Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 58 of 145 FirstFirst ... 8 48 56 57 58 59 60 68 108 ... LastLast
Results 1,141 to 1,160 of 2884

Thread: 100% Trophy & Achivements Completionists Thread

  1. #1141 SP
    Banned flavi_us's Avatar


    Far Cry 3 (100%)
    Attached Images Attached Images plat-trophy.png

  2. #1142 SP
    Member b615dub's Avatar
    Heavy Rain (2/10) - 100%, un joc de nota 11 chiar ca nu trebuie ratat daca ai PS3. Cred ca este singurul joc in care povestea are un inteles si o continuitate, foarte bine gandita parca era un serial CSI, chiar m-a facut curios sa aflu cine-i criminalul.



    1l9d68f7.png

  3. #1143 SP
    Junior Member Roby_2010's Avatar
    I sfarsit level 30.
    The wolf among us PS3, 40%, doar primele 2 episoade au aparut. Chiar vi-l recomand, este gen the walking dead, un joc bun, astept cu nerabdare urmatoarele 3 episoade.
    Urmeaza FIFA 14 PS4 si Assasin creeed liberation HD PS3.
    Cheers guys!

  4. #1144 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar


    + God of War : Chains of Olympus (PS3) - 4/10 - 100% [P] Un joc care l-am terminat si pe PSP in 2010,story decent dar cu multe buguri,si enervant.Lupta cu Persephone (phase I) este enervant ca are checkpoint aiurea,iar challenges sunt naspa...asa butonam,de ma vedea cineva zicea ca sunt nebun

    Dupa grind la Max Payne 3 si crize la Killzone : Mercenary (nu reusesc sa fac 10 killstreak,am ajuns la 8-9 si m-au ucis...) am decis sa termin un joc mai lejer...

    Attached Images Attached Images coo.png

  5. #1145 SP
    Senior Member Walkman's Avatar

  6. #1146 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Este cineva fan Mass Effect 3 si vrea sa luam cele 3 dlc's la sale?Am postat si pe thread cu sharing , dar am spus sa incerc si aici guysAm un cont DE cu dlc Leviathan deja.Raman de luat Citadel , Ashes si Omega la pretul de 18.79 euro pe contul DE sau pe un cont UK cu 15 lire

  7. #1147 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Sorry, eu deja le-am shared cu cineva. Dar daca ai nevoie de boost in MP let me know, sunt inca destul de sus in charts chiar si la un an de cand nu am mai bagat.

  8. #1148 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Mp nu prea mai joc OEE , thx manAm vazut ca ai 100% ME3Iubesc seria Mass Effect Este o ocazie rara din partea EA cu sale la dlc's si plus sunt dispus sa fac 50-50 si ofer dlc Leviathan cumparat de mine no charge la el

  9. #1149 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

    • The Last of Us - 100%[P]

  10. #1150 SP
    Junior Member Roby_2010's Avatar
    Fifa 14 PS4 Platinum, 100%, dificultate 3/10. Grafica de senzatie pe PS4, oricum sunt fan Fifa, incepand din 2010 le-am jucat pe toate, inclusiv platina.
    Urmeaza Assasin Creed Liberation HD.
    Cheers!

  11. #1151 SP
    Banned flavi_us's Avatar


    inFAMOUS (100%)

    Finall boss pe hard aproape ca m-a facut sa ma arunc pe geam plus ca trebuie sa ai maaare rabdare pentru shards si dead drops. Pentru un exclusive cam prea multe bug-uri si grafica slabuta. Other than that, foarte fain, ca si story a intrat intr-un top 3 personal. Can't wait to play inFAMOUS 2
    Attached Images Attached Images platinum_trophy.png

  12. #1152 SP
    Junior Member Ker0Sen's Avatar


    #37.Metro:Last Light 72% (3/10) Un joc placut, platina usoara. Am fost putin dezamagit la inceput de unele glitch-uri din joc, dar ma linistit povestea si actiunea jocului.

    1l82d470.png

  13. #1153 SP
    Junior Member Roby_2010's Avatar
    Assassin Creed Liberation HD, Platinum, 100%, dificultate 2/10, Platina nr.127.
    Urmeaza Motorstorm RC.
    Cumva NR.1 in Romania!

  14. #1154 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Gata, am facut eu curatenie. Va rog sa incercati pe viitor sa evitati discutii ce pot genera dispute. Scriem in acest thread pentru ca impartasim aceeasi pasiune, nu pentru a arata ca suntem superiori unii altora. Rivalitatea este buna, pe unii ii poate motiva sa se autodepaseasca, dar nu o transformati intr-o dusmanie.

    Felicitari Roby pentru ca ai reusit sa ma intreci! Sunt convins ca vei reusi sa o faci din nou in cel mai scurt timp. De asemenea, felicitari pentru numarul de platine mai mare decat al meu, un capitol la care clar ma depasesti in acest moment. Imi doresc sa ma intreceti cat mai multi dintre voi, pentru ca asta va insemna ca v-ati petrecut cel putin la fel de mult timp ca si mine facand ceea ce va place, colectionand trofee.

    Have fun and happy trophy hunting!

  15. #1155 SP
    Junior Member Roby_2010's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Gata, am facut eu curatenie. Va rog sa incercati pe viitor sa evitati discutii ce pot genera dispute. Scriem in acest thread pentru ca impartasim aceeasi pasiune, nu pentru a arata ca suntem superiori unii altora. Rivalitatea este buna, pe unii ii poate motiva sa se autodepaseasca, dar nu o transformati intr-o dusmanie.

    Felicitari Roby pentru ca ai reusit sa ma intreci! Sunt convins ca vei reusi sa o faci din nou in cel mai scurt timp. De asemenea, felicitari pentru numarul de platine mai mare decat al meu, un capitol la care clar ma depasesti in acest moment. Imi doresc sa ma intreceti cat mai multi dintre voi, pentru ca asta va insemna ca v-ati petrecut cel putin la fel de mult timp ca si mine facand ceea ce va place, colectionand trofee.

    Have fun and happy trophy hunting!
    Felicitari si tie pentru colectia de trofee si spor la gameplay in continuare.

  16. #1156 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar


    + Remember Me (PS3) - 2/10 - 100% [P] Un joc scurt dar are un story aparte.

    Attached Images Attached Images rememberme.png

  17. #1157 SP
    Member b615dub's Avatar
    Brothers: A Tale of Two Sons (0.1/10) - 100%, am fost dezamagit cand am vazut ce jocuri sunt luna asta pe PS+, mai ales Brothers. La prima vedere am zis ce porcarie de joc, dar cand am inceput sa-l joc am observat cat de fun poate fi. O mica problema cu coordonatul caracterelor nu reuseam sa-i fac sa mearga amandoi in aceeasi directie. Posvestea foarte frumoasa, emotionanta chiar iar din joc reiese sa n-ai niciodata incredere in femei



    5l541d21.png

  18. #1158 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by JeNeI View Post


    + Remember Me (PS3) - 2/10 - 100% [P] Un joc scurt dar are un story aparte.

    Bravo bro 26 , just a little more till nr.#30Baga Max Payne 3 MP , ai destul de grindat

    LE:Eu zic sa dai cu banul , heads/tails

  19. #1159 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Thank you bro...inca nu stiu care va fi 30...Vanquish sau Max Payne 3...

  20. #1160 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Terminat Brothers: A Tale of Two Sons - 100%. Un joc superb!

    Attached Images Attached Images 1lb5af9f.png

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 58 of 145 FirstFirst ... 8 48 56 57 58 59 60 68 108 ... LastLast

Similar Threads

  1. Trophy Boosting By k1du in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 541 Last Post: 16-06-2015, 09:56
  2. 100% Completionists Thread (PC) By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 1 Last Post: 31-07-2013, 02:27
  3. Trophy By killlemalll3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 464 Last Post: 12-06-2013, 23:38
  4. Ajutor MC: L.A Trophy By morea2love in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 06-01-2010, 22:13
  5. Far Cry 2 Achivements By GeOKeR in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 17-09-2008, 14:52

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts