee si sa jucati Adidas Clasico, pana nu se inchide event-ul. 5000 coins daca invingi offline, 8000 online. Echipa de minim 4 stele cu jucatori gold. (sper ca imi aduc aminte bine)

    Spor la joaca !

  10. #870 SP
    Junior Member danalarm's Avatar
    Multumesc mult

  11. #871 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    De vreo 3 saptamani ma scald si eu in ligi superioare .
    Attached Images Attached Images snc00415.jpg

  12. #872 SP
    Member carcru's Avatar
    Quote Originally Posted by x2z View Post
    Pentru cei care joaca Ultimate Team, va recomand sa intrati si voi la turnee si sa jucati Adidas Clasico, pana nu se inchide event-ul. 5000 coins daca invingi offline, 8000 online. Echipa de minim 4 stele cu jucatori gold. (sper ca imi aduc aminte bine)

    Spor la joaca !
    Dacă nu citeam postul tău că Adidas Clasico este şi offline �nnebuneam juc�nd contra a toţi care au numai IF �n echipă şi joacă cu c�te 5 fundaşi. Prefer offline-ul, măcar acolo ştiu că, c�ştig sigur

  13. #873 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    E intr-adevar destul de greu sa castigi 4 meciuri consecutive cu o echipa mult mai slaba decat a adversarului. Asa, offline, mai faci rost de niste coins pentru a-ti face o echipa decenta.

    Ma bucur ca am fost de ajutor !

    Ce atacant de Serie A recomandati ? Cavani merita banii sau mai degraba strang pt Pato ? De asemenea Lavezzi merita ? ( din cate vad e si singurul LM cu adevarat valoros din Serie A ) De mentionat ca l-am luat cu bani putini pe Hamsik deja, deci ar face un trio destul de reusit.

    PS : Eu am incercat sa joc si online unde am dat peste o echipa super buna, mare parte de la real (casillias, xabi alonso, di maria, higuain) si am pierdut cu 2 finesse shots de la distanta care s-au scurs in poarta. (fiind si singurele suturi ale adversarului) Atunci am luat decizia sa mai joc offline sa fac rost de coins pentru un portar mai ok

  14. #874 SP
    Member ramusg's Avatar
    Cavani merita, DiNatale e iar un atacant excelent, pe Pato il am si e f bun in fata, are dribling si pace dar e mai slabut decat ma asteptam la finalizare, executiile oscileaza. Lavezzi e singurul LM care te multumeste per total.

    Daca o sa incepeti constructia unei echipe noi va recomand sa alegeti jucatori din liga Germana si neaparat sa aveti o formatie cu cel putin un CDM daca nu doi, 4-1-2-1-2 sau 4-2-3-1. Din cate am observat jucatorii din Germania sunt cei mai bine facuti din joc. Multa bafta

  15. #875 SP
    Member mukiki's Avatar
    Eu joc cu echipa de francezi, am bilant 210 victorii cu 43 de infrangeri, toate sunt obtinute in diferite turnee online.Nu pot sa joc offline pentru ca ma plictisesc foarte tare, joc foarte ofensiv in sistem 4-3-1-2.
    Fundasi: Fanni,Sakho,Mbia,Glichy rezerva Sagna,Gallas,
    Mijlocasi; Diarra,M'villa,Matuidi rezerva Mamadou,Diarra Real Madrid
    Atacanti: Nasri CF ( transformat din CAM), Cisse, Remmy rezerva Gameiro,Menez in locul lui Nasri
    Echipa asta isi face treaba foarte bine si este foarte ieftina de cumparat (exceptand Nasri), am reusit sa imi fac si echipa lui Manchester City (mai putin aguero si tevez) dar parca tot mai buna este echipa de francezi.
    Sper sa ii ajute pe incepatori, astept si eu sugestii de mijlocasi centrali buni din campionatul Angliei (Barry si De Jong sunt mult prea lenti).

  16. #876 SP
    Member carcru's Avatar
    @X2z Cavani e bun, heading-ul şi şuturile sunt foarte bune, Pato pt mine e cel mai bun v�rf, are pace, dribbling şi shooting + oleacă de heading. Lavezzi, mi se pare cel mai bun LM din Italia actual, are pace bun, dribbling bun, shooting mediu, dar e foarte bun, si nu-i foarte scump la statisticile pe care le are.

  17. #877 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Bleah @ Cavani. Il vand si il iau pe Lavezzi(nu am mijlocas stanga serios), apoi strang pentru Pato. Nu m-am descurcat deloc cu el. Mi s-a parut greoi si slab la finalizare. Am revenit la vechea pereche Cisse-Forlan, care de altfel s-a descurcat super bine.

    De asemenea, dezamagit de Walter Samuel. Ma si miram de ce a fost decent la pret . (spre ex. mi se pare ca Andre Dias de la Lazio este mult mai bun)

  18. #878 SP
    Member showman's Avatar
    Andre dias? e ft greoi ti`l dau cu 900 coins

  19. #879 SP
    Member horatiu25air's Avatar
    Abia am ajuns in seria VI, cand joc in timpul saptamani promovez usor, in weekend e putin mai greu.

  20. #880 SP
    Member BatsBike's Avatar
    pai,atunci,joaca in Cupa in timpul weekendului ... la fel de dificil,insa ...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 44 of 64 FirstFirst ... 34 42 43 44 45 46 54 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts