Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast
Results 41 to 60 of 86

Thread: Grid 2

  1. #41 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Poate arata el bine, dar clar nu o sa aiba complexitatea unui joc ca Gran Turismo sau Forza. Am jucat in jur de 150 de ore de GT5(si inca il mai joc ocazional), un joc ca asta (la fel ca Dirt) nu te tine mai mult de 20-25 de ore.

    vorbesti pentru tine, am 200+ ore in Dirt 2 si peste 150 in Dirt 3.

  2. #42 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Eu sunt putin dezamagit de lipsa interioarelor la masini. Sunt curios in ce directie o sa fie fizica masinilor...arcade sau simulator

  3. #43 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Era un timp in care cumparam racingurile de la codemasters inainte de a se lansa fiindca aveam incredere in ei ca scot raging games f bune, no more...m-au ars cu ultimul Dirt 3 aka "american kakana drifting" si mi-au pierdut increderea.
    Voi astepta review-uri si pareri de la playeri sa vad cum se va prezenta, numai ma fraieresc ei cu trailere misto, eu vreau sa vad content, cate trasee? cate masini? etc. si daca iara vin cu 5 trasee segmentate in 3 luate cate 15+15 reversed , sa se spele pe cap cu el.

  4. #44 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Aprob tot ce a zis Koba, in afara de F1 se pare ca isi bat (putin) joc de seriile racing. Dirt 3 a fost o mare gluma pentru mine, 20% ce-a fost raliu pe bune, in rest numai show prost, trasee putine, etc etc. Si de cand au scos cockpit cam-ul din Grid 2 am impresia ca cineva le tot baga idei proaste in cap. Acum sa vedem ce-o iesi, astept review-uri, daca iar vor avea putine trasee la lansare si o sa forteze DLC-uri pe gat cu alte trasee sau masini noi, sa stea mult si bine, ori il iau SH ori cand s-o ieftini zdravan.

  5. #45 SP
    Banned cryyo's Avatar

  6. #46 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Drumul catre Europa
    Informatii importante:
    Codemasters - GRID 2™ GETS ALL NEW EUROPEAN RACE LOCATIONS


  7. #47 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Pun pariu ca se poate juca tinand pedala de acceleratie la fund cu un deget de la o mana si cu cealalta pe o bere, vizionand un episod din Hannibal.

  8. #48 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar


    Mie imi place asta. Nu mai poti sa inveti o cursa pana o stii la perfectie.

  9. #49 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Si-au batut joc... pacat, si chiar asteptam GRID 2 dar se pare ca am asteptat in zadar, eu unul spun pas.

  10. #50 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    IGN Video Review


    Nota 8

  11. #51 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Sa le intre odata in cap celor de la Codemasters sa bage multe trasee si sa nu le mai recicleze din 5 in 5 curse...

  12. #52 SP
    Senior Member Rasko's Avatar

  13. #53 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    Pun pariu ca se poate juca tinand pedala de acceleratie la fund cu un deget de la o mana si cu cealalta pe o bere, vizionand un episod din Hannibal.
    Unde-i berea?

  14. #54 SP
    Junior Member gabriel2706's Avatar
    Email-ul de instiintare cum ca GRID 2 este pe drum spre mine mi-a sporit nerabdarea cu care-l asteptam ; nenumaratele comentarii negative din postarile de mai sus m-au cam dezumflat. Dar, numai maine nu-i poimaine !

  15. #55 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    Unde-i berea?
    Nu cred ca era cineva care sa te contrazica pe aici...

  16. #56 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by gabriel2706 View Post
    Email-ul de instiintare cum ca GRID 2 este pe drum spre mine mi-a sporit nerabdarea cu care-l asteptam ; nenumaratele comentarii negative din postarile de mai sus m-au cam dezumflat. Dar, numai maine nu-i poimaine !

    Si eu sunt foarte nerabdator, stai linistit si nu-i mai baga in seama pe haterii astia de mai sus ca le dau io tot trasee si cockview d-ala!!


    UPDATE: http://www.gamespot.com/grid-2/video...eview-6408987/
    Nota 8,5

  17. #57 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    magarii, la un demo nu au dat si ei drumul... jocurile astea sunt tricky... prima serie mi-a placut, nu pot avea aceleasi asteptari si de la a 2-a. la NFS mi-am luat teapa fara demo, l-am jucat 3 ore si e in sertar acum.

    Poate totusi vor da drumul la un demo, insa cred ca asteapta impactul asupra vanzarilor, se vinde sau nu...daca se vinde merg pe burta, daca nu, dau drumul la demo, cred eu.

  18. #58 SP
    Member adin33's Avatar
    Gasim aici lista cu toate circuitele din joc.
    GRID 2 - Track List - Codemasters Forums

  19. #59 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Imi place ca ei considera acelasi circuit pe Day&Night ca fiind circuite diferite
    Nu pare prea interesant, la asta o sa-i zic pass, singurul joc cu masini care o sa-l mai iau pe PS3 va fi GT6

  20. #60 SP
    Junior Member gabriel2706's Avatar
    Cum ziceam, numai maine nu-i ... azi. A sosit, l-am instalat (6 min), i-am bagat si vip pass-ul (3 masini,youtube video sharing,online modes). Intr-adevar este Grid 1 tunat. Grafica OK, sunet OK, realism lipsa. Daca-l privesti ca Arcade este super, daca-l consideri Simulator este naspa. Este in alta liga fata de GT5. Dar, incercand sa nu-l compar cu alte jocuri, nu-i chiar rau. Faptul ca nu are cockpit view nu ma deranjaza.Meniul principal e putin diferit, modul online deasemeni,dar ne obisnuim cu toate pana la urma. I-am facut proba cand l-am primit, dar trebuie sa-l mai joc inainte de a-l judeca gresit (oricum nu sunt foarte pretentios). Astept si alte pareri !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast

Similar Threads

  1. GRID Autosport By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 5 Last Post: 26-06-2014, 14:44

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts