Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Ce lifepath ai ales?

Voters
95. You may not vote on this poll
  • Nomad

    34 35.79%
  • Streetkid

    35 36.84%
  • Corpo

    26 27.37%
Page 34 of 77 FirstFirst ... 24 32 33 34 35 36 44 ... LastLast
Results 661 to 680 of 1531

Thread: Cyberpunk 2077

  1. #661 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Un mic offtopic: Happy hunting #Champions! <3 #HitTV http://vimeo.com/165450397

  2. #662 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Ce life path veti alege? Nomad, Street Kid sau Corporatist? Eu unul sunt indecis intre Corporatist sau Nomad

  3. #663 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Eu nu am jocul. Dar as alege Nomad. Imi place ideea de a fi outsider (plus ma intereseaza sectiunea din afara orasuului). Apoi Street Kid. Ultimul ar fi Corporatist. Sunt curios daca sunt asa diferite (pana la sf jocului, nu numai ptr inceput) ca sa faca un replay atractiv, nu munca de completionist.

  4. #664 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    Ce life path veti alege? Nomad, Street Kid sau Corporatist? Eu unul sunt indecis intre Corporatist sau Nomad
    Mersi de idee, am facut un Poll. Votati ce lifepath alegeti pentru V!

  5. #665 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Careva pregatit pt o noapte alba?
    Attached Images Attached Images img_2981.jpg

  6. #666 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    Ce life path veti alege? Nomad, Street Kid sau Corporatist? Eu unul sunt indecis intre Corporatist sau Nomad


    Toate TREI!
    O sa joc cu salvari separate si o sa vad cum evolueaza fiecare personaj in paralel. O sa le fac si sexul diferit/varste diferite.
    Cred ca asa ar trebui jucat jocul pe termen lung, timp de cateva luni.

    Cam cum a fost in GTA V unde jucam cu trei personaje.

    ---------- Post added 10-12-2020 at 02:28 ----------

    Quote Originally Posted by paul View Post
    Mersi de idee, am facut un Poll. Votati ce lifepath alegeti pentru V!
    Adauga te rog si optiunea a patra: toate trei!

  7. #667 SP
    Manager paul's Avatar
    Nu o adaug ca e aiurea. Vreau sa aflam care e prima optiune de care sunt atrasi jucatorii. Daca e sa joace o singura data, pe ce cale ar merge.

  8. #668 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Dupa aproape 4 ore de gameplay pot spune ca jocul este ceea ce trebuie dar ...nu . Poate o sa va supar dar blur-ul excesiv si rezolutia scazuta , totul pe low , combinat cu 30fps-uri ale xbox one x , nu-i face onoare ! Zici ca te joci pe switch si ca a fost portat de Sucker Punch pe consola! Prea mult rabat la visuals ! Il cumpar si pe PC cu prima ocazie pt ca trebuie jucat cu Raytracing ON . ADDICTED ! Jumatate de an nu-mi mai trebuie nimic !

  9. #669 SP
    Member iErvin's Avatar
    Ofer si eu Cyberpunk Collector's pentru PS4. Predare personala in zona Zalau(Salaj), sau Cluj-Napoca incepand de duminica. Cumparat de la Altex, pret 1150, sigilat in cutia de transport - acum este in depozit curier. Vand pentru ca am prins versiunea PC la pcgarage si asta vroiam de la inceput.

    (ps: mersi tare mult SeCeX pentru comanda!)

  10. #670 SP
    Member coxanovici's Avatar
    Pare ce trebuie jocul m-am uitat la un câteva review-uri dar nu e de luat cu preorder ai plus ca vor fi bugs and stuff. Așteptăm ai părerile de pe aici

  11. #671 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Quote Originally Posted by iErvin View Post
    Ofer si eu Cyberpunk Collector's pentru PS4. Predare personala in zona Zalau(Salaj), sau Cluj-Napoca incepand de duminica. Cumparat de la Altex, pret 1150, sigilat in cutia de transport - acum este in depozit curier. Vand pentru ca am prins versiunea PC la pcgarage si asta vroiam de la inceput.

    (ps: mersi tare mult SeCeX pentru comanda!)
    Multumesc pt pont ! Idem multumesc SECEX !

  12. #672 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    https://twitter.com/BenjiSales/statu...714176000?s=19

    1 Milion de jucători activi pe Steam și 1 milion de viewers pe Twich.

  13. #673 SP
    Senior Member BizZare's Avatar

    Cyberpunk 2077

    Quote Originally Posted by coxanovici View Post
    Pare ce trebuie jocul m-am uitat la un câteva review-uri dar nu e de luat cu preorder ai plus ca vor fi bugs and stuff. Așteptăm ai părerile de pe aici
    Asta e alegerea ta.
    Insa din curiozitate, care este ultimul joc pe care l-ai luat la precomanda?

  14. #674 SP
    Member Syni's Avatar
    Azi dimineața l-am deschis și eu puțin pe PS5 și am creat doar un caracter nomad. Nu am mai avut timp sa joc nimic, dar am rămas mâhnit de cât de prost poate sa arate, texturi spălăcite și cu HDR on sau of, zici ca e un joc apărut acum 10 ani. Sper sa compenseze cu gameplay. Sigur, e varianta de PS4 nu cea de PS5, dar incredibil cât de prost poate arăta pe un Oled


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  15. #675 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Da, confirm si eu dezamagirea vis-a-vis de grafica pe PS5. Nu arata cum ma asteptam, dar ruleaza la 60fps.

    Din fericire, anul viitor vom avea patch pt PS5, din pacate, nu voi astepta pana atunci, o sa-l joc de acum.

    PS: m-a dat pe spate diversitatea in customizarea caracterului. Ii poti alege si modelul de par pubian? Pe bune?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #676 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mie nu mi s-a parut asa de rau cum spune Syni. E clar ca e limitat chiar si in varianta de PS4 Pro... dar se misca impecabil si arata foarte OK (pentru cat content ai pe ecran). Din pacate, eu am renuntat sa-l mai joc, dupa ce mi-a dat 3 crash-uri intr-o ora... M-a enervat maxim. Astept patch-uri serioase la el.

  17. #677 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Evident, exagereaza cand il compara cu un joc de acum 10 ani. Recunosc ca si eu ma asteptam sa arata un pic mai bine.

    Pe PS5, nu ai nici o optiune de a modifica grafica, exceptand un toggle de HDR.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #678 SP
    Junior Member tphaseitx's Avatar
    Quote Originally Posted by Syni View Post
    Azi dimineața l-am deschis și eu puțin pe PS5 și am creat doar un caracter nomad. Nu am mai avut timp sa joc nimic, dar am rămas mâhnit de cât de prost poate sa arate, texturi spălăcite și cu HDR on sau of, zici ca e un joc apărut acum 10 ani. Sper sa compenseze cu gameplay. Sigur, e varianta de PS4 nu cea de PS5, dar incredibil cât de prost poate arăta pe un Oled


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
    Stai linistit ca nici pe PC la High nu arata nu stiu cum. Pentru PS5 am inteles ca va iesi anul viitor un patch cu update de grafica. Jocul nu arata la nivel de 2020 pe nicio platforma. Pe mine nu m-a impresionat cu nimic vizual.

  19. #679 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Pentru cine are backlog momentan este de asteptat versiunea next gen pentru XSX/PS5, nu doar pentru calitatea grafica superioara (pe PC vad pe youtube ca arata bine), ci si pentru carca de buguri care vor fi reparate.
    Este un joc prea mare si prea complex ca sa nu beneficiem de cea mai buna versiune a lui.

  20. #680 SP
    Member dtancu's Avatar

    Cyberpunk 2077

    Hmmm ma asteptam la mai mult dpdv performanța.
    Cu toate setările pe max, RTX ultra și DLSS quality, in jur de 60 FPS in ultrawide. Câteodată imi creste spre 67 alteori scade spre 57.

    10900k/64 GB DDR3600/3090 RTX.

    Sincer, pana nu îl optimizează, good luck pe console. As aștepta.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 34 of 77 FirstFirst ... 24 32 33 34 35 36 44 ... LastLast

Similar Threads

  1. CD Projekt RED anunta Cyberpunk 2077 By Clopotarul in forum Console News
    Replies: 13 Last Post: 16-04-2017, 18:12
  2. Replies: 0 Last Post: 11-01-2013, 00:15

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts