Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 64 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 56 ... LastLast
Results 101 to 120 of 1265

Thread: Fifa 12

  1. #101 SP
    Member romey's Avatar

  2. #102 SP
    Member BatsBike's Avatar
    &care's avantajele cu acest acces"mai devreme la" ... banuiesc ca,unele avantaje,ar fi legate de Ultimate Team ...

  3. #103 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Quote Originally Posted by wackorine View Post
    &care's avantajele cu acest acces"mai devreme la" ... banuiesc ca,unele avantaje,ar fi legate de Ultimate Team ...
    Traducere: Poti juca toate jocurile produse de EA SPORTS cu trei zile inainte de lansare, dupa ce s-au lansat nu mai ai acces la ele, dar daca cumperi spre exemplu, Fifa sau NHL si le-ai jucat in cele trei zile inainte de lansare si ai save-ul de la ele, il poti folosi si dupa ce ai cumparat jocul in varianta retail.Ai 20% reducere la orice DLC aparut dupa data de 28/07/2011 pentru jocurile produse de EA SPORTS, ai optiuni premium cand accesezi profilul tau EA folosind computerul (banuiesc ca poti face Squad Management, extraoptiuni UT etc), plus ca iti va aparea o insigna reprezentand Seson Ticket in dreptul Gamertag-ului sau ID-ului PSN.

  4. #104 SP
    Member BatsBike's Avatar
    mda,intre timp,citisem pe fifasoccerblog detaliile ... pare interesant dar,aparent,mai inseamna inclusiv sa vina bani mai repede in buzunarul producatorului EA ... oricum,cine are pre-order la fifa va juca tot mai devreme ... ca exemplu,zic ...

  5. #105 SP
    Member romey's Avatar
    EA anunta pe situl lor CREATION CENTRE pentu FIFA 12:
    -create a tournament
    -ability to use custom images as teams crest and shirt sponsor
    -more shirt models and colors to chose from
    -more apparence options for your player creation
    -more acessories
    -ability to use licensed players, teams and stadiums
    -and much more!
    Suna interesant,nu?

  6. #106 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Incercare disperata pentru a face un pic de concurenta licentelor de UCL, Europa League si Uefa Super Cup din PES.


    Destul de slabut totusi.

  7. #107 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Putin ne pasa noua ca nu avem sigla UCL sau Europa League....Partea frumoasa este ca avem toate echipele LICENTIATE,si la career avem European Matches(deci tot UCL si Europa League) totusi,nu veni cu PES aici,ca sa nu transformam acest thread in PES VS Fifa.

  8. #108 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Quote Originally Posted by ZeroSkillNoob View Post
    Putin ne pasa noua ca nu avem sigla UCL sau Europa League....Partea frumoasa este ca avem toate echipele LICENTIATE,si la career avem European Matches(deci tot UCL si Europa League) totusi,nu veni cu PES aici,ca sa nu transformam acest thread in PES VS Fifa.

    Nu am venit cu niciun PES aici, mi-am spus parerea legat de ce a postat un user. Nu trebuie sa te inflamezi aiurea in tramvai doar de a face pe moderatorul si de a crede ca opresti un flame. Nu e cazul. Stii ca poti sa le joci pe amandoua si sa nu fi fanboy, nu? Apropo, licentele nu inseamna doar sigla, dar trecem peste. Si de ce vorbesti la plural, sunteti mai multi la tastatura?

  9. #109 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Am vorbit la plural,fiindca sunt foarte multi care ,nu pot suporta caricatura aia de joc despre care ai zis tu.

  10. #110 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Quote Originally Posted by ZeroSkillNoob View Post
    Am vorbit la plural,fiindca sunt foarte multi care ,nu pot suporta caricatura aia de joc despre care ai zis tu.

    Felicitari.

  11. #111 SP
    Member romey's Avatar
    Se zvoneste ca, din cauza scandalului de coruptie din fotbalul turc, nu o sa mai avem Super Liga ( campionatul din Turcia) in FIFA 12 :FIFA 11.nl - Turkse competitie wellicht niet in FIFA 12 - FIFAVoetbal.net. Sper sa fie doar un zvon.

  12. #112 SP
    Member BatsBike's Avatar
    daca se materializeaza,poate inlocuiesc cu alta liga(Ucraina,eventual Ungaria) ... oricum,EA nu reda nici aproximativ atmosfera unui meci din campionatul Turciei ... in plus,nu exista nici comentariul in turca ce ar mai adauga un grad de autenticitate ... ar trebui sa se mai adauge ligile secunde+comentariile in limba autohtona ... oricum,preocuparea lor este doar pe campionatele mari(special Anglia) ..

  13. #113 SP
    Member romey's Avatar
    EA se gindeste un pic acum si la atmosfera din tribune si unii fani v-or purta tricoul echipei favorite in multime, ceea ce zic eu e un pas inainte fata de FIFA 11 in care majoritatea suporterilor nici nu stiai cu ce echipa tin sau indiferent de vreme ei purtau impermeabile.
    Attached Images Attached Images psg.jpg

  14. #114 SP
    Member Merdiso's Avatar
    GamesCom Trailer is UP !

    romey: Ei nici chiar, puteai sa-ti dai seama ce suporteri erau, adica, cand juca Arsenal pe Emirates se observa usor dominanta culorii rosii (desi nu purtau tricoul echipei).
    La FIFA 08 nu stiai cu ce echipa tin suporterii, unde toti erau imbracati in mov sau alb aproape.

  15. #115 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cu ocazia asta aflam si ca pe 13 septembrie avem demo

  16. #116 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Da. Nimic revolutionar fata de anul trecut, dar pana la urma arata bine, nimic de zis.
    Sper doar sa mai faca si ei un "feature" secret, numit Bug Fixing.

  17. #117 SP
    Member Nestea's Avatar


    FIFA 12 | gamescom 2011 trailer

  18. #118 SP
    Member batmanfan's Avatar
    New scrrenshots
    Attached Images Attached Images 8.jpg 9.jpg 7.jpg 6.jpg 5.jpg 4.jpg 3.jpg 2.jpg 1.jpg

  19. #119 SP
    Member BatsBike's Avatar
    vom avea demo cu repriza de 3 minute fiecare iar meciurile se vor juca pe stadionul lui Manchester City ... cateva tutoriale cu noile features incluse in demo ... SURSA ...

  20. #120 SP
    Member Merdiso's Avatar
    O rusine de firma, au promovat jocul asta atat, l-au numit revolutionar, dar ca deobicei, jocul nu se prezinta la nivelul asteptarilor (din ce am vazut pana acum, normal ca imi pot schimba decizia dupa Demo)





    Cum ma asteptam, Impact Engine e degeaba, atata timp cat nu influenteaza decat coliziunile, care oricum erau bune, in unele momente, si in jocul precedent (doar ca se judecau fazele total aiurea), precision dribbling era deja, in mare masura, folosind L2 + R2 / LT + RT, iar tactical defending iar nu-l vad, atat timp cat poti merge linistit catre adversar sa-i iei mingea.
    Pro Player Intelligence nu poate fi criticat inca, deoarece AI-ul era clar setat pe amator, dar dupa cum ii cunosc eu si acest "ficear" va fi un mare fas, doar nu pot face acum pozitionarea buna in teren, n-ar mai avea ce imbunatati pentru Euro, FIFA 13 s.a.m.d.
    In plus, desi nu e o confirmare, animatiile mi se par sub FIFA 11, parca jucatorii sunt loviti si d-abea rasufla cand merg. Totusi, asta nu ar fi o problema asa mare.
    Problema mare e ca, EA exagereaza absolut tot ce face. Macar Konami n-a promis mare lucru si jocul lor mi se pare chiar bun tinand cont ca nu l-au ridicat in slavi atat, au vorbit despre imbunatatirile aduse AI-ului care chiar se vad in gameplay-uri din primul minut si atat, nu toate gimmick-urile EA-ului.
    Ca sa continui, rivalul FIFA beneficiaza de niste modele de jucatori mult superioare celor facute de EA. Pai daca situatia ar fi stat invers, nenea Rutter facea din asta un super "revolutionary feature", pe care il amintea in fiecare interviu.
    Ma astept si la alte 50 de bug-uri in Career Mode, astfel incat si FIFA 12 sa fie o cireasa de cacao.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 64 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 56 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts