Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 97 of 116 FirstFirst ... 47 87 95 96 97 98 99 107 ... LastLast
Results 1,921 to 1,940 of 2303

Thread: Fifa 13

  1. #1921 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Fifa se joaca foarte mult pe tot parcursul anului, de aceea e si relativ scump.

  2. #1922 SP
    Member Mariush's Avatar
    si la COD situatia e similara. Avand in vedere ca eu joc COD doar pt SP campaign, mereu astept noul release ca sa-l cumpar pe cel vechi.

  3. #1923 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Enervant...sunt jocuri noi ca Dead Space 3, care sigilate sunt acum 90-100 Ron, si FIFA si CoD SH la 100, fara online pass(la Fifa). Stiam eu de ce imi urmez principiile.

  4. #1924 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Ati inceput s-o dati pe off-topic.

  5. #1925 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Quote Originally Posted by miami View Post
    nu v-ati mai plictisit de jucatori cu pace ? toata lumea e fan BVB mai nou
    In cazul lui Reus cel putin la mine nu este vorba de pace. intradevar are 90, insa eu l-am luat pentru shooting. are 84, ceea ce putin jucatori au (si accesibili la pret)
    Pe aceiasi linie sta la mine si Van Der Vaart care are tot 84 la shoot insa doar 64 la Pace. La fel pt shoot l-am luat.

    Tot la BVB se mai gasesc si Gotze cu 71 la shoot cat si Lewandowski cu 75 la shoot. (ambii avand si 82 la Pace, ceea ce aduce un bonus)

  6. #1926 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Imi explica si mie cineva cum imi intercepteaza adversarul 90% din pase? In unele meciuri sunt pe ultra attacking si abia pot iesi in pase din propria jumatate...Plus ca in situatii de 1 la 1 sunt deposedat prea usor,iar eu daca reusesc sa fac vreo deposedare mingea ricoseaza cum necum tot la el... Patesc asta cam de vreo 20 de meciuri,pana acum era jucabil.

  7. #1927 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Web app-ul mort in papusoi de dimineata
    Our servers are temporarily down while we work on making things better.

    Please come back later.


    raduadelin probabil ai nimerit cu jucatori care fac pressing foarte tare cu R1 si X , vine cu 2-3 jucatori pe tine non stop..., cu toate ca tactica asta iti faciliteaza gauri in defensiva lui.

  8. #1928 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post

    raduadelin probabil ai nimerit cu jucatori care fac pressing foarte tare cu R1 si X , vine cu 2-3 jucatori pe tine non stop..., cu toate ca tactica asta iti faciliteaza gauri in defensiva lui.
    Sunt mult prea nervos ca sa mai profit de gaurile din defensiva adversarului...Iau o mica pauza de fifa si revin in forta

  9. #1929 SP
    Ω Pira's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    Web app-ul mort in papusoi de dimineata
    Our servers are temporarily down while we work on making things better.

    Please come back later.
    La mine a mers si inca merge, chiar ma mir.

  10. #1930 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar

  11. #1931 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Cam slabuta echipa de Serie A: fundasii centrali sunt lenti, cei 2 CAM sunt lenti, CF-ul lent.

  12. #1932 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Quote Originally Posted by catalineatza08 View Post
    Cam slabuta echipa de Serie A: fundasii centrali sunt lenti, cei 2 CAM sunt lenti, CF-ul lent.
    E vreo lege sa joace toata lumea cu jucatori cu pace mare? Fotbalul nu inseamna doar viteza...

  13. #1933 SP
    Member angloma's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    In cazul lui Reus cel putin la mine nu este vorba de pace. intradevar are 90, insa eu l-am luat pentru shooting. are 84, ceea ce putin jucatori au (si accesibili la pret)
    Pe aceiasi linie sta la mine si Van Der Vaart care are tot 84 la shoot insa doar 64 la Pace. La fel pt shoot l-am luat.

    Tot la BVB se mai gasesc si Gotze cu 71 la shoot cat si Lewandowski cu 75 la shoot. (ambii avand si 82 la Pace, ceea ce aduce un bonus)
    Prefer pe Gundogan in locul lui Gotze

  14. #1934 SP
    Ω Pira's Avatar
    Quote Originally Posted by raduadelin View Post
    E vreo lege sa joace toata lumea cu jucatori cu pace mare? Fotbalul nu inseamna doar viteza...
    Da-i pace raduadelin... omul a luat-o pe ulei, probabil a urmarit de prea multe ori Forrest Gump. Nu ai cum taica sa zici de niste fundasi centrali cu pace de 75 respectiv 80 ca sunt lenti. Iisuse coboara si salveaza-ne...

  15. #1935 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by Pira View Post
    Da-i pace raduadelin... omul a luat-o pe ulei, probabil a urmarit de prea multe ori Forrest Gump. Nu ai cum taica sa zici de niste fundasi centrali cu pace de 75 respectiv 80 ca sunt lenti. Iisuse coboara si salveaza-ne...
    tu vezi bine? ce pace au mexes si cannavaro?

  16. #1936 SP
    Member angloma's Avatar
    Quote Originally Posted by raduadelin View Post
    E vreo lege sa joace toata lumea cu jucatori cu pace mare? Fotbalul nu inseamna doar viteza...
    l-as pune pe Remy in locul lui Gomis , l-am avut si pe Lopez si pe Remy in 4-4-2 si amandoi erau prea buni , Remy avea cam 30 goluri in 30 meciuri , era maxim . In Italia , l-as pune pe Balotelli varf , am 30 de goluri in 29 de meciuri cu el ( echipa din premier league) si i-as gasi loc si lui Giovinco. In Anglia , Van Persie si Steven Gerrard , amandoi suteaza perfect, cu Gerrard dau niste finesse numai in vincluri. Si in Germania , Kroos e prea lent pt. banda , trebuie viteza pe benzi , per total imi place ce echipe ai , dar m-as baga pe 4-4-2 , e mult mai usor sa dai gol , i-am dat si 8-0 Barcelonei la legendary , am incercat si alte formatii , dar 4-4-2 (zic eu ) e cea mai buna

    ---------- Post added 04-04-2013 at 09:54 AM ----------

    Quote Originally Posted by catalineatza08 View Post
    tu vezi bine? ce pace au mexes si cannavaro?
    Mexes merge

  17. #1937 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by raduadelin View Post
    E vreo lege sa joace toata lumea cu jucatori cu pace mare? Fotbalul nu inseamna doar viteza...
    In UT daca mijlocasii laterali nu au pace mare te ajung din urma fundasii laterali adversi.

  18. #1938 SP
    Ω Pira's Avatar
    Quote Originally Posted by catalineatza08 View Post
    tu vezi bine? ce pace au mexes si cannavaro?
    Mda, my bad aici Catalin. Se vede ca e prea dimineata pt mine. Nu stiu de ce m-a dus gandul la mijlocasii centrali. Double Facepalm.

  19. #1939 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Quote Originally Posted by angloma View Post
    l-as pune pe Remy in locul lui Gomis , l-am avut si pe Lopez si pe Remy in 4-4-2 si amandoi erau prea buni , Remy avea cam 30 goluri in 30 meciuri , era maxim . In Italia , l-as pune pe Balotelli varf , am 30 de goluri in 29 de meciuri cu el ( echipa din premier league) si i-as gasi loc si lui Giovinco. In Anglia , Van Persie si Steven Gerrard , amandoi suteaza perfect, cu Gerrard dau niste finesse numai in vincluri. Si in Germania , Kroos e prea lent pt. banda , trebuie viteza pe benzi , per total imi place ce echipe ai , dar m-as baga pe 4-4-2 , e mult mai usor sa dai gol , i-am dat si 8-0 Barcelonei la legendary , am incercat si alte formatii , dar 4-4-2 (zic eu ) e cea mai buna[COLOR="Silver"]


    Am jucat si 4-4-2,dar am zis ca e momentul sa mai schimb si am trecut pe 4-2-3-1 si mi s-a parut ok. Gomis se descurca destul de bine are 81 de goluri in 80 meciuri.
    Inca ii al in club pe Gerrard si Lampard,dar imi plac mai mult Kagawa si Sessegnon.
    Sun de acord ca T.Kroos e lent,dar suteaza bine si poate face diferenta.

  20. #1940 SP
    Member Fizzl3's Avatar
    Bundesliga-Kroos e un jucator foarte bun,insa nu pentru pozitia de CAM,daca il joci cdm,cm,sau chiar CF atunci merge,plus ca are si sut bun..Gundogan in locul lui Muller,Diouf in locul lui Gomez,Santana in locul lui Badstuber...Luiz Gustavo in locul lui J.Martinez si victoriile o sa apara..
    Problema la echipele tale e ca le lipseste un pic viteza,nu zic ca trebuie sa ai o echipa de pace-abuser...cred ca de aceea ai probleme cu adversarii,cu o aparare ca cea din BPL vei fi distrus de Reus,Esswien,Muriel,Pato,Weliton s.a.m.d
    Asta e realitatea din pacate..jocul in UT e axat pe pace

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 97 of 116 FirstFirst ... 47 87 95 96 97 98 99 107 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts