Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 118 of 149 FirstFirst ... 18 68 108 116 117 118 119 120 128 ... LastLast
Results 2,341 to 2,360 of 2977

Thread: Battlefield: Bad Company 2

  1. #2341 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Bai..nu stiu ce s-a intamplat, dar pe Xbox Live e plin de d-astia de level 50..... pana acum o saptamana mai apareau 1-2 useri de level 40+. In ultimele zile, in cealalta echipa sunt cel putin 3-4 de level 50.

    Chiar acum sunt intr-un joc impotriva a 6 de level 50 si 2 de level 49... WTF?

  2. #2342 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Singura ta sansa e sa vorbesti pe limba lor wookiana.

  3. #2343 SP
    Member amidacos's Avatar
    Cine se baga la o tura pe 360?

  4. #2344 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Care sunt diferentele intre 870MCS si SPAS-12 ? Mi se par aproape indentice la putere de foc, range etc..
    Pe care o considerati mai buna ?

  5. #2345 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Diferențele dintre cele două sunt absolut insesizabile, diferă foarte puțin valorile la reload, dar �n rest sunt identice.
    Attached Images Attached Images shgns.jpg

  6. #2346 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    870M ocupa mai putin din ecran, in rest e identica cu SPAS-12. Deci, 870M e mai buna!

  7. #2347 SP
    Member Downshifting's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Care sunt diferentele intre 870MCS si SPAS-12 ? Mi se par aproape indentice la putere de foc, range etc..
    Pe care o considerati mai buna ?
    Neostead 2000 Combat e cea mai adevarata.


  8. #2348 SP
    Member DiablQ's Avatar
    am si eu o intrebare mi sa resetat rankul si am pierdut toate armele pe care le aveam deschise,ca a facut un update si acum e cum as fi luat de la capat,voua?

  9. #2349 SP
    Junior Member storm30's Avatar
    si mie la fel, am rank 36 dar am pierdut toate armele.

  10. #2350 SP
    Member ciprianoss's Avatar
    Nu ati pierdut nimic calmati-va, se face mentenanta la servere sau ceva de genul.

  11. #2351 SP
    Member DiablQ's Avatar
    of dupa ce am muncit zi de zi sa deschid cate o arma... si cand am vazut ca nu aveam armele ma gandeam "da dute de aci de joc si de tot bataie de joc" ms mult ciprian ca miai zis

  12. #2352 SP
    Member al3xultimate's Avatar
    Quote Originally Posted by Diesel View Post
    Bagam in seara asta niste pac pac?
    Idul meu este alextheone732,adauga-ma in lista si cand ne adunam mai multi (2-3) iti dau invite (In seriile urmatoare ca nu am fost pe faza si mi-am adus aminte de postul tau cand am iesit de la consola

  13. #2353 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by al3xultimate View Post
    Idul meu este alextheone732,adauga-ma in lista si cand ne adunam mai multi (2-3) iti dau invite (In seriile urmatoare ca nu am fost pe faza si mi-am adus aminte de postul tau cand am iesit de la consola
    Numai daca esti pregatit sa joci "Wookie canibal mode" Pe scurt, camperi care cauta sa dea jos camperi inamici. Inainte de asta a fost "3 baieti numai cu C4 mode".. lol

  14. #2354 SP
    Member al3xultimate's Avatar
    Quote Originally Posted by Diesel View Post
    Numai daca esti pregatit sa joci "Wookie canibal mode" Pe scurt, camperi care cauta sa dea jos camperi inamici. Inainte de asta a fost "3 baieti numai cu C4 mode".. lol
    Don't worry voi juca Rambo Rage Quit aka clasa de medic

  15. #2355 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    Dar ce aveti cu wookistii mai baieti? Doi sau trei priceputi te distrug la unele baze. Mi se pare cea mai importanta clasa pentru defenderi. UAVul e in joc special ca un counter la Wookiatori la unele baze. De multe ori nu simtiti ce facE Wookie Police pentru ca aveti si voi Wookiatzi in echipa. Daca nu ati avea, nici un tufis, nici o fereastra si nici un deal nu ar fi safe. Se schimba complet dinamica unui joc atunci cand auzi un calibru 50 cum iti flutura la ureche de fiecare data cand iesi de dupa cover. Si cand te credeai salvat de perete, faci cunostinta cu Dl. Carl G, care vana un triunghi rosu.
    Respect pentru eroii din BC2, Wookiatzii!

  16. #2356 SP
    Member DiablQ's Avatar
    stiti cumva cum sa trag cu UAV-ul nu ma refer la racheta ci la mitraiera..ca am vazut la alti si eu nu gasesc butonul care este,ca am apasat din toate

  17. #2357 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Trebuie sa ai Alternate fire ca specializare la vehicule si tragi din R2.

  18. #2358 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by Wickyz View Post
    Dar ce aveti cu wookistii mai baieti? Doi sau trei priceputi te distrug la unele baze. Mi se pare cea mai importanta clasa pentru defenderi. UAVul e in joc special ca un counter la Wookiatori la unele baze. De multe ori nu simtiti ce facE Wookie Police pentru ca aveti si voi Wookiatzi in echipa. Daca nu ati avea, nici un tufis, nici o fereastra si nici un deal nu ar fi safe. Se schimba complet dinamica unui joc atunci cand auzi un calibru 50 cum iti flutura la ureche de fiecare data cand iesi de dupa cover. Si cand te credeai salvat de perete, faci cunostinta cu Dl. Carl G, care vana un triunghi rosu.
    Respect pentru eroii din BC2, Wookiatzii!
    Eu respect toate clasele, dar dupa atatea filme cu wookies, mergea si niste bascalie lol
    Mi se pare mie sau acum, cand iti vajaie glontul de sniper inamic tare aproape de cap/corp, apare si un fel de urma a glontului (ca la Delta Force, nu trasor)?

  19. #2359 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Nu trebuie sa ti treaca neaparat pe langa cap/corp ca sa l vezi. Smecheria asta este de cand a aparut jocul .

  20. #2360 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Ce s-a intamplat, am inceput sa joc iar si in majoritatea meciurilor sunt numai #@$!%, wookies, Rambo etc... .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 118 of 149 FirstFirst ... 18 68 108 116 117 118 119 120 128 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts