Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Ce lifepath ai ales?

Voters
95. You may not vote on this poll
  • Nomad

    34 35.79%
  • Streetkid

    35 36.84%
  • Corpo

    26 27.37%
Page 32 of 77 FirstFirst ... 22 30 31 32 33 34 42 ... LastLast
Results 621 to 640 of 1531

Thread: Cyberpunk 2077

  1. #621 SP
    Member morphine's Avatar
    Adevarul e ca review-ul de la gamespot a fost primul pe care l-am citit. Tipa pare cam in afara subiectului, din ce am inteles nu e genul ei de joc. Chestia asta poate fi buna in sensul ca a ales pe cineva care poate fi cat mai obiectiv cu putinta insa la cat hype a avut jocul asta si cat s-a muncit la el, cred ca merita un reviewer mai cu experienta.

    Fanboy-ul din mine cumva are orgoliul ranit. L-a fel cum s-a intamplat si cu Death Stranding care a primit si note foarte mici desi subiectiv fiind mi se pare un joc bun, pentru mine lumea gaming-ului ar fi mai saraca fara astfel de jocuri.

  2. #622 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pe mine nu m-a deranjat nicio nota, desi am citit/vazut cateva reviews.

    Ce m-a deranjat a fost faptu ca, parca IGN a zis ca a terminat campania in ~20h si apoi a luat-o de la capat cu alt build si in ~50h a terminat cu alte 6 finaluri diferite.

    I mean...wth? cat de putin tine? Oare in alea 20h s-a dus strict pe povestea principala?

  3. #623 SP
    Member Mishy's Avatar
    Eu m-am uitat la review-ul celor de la IGN si la un moment dat spun ca povestea principala e scurta.

  4. #624 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar

  5. #625 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Pe mine nu m-a deranjat nicio nota, desi am citit/vazut cateva reviews.

    Ce m-a deranjat a fost faptu ca, parca IGN a zis ca a terminat campania in ~20h si apoi a luat-o de la capat cu alt build si in ~50h a terminat cu alte 6 finaluri diferite.

    I mean...wth? cat de putin tine? Oare in alea 20h s-a dus strict pe povestea principala?
    Cred ca s-au dus strict pe main story prima data. A si zis ca in al 2lea playthrough s-a apuca sa faca secondary quests si jocul s-a schimbat mult, inclusiv main story.
    Partea interesanta este ca fiecare il poate termina cum vrea si in functie de ce 2nd missions vrey sa faci, ai cu totul alte rezultate.

  6. #626 SP
    Junior Member tony98's Avatar
    intrebare mai prosteasca : normal pe 10 ar trebui sa l gasesc la raft prin magazine in Bucuresti , nu ?
    peste tot pe unde m-am uitat scria exclusiv online

  7. #627 SP
    Junior Member Vulpine's Avatar
    Cu siguranță e vorba doar de campania principală. Cu side questurile și activitățile secundare ar trebui să se ducă spre 60+ ore. De ex. Eurogamer n-a postat recenzia finală, ci doar impresii după primele 40 de ore de joc. Side quest-urile par să fie consistente, cum ne-a obișnuit și Witcher 3, și vor avea impact și în povestea principală, chiar dacă natura lor e opțională.


    Sincer, eu mă bucur că e mai scurtă povestea. Majoritatea jocurilor open world jucate în ultimii ani mi s-au părut că suferă de umplutură la capitolul ăsta, chiar și cele mai reușite, precum Witcher 3 sau RDR2. Mereu am rămas cu impresia că se mai putea tăia 25% sau mai mult din poveste fără să aibă de suferit.

  8. #628 SP
    Junior Member Staticrzr's Avatar
    Am precomanda pe jocuri noi și am primit mesaj cum că au predat coletul la curier

  9. #629 SP
    Member Mishy's Avatar
    Si eu am la ei, dar la mine e doar la "Colet pregatit".

  10. #630 SP
    One Man Army Cristy's Avatar

  11. #631 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    N-am putut sa ma uit la tot ! Can’t wait ! Nu stiu daca sa raman la Xbox one X sau PC cu RTX !

  12. #632 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Sper sa acopere cat mai multe dintre buguri. Ca au avut patch, si pe urma au venit si au zis "stai ca nu e asta day one", mai e unul Prin reviewuri se mentioneaza ca sunt multe. Poate mai taie din ele cu day one.

    Alta faza e ca ptr reviewurile inainte de miercuri, reviewerii pot folosi numai b-roll furnizat de CDPR (adica imagini si gameplay furnizate de ei). De miercuri joi incolo cica pot folosi capturile lor. De aia unele reviews sunt in progress inca. Probabil CDPR nu vor sa se arate bugurile.

    Alta chestie e ca unii nu au primit review codes, chiar si astia mari (gen Forbes).

    De asemenea review codes au fost numai ptr PC.

    https://www.forbes.com/sites/paultas...h=47f275b53890

    Cred ca e bine sa ne asteptam la bugs. Game breaking sau nu, asta vom vedea. Cu timpul se vor elimina. Nu stiu daca sa il joc imediaat sau sa il mai las cateva zile sau o saptamana sa se mai patchuiasca.

    Cu RDR 2 nu am avut buguri de exemplu (doar un punct in joc cand facea crash, dar aia era de la drx sau vulkan), nici probleme semnificative cu launcherul.

  13. #633 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Concluzia pe care am tras-o eu din recenzii e ca jocul asta va fi de 10 peste vreo 6 luni, dupa ce termina CDPR de lansat patchuri. La fel ca in cazul TW3, voi astepta o perioada. Cred ca merita luat day 1 doar daca nu mai ai ce juca, dar sunt sigur ca multi de aici avem un backlog imens.

  14. #634 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Mereț mă cu cyberpunku' vost, ni aici joc si trailer <3



  15. #635 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Eu tot trag sperante ca il voi vedea vreodata pe asta ! check this out !

  16. #636 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    AM PRECOMANDA LA ALTEX/MEDIAGALAXY DE 2 ANI , TOT SUN SA-I INTREB DACA IMI VINE JOCUL SAPTAMANA ASTA SAU VIITOARE SI NU-MI RASPUNDE NIMENI .
    Astept si 20 minute!


    Ma uit pe site si cica varianta de PC se vinde exclusiv online, adica nicio sansa sa-l gasesc in format fizic.

    ---------- Post added 08-12-2020 at 22:22 ----------

    Apropo, pentru cei care ati postat pe aici trailere la Huntdown si The Last Night, vedeti ca s-a lansat Ghostrunner, dezvoltat de Slipgate Ironworks , o companie daneza si distribuit de 505, o companie italiana.

    Un fel de frate al lui Dishonored cu asasinari , dar cyberpunk, nu steampunk!

  17. #637 SP
    Member iErvin's Avatar
    Quote Originally Posted by Alex Khan View Post
    AM PRECOMANDA LA ALTEX/MEDIAGALAXY DE 2 ANI , TOT SUN SA-I INTREB DACA IMI VINE JOCUL SAPTAMANA ASTA SAU VIITOARE SI NU-MI RASPUNDE NIMENI .
    Astept si 20 minute!


    Ma uit pe site si cica varianta de PC se vinde exclusiv online, adica nicio sansa sa-l gasesc in format fizic.

    ---------- Post added 08-12-2020 at 22:22 ----------

    Apropo, pentru cei care ati postat pe aici trailere la Huntdown si The Last Night, vedeti ca s-a lansat Ghostrunner, dezvoltat de Slipgate Ironworks , o companie daneza si distribuit de 505, o companie italiana.

    Un fel de frate al lui Dishonored cu asasinari , dar cyberpunk, nu steampunk!
    Userul de la Altex a confirmat in celalalt thread ca se vor expedia maine si vor ajunge in ziua lansarii, asta daca se misca curierii cum trebuie.

  18. #638 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Cu pandemia asta ( au gasit si ei o scuza acuma pentru faptul ca sunt niste lenesi si incompetenti), si la ce numar mare de comenzi au de livrat, cei mai multi dintre noi s-ar putea sa-l joace abia in 1-2 saptamani.

    Mi-e tare frica ca poate baga si jocul asta la o tombola din cauza cererii crescute.



    Ma oftic asa de tare ca nu i-am dat precomanda de pe Amazon!
    Ce credeti, imi aduceau cei de la Amazon jocul chiar cu o zi inainte de lansare?

  19. #639 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ai rabdare si nu te mai panica atat. Il vei primi joi de la Altex daca asa a zis userul respectiv.

    Pana la proba contrarie, il credem pe el si nu pe tine.

  20. #640 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Conform GamersNexus copia de review are DRM care afecteaza performanta (le-a transmis CDPR asta). Deci GamersNexus si ACG (si altii) asteapta versiunea consumer, fara DRM.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 32 of 77 FirstFirst ... 22 30 31 32 33 34 42 ... LastLast

Similar Threads

  1. CD Projekt RED anunta Cyberpunk 2077 By Clopotarul in forum Console News
    Replies: 13 Last Post: 16-04-2017, 18:12
  2. Replies: 0 Last Post: 11-01-2013, 00:15

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts