Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 154 of 492 FirstFirst ... 54 104 144 152 153 154 155 156 164 204 254 ... LastLast
Results 3,061 to 3,080 of 9837

Thread: Decizii

  1. #3061 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by nebunu1 View Post
    COD MW2 , BBC2 , MOH 2010 , COD BO ?


    Call of Duty :Balck Ops!

  2. #3062 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Cal of Duty Black Ops!Sa te uiti si pe threadul dedicat jocului sa vezi parerile celor care joaca MP.

  3. #3063 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Clar, Call of Duty: Black Ops.

  4. #3064 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Cod bo > bbc2 > moh > cod mw2

  5. #3065 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Mai trebuie sa spun ? Black Ops.

  6. #3066 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Ca joc, BC2, MP mai bun decat in toate celelalte dar nu mai e asa jucat si cei care joaca au lvl mare. Acum, Black Ops.

  7. #3067 SP
    Member rappy777's Avatar
    Eu zic Fallout New Vegas

  8. #3068 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Uhm what?

  9. #3069 SP
    Member xLiTe's Avatar
    Call Of Duty: Black Ops fara nici cel mai mic semn de intrebare

  10. #3070 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Sam & Max sau Tales of Monkey Island ? ( cele de pe PSN)

  11. #3071 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Ajutati-ma si pe mine cu ceva
    As vrea un joc racing care sa mearga co-op, dar sa nu imi bat capul cu el prea mult in cariera(gen split second).
    Blur este bun?Sau poate Dirt2?
    Caut ceva mai ''fun''.

  12. #3072 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Blur este extrem de fun si in Multiplayer normal si split-screen cu prietenii, chiar ieri l-am imprumutat de la cineva si l-am jucat impreuna cu cativa tovarasi si a fost foarte foarte fun.

  13. #3073 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Sam & Max sau Tales of Monkey Island ? ( cele de pe PSN)
    Tales of Monkey Island



    Quote Originally Posted by eugenarad View Post
    Ajutati-ma si pe mine cu ceva
    As vrea un joc racing care sa mearga co-op, dar sa nu imi bat capul cu el prea mult in cariera(gen split second).
    Blur este bun?Sau poate Dirt2?
    Caut ceva mai ''fun''.
    Blur all the way!

  14. #3074 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Quote Originally Posted by eugenarad View Post
    Ajutati-ma si pe mine cu ceva
    As vrea un joc racing care sa mearga co-op, dar sa nu imi bat capul cu el prea mult in cariera(gen split second).
    Blur este bun?Sau poate Dirt2?
    Caut ceva mai ''fun''.
    Blur e fain, insa iti recomand DiRT 2. E peste Blur din toate punctele de vedere

  15. #3075 SP
    Member axel's Avatar
    Dragon Ball Z Raging Blast sau Dragon Ball Z Raging Blast 2?

  16. #3076 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Dbz Raging Blast 2, logic.

  17. #3077 SP
    Member maweryck's Avatar
    merita ultimul final fantasy ? ca e 10 sterlinute pe zavvi .N-am mai jucat nici un final fantasy pana acum si cred ca nici-un JRPG ....Oricum credd ca-l iau ..sa fie la colectie ...pe metacritic are note destul de bune ..dar sunt curios daca a mai fost vre-unu d'asta care n-a avut nici o treaba cu final fantasy ...si i-a placut jocul .
    Multumesc . Bafta

  18. #3078 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Eu as fi unul din cei care nu s-au atins de vreun Final Fantasy si a inceput cu XIII-lea titlu. Povestea este foarte buna (si luuunga) iar gameplay-ul fiind JRPG este foarte foarte complex si poate ajunge la un nivel foarte enervant de complexitate astfel incat nu mai intelegi ce si cum trebuie sa faci. Grafica si sunetul iarasi foarte bune cu mentiunea ca cut-scene-urile si soundtrack-ul te lasa cu gura cascata. Jocul acesta merita cumparat chiar si numai pentru povestea sa.

  19. #3079 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Vestea buna la seria Final Fantasy e ca nu prea au legatura jocurile intre ele(doar cu cateva exceptii). Asa ca nu o sa stii niciodata daca o sa iti placa FF X chiar daca ai jucat 5-6 FF-uri diferite sau nu ai jucat nici un Final Fantasy. Gameplay-ul nu e cine stie ce, dar in schimb povestea e captivanta si extrem de complexa(psypc2 are dreptate...la un moment dat a ajuns asa complexa ca nu am mai inteleso ), muzica e divina, grafica si cinematics-urile sunt de 5 stele(cand vine vorba de J-RPG-uri).

    E un joc bun, poate chiar foarte bun si mai ales daca e doar la 10 lire atunci nu are rost sa stai pe ganduri. (desi sa iti zic sincer in comparatie cu celelalte FF-uri jucate de mine(FF X, X-2, XII, crisis core, VII) asta e mai slab in comparatie cu celelalte (mai putin FF X-2...ala a fost mai slab )). Deci cu alte cuvinte incercam sa te conving sa joci si celelalte FF-uri daca o sa iti placa XIII-le .

  20. #3080 SP
    Banned Miata's Avatar
    Just Cause 2 sau Mafia 2?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts