Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 84 of 186 FirstFirst ... 34 74 82 83 84 85 86 94 134 184 ... LastLast
Results 1,661 to 1,680 of 3702

Thread: Destiny

  1. #1661 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    BUNGIE, BUNGIEEEE, ahahah )

  2. #1662 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Dat rage!

  3. #1663 SP
    Member tomaobiwan's Avatar
    Misiunile de la Queen pot sa fie facute de un fireteam daca nu le au toti din grup ?

  4. #1664 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Da, dar cel care nu are mission order nu primeste nimic la sfarsit.

  5. #1665 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    schimbari bune dar daca tot o sa faca chestiile astea atunci ar trebui sa reduca drop chance-u la engramele legendare ca totusi sunt iteme rare nu cresc in copaci. Si ar mai fii o chestie ce ar trebui sa faca sa poti echipa cate exotice vrei dar sa aibe drop chance foarte foarte mic asa ar fi normal ca nu toata lumea sa le aibe de aceea sunt Exotic items asa e in fiecare joc, dar ei s-au gandit ca hai sa punem un vendor cu iteme exotice, bounty si sa mai si cada din engrame dar sa nu poti echipa numai un item *evil laugh*. it's just stupid. Ce bine ar arata caracterele cu itemele exotice pe ele nu?

  6. #1666 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    E cea mai stupida regula asta cu doar o exotică.

  7. #1667 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    E cea mai stupida regula asta cu doar o exotică.
    that's what i'm trying to say, nu ar fi mai fain sa fie FOARTE RARE un item exotic si sa te bucuri de ea cand il primesti dar sa poti folosi cate vrei? asa deja am 5 exotice si ma uit la ele ca numa 2 pot folosi

  8. #1668 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Eu zic ca sunt prea putine arme/armuri de aceea si aceste reguli stupide.
    Pe langa asta, Xur nu mai prezinta nici un interes deoarce am cate o arma exotica in fiecare categorie iar la armura, mi-am cumparat exotica saptamana trecuta.

    A primit cineva la queen's missions altceva inafara de casca sau armura pentru chest? Noi am jucat in fireteam de 2x6 misiuni si de fiecare data ne-au cazut armuri/casti. Avand in vedere ca nu mai dau materiale ascendant la dismantle, nu mai are nici un sens sa fac misiunile respective...

  9. #1669 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Destiny's soundtrack is now available to buy on iTunes for a discounted rate to mark the album's release.
    44 tracks are involved in all, including work Michael Salvatori, C. Paul Johnson, Martin O’Donnell, and former Beatle Paul McCartney.

  10. #1670 SP
    Junior Member EdenIsNotEnough's Avatar
    Am jucat hunter de la lansearea jocului, toata lumea (a se intelege prietenii de la munca) se plange ca bladedancer e OP si am zis sa incep un titan, ca dupa ce am atins lvl 28 pe hunter am inceput sa ma plictisesc de el. Am intrat in Crucible la lvl 7-8 si rezultatul:

    http://i.imgur.com/A11E4bG.jpg

    Titan OP!

  11. #1671 SP
    Member Buyk's Avatar
    Titanul si Hunterul dar în special Titanul e OP maxim si este destul de deranjant, sper sa ia masuri Bungie.

  12. #1672 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by AngelOfPain View Post
    Eu zic ca sunt prea putine arme/armuri de aceea si aceste reguli stupide.
    Pe langa asta, Xur nu mai prezinta nici un interes deoarce am cate o arma exotica in fiecare categorie iar la armura, mi-am cumparat exotica saptamana trecuta.

    A primit cineva la queen's missions altceva inafara de casca sau armura pentru chest? Noi am jucat in fireteam de 2x6 misiuni si de fiecare data ne-au cazut armuri/casti. Avand in vedere ca nu mai dau materiale ascendant la dismantle, nu mai are nici un sens sa fac misiunile respective...
    eu am facut azi o misiune pentru queen si am primit nava legendare my work with the queen is done mai fac numa bountyuri

  13. #1673 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    aveti idee daca la xur apar si engrams galbene pentru arme sau doar pentru gear?

  14. #1674 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Aseara am vazut si arma, un auto rifle.

  15. #1675 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    Aseara am vazut si arma, un auto rifle.
    engram, nu item, ca am 23 mote of light si daca iau casca s-ar putea sa pice pentru alta clasa, daca iau un engram cu arma o sa fie buna si pentru mine 100%

  16. #1676 SP
    Junior Member EdenIsNotEnough's Avatar
    Engram-ul respectiv arata a fi de armura din cate imi aduc aminte, dar cine stie, poate are drop rate si de weapon.

  17. #1677 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Treasure cave-ul actual e de cacao. Isi dau spawn inamici din 3 parti...pana sa-i omori p-aia scapa Falleni si nu mai faci nimic. Trebuie sa ai pe vineva cu tine, altfel nu faci nimic.

  18. #1678 SP
    Member popteodor's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Treasure cave-ul actual e de cacao. Isi dau spawn inamici din 3 parti...pana sa-i omori p-aia scapa Falleni si nu mai faci nimic. Trebuie sa ai pe vineva cu tine, altfel nu faci nimic.
    L-am incercat si eu vreo 15 minute si nu am avut probleme. Inainte sa iau locul in colt, cum arata in video, am curatat zona si nu au mai aparut alti inamici.
    Doar cand am mers sa culeg drop-urile au aparut din nou.

    Oricum, in 15 min am prins cred ca una sau doar engrame albastre, asa ca am renuntat.

  19. #1679 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Din doua engrame legendare si una exotică, TOATE au fost bune si pt clasa mea
    Love you, Raul!

  20. #1680 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Engramul de la xur e de casca scrie clar . Intrebarea e stie cineva sigur daca poate exista un engram de arma ? Si credeti ca mai am o sansa sa fac rost de strange coin, de vreo 8 si am facut weekly pe level 26 astazi cu bodo l27 si grey lv25 unde am stat cred ca aproape 3 ore.... Any ideas sa prind si eu auto rifle-ul Din raid am sanse ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 84 of 186 FirstFirst ... 34 74 82 83 84 85 86 94 134 184 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22
  2. X-Men: Destiny By Nash in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 24-03-2011, 16:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts