Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Hey there!

It looks like you're enjoying Console Games but haven't created an account yet. Why not take a minute to register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more. Register now!

Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.

---

Hello!

Se pare ca iti place Console Games insa nu ti-ai creat inca un cont. Pentru a beneficia de toate avantajele iti ia doar un minut sa te inregistrezi si este gratuit. In plus ca membru poti accesa nelimitat toate functiile acestui website, comunica direct cu ceilalti si participa la concursuri, tournaments, arcade, etc. Multumim anticipat pentru intelegere ! Inregistreaza-te acum !

Daca esti deja membru ConsoleGames.ro si inca iti apare acest mesaj, te rugam sa te loghezi cu userul si parola pentru a nu mai fi deranjat. O zi buna !

Page 8 of 16 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 ... LastLast
Results 141 to 160 of 315

Thread: Until Dawn

  1. #141 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    SE se găsește doar la Feeria , dar n-am timp sa ajung . O sa aștept precomanda ..sper ca maine sa ajunga .

  2. #142 SP
    Junior Member mariusart78's Avatar
    A aparut si la Mall Vitan, tocmai am rezervat o bucata.

  3. #143 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Azi dimineață era doar la Feeria . Vorbesc de ediția SE .

  4. #144 SP
    Junior Member mariusart78's Avatar
    Da si eu tot de SE vorbesc

  5. #145 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Parcă aștepta cineva recenzia Eurogamer
    Until Dawn review

  6. #146 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Quote Originally Posted by xenocid View Post
    Sa fiti blestemati cu postul vostru de 7 pagini ca astazi am cedat si am cumparat nu doar jocul ci un intreg bundle PS4 (modelul nou 1216A)+Until Dawn de la Altex.
    Deseara imi pun pantalonii maro si il joc si eu.
    Mai bine luai: Consola Playstation 4 + Controller wireless DUALSHOCK 4 Jet Black + Until Dawn PS4 - 1.899,00 lei.

    http://www.altex.ro/consola-playstation-4 (era mai in jos) - oferta valabila pana pe 16.09.2015 (conform catalogului).

  7. #147 SP
    Member xenocid's Avatar
    Era PS4 modelul vechi - CUH-1116A in pachetul acela. Bundle-ul cu UD era singura modalitate sa iau un CUH-1216 saptamana aceasta.

  8. #148 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Diferenta intre ele nu e cine stie ce. Unii zic ca noul model face mai putin zgomot, altii zic ca face mai rau decat precedentul. Mai ziceau ca se incalzeste mai rau decat 1116A.

    Eu iti aratasem ca era mai ok la pret .

  9. #149 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    cat tine scena in plus din limited edition?

  10. #150 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathOfArt View Post
    cat tine scena in plus din limited edition?
    Cam in jur de 25 -30 minute.

  11. #151 SP
    Member xenocid's Avatar
    OT: CUH-1216 e cam la fel ca WiiU-ul meu la zgomot. Doar in TLOU in unele scene cu apa/ploaie devine audibil dar nici pe departe ca un "uscator de par" precum vechile modele.

  12. #152 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Ciudat... difera inseamna... eu la TLoU nu am avut niciun fel de problema . Doar in AC Unity am probleme cand sunt in meniu, in rest la alte jocuri a fost totul ok.

  13. #153 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am pus și eu mâna azi pe versiunea Press Kit, băi frate în ce hal e cutia aia parcă au dat cu o cheie în ea după care au călcat-o în picioare . O să revin cu impresii

  14. #154 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    0,4% au luat deja platina la el Ma gandesc ca nu e asa greu de luat, poate o sa fie prima platina a mea, daca la fifa m-am blocat la un singur trofeu

  15. #155 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Am pus și eu mâna azi pe versiunea Press Kit, băi frate în ce hal e cutia aia parcă au dat cu o cheie în ea după care au călcat-o în picioare . O să revin cu impresii
    Nu pui si tu niste poze cu ea ? Ca tare mi-a placut ce am vazut in video-u ala...

  16. #156 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Foarte marfa jocul. L-am terminat o data acum il icep iar, trebuie jucat de 2 ori cel putin ca sa iti dai seama de toate chestiile.

  17. #157 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Chiar te sperii la el . ) nu ma așteptam sa fie asa horror .

  18. #158 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mâine fac niște poze dar la ce telefon am...
    Am jucat 4 capitole, arată bine grafic, se putea mai bine. Nu îmi pare ca stă în 30fps în anumite momente, deși are patch, poate mi se pare. Oricum, nu strica deloc experiența, doar e un film interactiv. Până acum e între Heavy Rain și Beyond. Îmi place, deja m-am c..t pe mine de vreo 4 ori. Dacă aveți acea cameră să o conectați, în momentele groaznice va face poze . Pt unii poate e un joc cuminte, eu stau mai prost cu pipota . Îl voi juca cu siguranță încă o dată, sunt foarte curios...Nu are deloc un scenariu prost, atmosfera de iarnă și anumite chestii m-au dus cu gândul la Shining. O să vin și cu o nota la final.

  19. #159 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Eu sunt la 3 , hunting .

  20. #160 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Eu am reusit sa le salvez doar pe Emily si Ashley spar ca a doua oara sa ii salvez pe toti

    @ Eu am jucat jocul cu draperiile trase si volumul la TV pe 40 De la ora 2 pana la 11 am jucat la el. Chiar are unele faze in care c**i pe tine

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 16 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 07-12-2014, 13:02
  2. Replies: 2 Last Post: 05-09-2012, 00:21
  3. Replies: 0 Last Post: 15-08-2012, 09:21
  4. No next-gen consoles until 2012? By Donely in forum Nintendo Wii
    Replies: 47 Last Post: 17-04-2009, 17:28

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts