Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 96 of 116 FirstFirst ... 46 86 94 95 96 97 98 106 ... LastLast
Results 1,901 to 1,920 of 2303

Thread: Fifa 13

  1. #1901 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Nu am mai castigat niciun meci din ultimele 10 in UT.am fost egalat in min. 90,am luat o caruta de goluri dupa ratari incredibile ale mele...Toti nervii din lume pt I Love This Club,tare stupid achievement

  2. #1902 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Stupid? Este interesant si usor.
    I Love This Club Achievement in FIFA 13

  3. #1903 SP
    Member angloma's Avatar
    FIFA Ultimate Team - My Shared Squad | EA SPORTS Football
    si jos la rezerve este echipa a 2 , am zis sa fac asa , ca ma supara fitnessu' si nu-mi place sa cumpar carti de fitness , cand ajung la 85% fitness bag echipa a 2 si tot asa... numai tin minte cand am luat bataie , bine ca numai joc online ca acolo mai gaseam sa-mi dea cate unu 6-0

  4. #1904 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    On: nu faci treaba mai buna cu echipa 2?

    Off: "numai" = in cazul de fata (ambele cazuri) "nu mai"

  5. #1905 SP
    Member angloma's Avatar
    eu zic ca diferenta o face reus , poate si farfan din team of the weak (abia l-am luat)

  6. #1906 SP
    Member miami's Avatar
    nu v-ati mai plictisit de jucatori cu pace ? toata lumea e fan BVB mai nou

  7. #1907 SP
    Member angloma's Avatar
    fara pace nu pot juca si nu sunt fan BVB , singurii jucatori care imi plac foarte mult cum joaca de acolo sunt Lewandosky si Reus ,atat

  8. #1908 SP
    Member Gabby95's Avatar
    Quote Originally Posted by angloma View Post
    FIFA Ultimate Team - My Shared Squad | EA SPORTS Football
    si jos la rezerve este echipa a 2 , am zis sa fac asa , ca ma supara fitnessu' si nu-mi place sa cumpar carti de fitness , cand ajung la 85% fitness bag echipa a 2 si tot asa... numai tin minte cand am luat bataie , bine ca numai joc online ca acolo mai gaseam sa-mi dea cate unu 6-0
    Schimba-l pe Jose Enrique cu Clichy/Ashley Cole si pe Koscielny cu David Luiz .

  9. #1909 SP
    Member angloma's Avatar
    momentan vreau sa-l cumpar pe Lewandosky din Team Of The Weak , apoi mai vad ce schimb, oricum... la single player , daca fac 1 egal in 15 meciuri e bine , la online era problema

  10. #1910 SP
    Ω Pira's Avatar
    Nu stiu cati dintre voi ati folosit porturile recomandate de EA, dar mie unul de cand le-am bagat acum, imi merge ca uns UT-ul. E mai fluid ca niciodata si parca mai rapid. Credeam ca-i prosteala cu porturile astea, am auzit de ele de acum cateva luni dar n-am bagat de seama. Am net de 100MBS Fiberlink de la RDS, descarc de pe PSN cu 3-4mb/s, filmele de pe torrente cu 12mb/s, dar in FIFA era jale in online, 1 din 5 meciuri imi mergeau fara lag.
    Check: https://help.ea.com/article/what-onl...en-for-fifa-13

  11. #1911 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by Pira View Post
    Nu stiu cati dintre voi ati folosit porturile recomandate de EA, dar mie unul de cand le-am bagat acum, imi merge ca uns UT-ul. E mai fluid ca niciodata si parca mai rapid. Credeam ca-i prosteala cu porturile astea, am auzit de ele de acum cateva luni dar n-am bagat de seama. Am net de 100MBS Fiberlink de la RDS, descarc de pe PSN cu 3-4mb/s, filmele de pe torrente cu 12mb/s, dar in FIFA era jale in online, 1 din 5 meciuri imi mergeau fara lag.
    Check: https://help.ea.com/article/what-onl...en-for-fifa-13
    Porturile alea sunt ca sa te conectezi mai repede cu oponentii.

  12. #1912 SP
    Member ionutsb85's Avatar
    Unde tebuie sa umblu in router sa le deschid,poate cineva sa explice mai detaliat ca eu n-am habar deloc...

  13. #1913 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by ionutsb85 View Post
    Unde tebuie sa umblu in router sa le deschid,poate cineva sa explice mai detaliat ca eu n-am habar deloc...

  14. #1914 SP
    Member angloma's Avatar
    ma asteptam la mai multi romani bagati si cel putin o echipa romaneasca la rest of the world ... macar Steaua . Poate de la anul

  15. #1915 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Bai, ca tot sunteti asi la FIFA. Am un prieten innebunit dupa joc, si vine destul de des la mine. S-a saturat sa joace demo-ul, ca i-am zis ca eu nu joc FIFA si CoD, din principiile mele. As vrea sa ii fac o surpriza, sa poa sa joace si el cu alte echipe, si sa ii cumpar jocul, sa aiba ce sa joace cand mai vine. Aveti idee unde il gasesc ieftinache? Nu ma intereseaza online-ul.
    Idei?

  16. #1916 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  17. #1917 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Ms, dar sincer nu ma asteptam sa fie asa mult. Avand in vedere ca are juma de an jocul, ma asteptam sa fie sigilat in jur de 100 si SH pe la 70 de RON.

  18. #1918 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Pai in magazin inca este peste 220.
    Ce zici tu e valabil pentru FIFA 12. Il gasesti la 50-70 ron.
    FIFA 11 (care are serverele inchise) in gasesti la maxim 50.

  19. #1919 SP
    Ω Pira's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Ms, dar sincer nu ma asteptam sa fie asa mult. Avand in vedere ca are juma de an jocul, ma asteptam sa fie sigilat in jur de 100 si SH pe la 70 de RON.
    Il iei cu 70 dar dupa iulie/august.

  20. #1920 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by Pira View Post
    Il iei cu 70 dar dupa iulie/august.
    Sau mai bine zis, cand apare FIFA 14.

    Apropo, o fi aparut varianta PLATINUM la FIFA 13?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 96 of 116 FirstFirst ... 46 86 94 95 96 97 98 106 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts