Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 64 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 57 ... LastLast
Results 121 to 140 of 1265

Thread: Fifa 12

  1. #121 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu stiu ce gameplay video ai vazut tu, dar in alea 2 postate de tine se vede o diferenta ENORMA intre 11 si 12. Impact engine se vede la orice pasa/sut, orice atingere de minge, animatiile, desi inca nu sunt perfecte, sunt mult mai fluide. Din astea 2-3 minute de gameplay, ma face sa cred ca va fi mult mai bun ca FIFA 11.

  2. #122 SP
    Member BatsBike's Avatar
    omul este un critic innascut,nu ma mira ... unii,ar trebui sa depuna cate un CV sau mai multe(poate,poate ... )la EA,"specializarea"FIFA(sau patch-maker,eventual) ... apoi,cred ca thread'ul ramane de FIFA 12 ...
    concluziile se vor trage in perioada demo'ului,evident ... dar,cred,vor fi plusuri comparativ cu 11 ...

  3. #123 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Quote Originally Posted by wackorine View Post
    omul este un critic innascut,nu ma mira ... unii,ar trebui sa depuna cate un CV sau mai multe(poate,poate ... )la EA,"specializarea"FIFA(sau patch-maker,eventual) ... apoi,cred ca thread'ul ramane de FIFA 12 ...
    concluziile se vor trage in perioada demo'ului,evident ... dar,cred,vor fi plusuri comparativ cu 11 ...

    Imi place faptul ca de ceva timp nu mai este in regula sa ai o parere, oricine spune ceva diferit de ideile tale este cu siguranta un nesabuit care merita luat peste picior.

    Vorbesc in general, mesajul nu este neaparat adresat tie. Crezi ca e bine?

  4. #124 SP
    Member BatsBike's Avatar
    cand parerea este in mod obsesiv critica,parca nu prea este bine ... you know,chestia aia cu"nod in papura" ... fifa sau pes,nu vor fi niciodata jocuri perfecte,mereu va trebui adaugat cate ceva ... in plus,companiile producatoare trebuie sa tina cont si de cel care joaca prima data jocul dar si de cel care il joaca de la inceputuri ...
    in final,avem libertatea la opinie conform regulamentului,so ... respect opiniile,doar n'am dat cu parul(sa nu intram in off-topic) ...

  5. #125 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    La demo, nu avem ce sa vedem. Asa am facut si anul trecut, cand a aparut demo la Fifa 11 am fost total dezamagit, este o diferenta foarte mare intre demo si varianta finala.

  6. #126 SP
    Member romey's Avatar
    Quote Originally Posted by ZeroSkillNoob View Post
    La demo, nu avem ce sa vedem. Asa am facut si anul trecut, cand a aparut demo la Fifa 11 am fost total dezamagit, este o diferenta foarte mare intre demo si varianta finala.
    Si eu is de parere ca nu prea poti sa iti dai seama de joc din filmuletele de pe youtube. Ei joaca pe amator si la amator si in FIFA 11 totul e cam aiurea, macar sa asteptam pina in 13 septembrie.In schimb imi place meniul , pare o schimbare fata de celelalte FIFA

    ---------- Post added 18-08-2011 at 05:44 PM ----------

    Uite aici un filmulet in care jocul nu e pe amator: FIFA 12, BVB vs Arsenal, Cinematic and Gameplay vs CPU, XBOX 360 (gamescom 2011, Media Day) - YouTube
    A se vedea miscarile jucatorilor fara minge.

  7. #127 SP
    Member adicodlea's Avatar

  8. #128 SP
    Member romey's Avatar
    Fulham devine partener EA SPOTRS: Game Partner

  9. #129 SP
    Member romey's Avatar
    FIFA 11.nl - FIFA 12: Alle clubs en competities - FIFAVoetbal.net
    OK, turcii is corupti dar cu cehi ce ati avut?? Partea buna ar fi cele citeva nationale noi, daca se adevereste.

  10. #130 SP
    Member BatsBike's Avatar
    din pacate,faza cu Turcia&Cehia chiar nu pica bine ... mai ales pentru partea cu jocurile europene(CL&EL) ... poate,cum mai ziceam,le inlocuiesc(Grecia,Ungaria,Ucraina ... ceva de genul) ... altfel,in ritmul asta,se vor apropia(in sens negativ)de concurenta ...

  11. #131 SP
    Member romey's Avatar
    Quote Originally Posted by wackorine View Post
    din pacate,faza cu Turcia&Cehia chiar nu pica bine ... mai ales pentru partea cu jocurile europene(CL&EL) ... poate,cum mai ziceam,le inlocuiesc(Grecia,Ungaria,Ucraina ... ceva de genul) ... altfel,in ritmul asta,se vor apropia(in sens negativ)de concurenta ...
    Exact de parerea asta sint si eu , EA in loc sa mai adauge ceva nou ei mai scot din el. Liga turca e putin in incurcatura din cauza blaturilor si coruptiei dar cu cehii nu stiu care e problema. Pe multe forumuri de ani de zile fanii FIFA cereau sa incerce EA Sports sa se ridice la nivel PES la nivel Creation ( sa poti edita echipe , stadioane, ecipament etc) iar ei inteleg sa concureze cu PES la licentiere (sau de fapt lipsa lor)

  12. #132 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu inteleg de ce va obositi cu comentarii despre ligile astea. Chiar jucati cu TOATE echipele astea ? Eu personal, in toate FIFA de pana acum, am jucat cu MAXIM 10 echipe diferite (dar au fost jocuri in care am jucat doar cu 2-3) si deobicei cand joc contra unei echipe controlate de AI, aleg tot una buna, in nici un caz una din campionatul turciei sau Ucrainei.

    Din punctul meu de vedere, poate sa aibe doar Anglia, Italia, Spania, Internationalele si..nush. alte 2-3 ligi mai "mici", gen Franta, Germania...

    Ma intereseaza aditiile aduse gameplay-ului si graficii, restul sunt doar mici detalii.

  13. #133 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Nu toata lumea joaca doar cu Real/Barca sau echipa cea mai OP, Chelsea. Mai sunt oameni care isi doresc o provocare sau pur si simplu simpatizeaza alte echipe si vor sa joace cu ele. In plus, daca ei scot ligi intregi, pierzi multi jucatori buni pe care ai putea sa-i cumperi in UT.

  14. #134 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Da' mai bine sa ramana doar Barca si Real (si Manchetesr City ca au dat bani...) ca oricum la head to head online majoritatea joaca cu ele indiferent de cate stele are echipa pe care si-o alege adversarul.

  15. #135 SP
    Member romey's Avatar
    Si o lista a celor 56 stadioane din joc: FIFA 12: Stadium List | FIFA Soccer Blog
    FIFA 12 Trophy list: FIFA 12: Trophy List | FIFA Soccer Blog

  16. #136 SP
    Member BatsBike's Avatar
    din ce mai citisem,se pare ca,la cehi,ar fi faza cu licentierea ... mai precis,cehii numai vand la pachet echipele(mass-mediei,in general)iar EA sau oricine altcineva ar trebui sa cumpere fiecare licenta in parte de la fiecare club ... la turci,cum a zis romey(problemele lor cu coruptia) ...
    ideea era,repet,pentru Career Mode ... adica,diversitatea adversarilor in cupele europene(tocmai ce eliminasem,in fifa 11,Sparta Praga cu Tom Tomsk in EL) ...
    altfel,daca se va putea crea o liga per user&sa poata fi introdusa in Career cu tot ce decurge de acolo,ar fi ... extraordinar ! poate,intr'o zi ...

  17. #137 SP
    Member romey's Avatar
    Si Aston Villa devine partener EA: Villa announce new partnership with EA Sports | Latest News | Aston Villa
    Nu stiu ce sa zic de parteneriatele astea dar imi da impresia ca peste vreo 2-3 ani ,poate nici atit , seria FIFA se v-a transforma in Barclays Premier League( asa cum e Winning Eleven J-League, doar ca ala e in paralel cu PES). Ma tem ca spre directia asta se indreapta EA Sports, un simulator de fotbal cu tot ce inseamna campionat in Anglia si vreo 10-15 echipe din Europa si atit .

  18. #138 SP
    Member adicodlea's Avatar
    nu va abtineti sa nu faceti o comparatie cu PES la orice , PES nu e joc , e bataie de joc , e o gluma , au adaugat la fifa exact ce lipsea , nici prea mult nici prea putin , cat despre ligi , nu stiu daca 1-2 % persoane jucau cu vreo echipa din cehia , Turcia este o alta poveste din cauza a ceea ce se intampla...

  19. #139 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar


    Are level acum. Sunt curios la ce conteaza?

  20. #140 SP
    Member adicodlea's Avatar
    probabil e ca la meciurile online ranked , joci cu jucatori de nivelul tau...cine stie..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 64 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 57 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts