Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Ce lifepath ai ales?

Voters
95. You may not vote on this poll
  • Nomad

    34 35.79%
  • Streetkid

    35 36.84%
  • Corpo

    26 27.37%
Page 30 of 77 FirstFirst ... 20 28 29 30 31 32 40 ... LastLast
Results 581 to 600 of 1531

Thread: Cyberpunk 2077

  1. #581 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu nu am treaba cu tintitul pe console (ma joc exclusiv pe console de mai bine de 10 ani), ci am o problema cu miscarea personajului si cat de incet se roteste, iar toata asta ma face sa ma simt rau, mi se face greata si ma doare capu.
    Am observat cat daca ma joc cu k&m nu am problema asta, pentru ca pot controla altfel din mouse felul in care se misca.

  2. #582 SP
    Junior Member Aresus's Avatar
    Nici mie nu imi place sa joc FPS-uri cu controller, dar sunt tare daca mi-ar schimba parerea despre asta controller-ul de la PS5 cu haptic feedback.

  3. #583 SP
    Member enemigo's Avatar
    sunt de-acord cu razvan; toate scuzele pentru lipsa 3rd personului, it's just lazy development, probabil ar fi dus la alte delay-uri.

  4. #584 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    @enemigo am postat mai sus motivele developerilor pt a merge stric pe first person, desi nu ar strica sa bage 3rd person, imi place si asa.

    In ceea ce priveste retorica asta invechita cum ca e mai bine sa joci fps pe PC, in ziua de azi e strict o alegere personala. Daca chiar vrea careva poate pune monitor, tastatura si soarec pe consola.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #585 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Consolele noi sunt compatibile cu mouse si tastatura?

  6. #586 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da. Ambele au chiar din settings, setari pentru m&k. Ramane doar ca developerii sa ofere acest suport, care sincer, nu prea inteleg de ce lipseste, mai ales de la jocurile SP.

  7. #587 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    Updating..Completes in about 8h 52 minutes.

    Version 1.0.0.5
    Size 59.47 GB

  8. #588 SP
    Member dtancu's Avatar
    Nu e vorba doar de mouse și KB la PC.
    FOV reglabil, care la multe jocuri de consola lipsește sau e implementat prost.
    Apoi fps rate; poți pune ce monitor vrei la consola, Cyberpunk in 120 fps (mai ales cu raytracing) ma indoiesc sa duca vreo versiune in afara de PC.

    Sent from my Z Fold 2 using Tapatalk

  9. #589 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Nu pupa nimeni Cyberpunk la 120 fps cu raytracing nici pe PC.

  10. #590 SP
    Member dtancu's Avatar
    Îți spun pe 10/12.
    In 4K mai mult ca sigur nu, dar in UW n-as fi atât de sigur ca nu -mi duce. Sa vedem.

    Sent from my Z Fold 2 using Tapatalk

  11. #591 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Uitati-l aici pe CEL MAI MARE HATER al jocului Cyberpunk.....cred ca de pe toata planeta.
    E amuzant.
    Imi aminteste de Trevor din GTA V.




    Ba acuma face si un LIVE

  12. #592 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Quote Originally Posted by dtancu View Post
    Îți spun pe 10/12.
    In 4K mai mult ca sigur nu, dar in UW n-as fi atât de sigur ca nu -mi duce. Sa vedem.

    Sent from my Z Fold 2 using Tapatalk
    Daca o sa ai 60 fps sa zici mersi. Edit: mi-am adus aminte ca tu ai 3090 parca. Totusi la 120 nu ajungi. 3080 e ptr 4k u rt ultra (cu dlss sau fara nu stiu). Eu zic ca specificatiile sunt ptr 60fps. 3090 e cu 10% cel mult. Deci sa zicem 66 fps. La UW (banuiesc ca 3440 cu 1440) sa zicem ca poti ajunge la 80 fps.


    Postul original:

    Tinand cont ca CP 2077 e open world si se foloseste, precum Control, de toata gama de rt, nu ar fi exclus ca specificatiile sa fie cu dlss. Din ce am citit asa se banuieste.

    Nu stiu daca setarile de rt vor fi gen toggle (rt medium si rt ultra) sau mai amanuntite.

    Eu am 2070s joc in 1440p si voi lua CP weekendul viitor. Pe langa Control e sg joc unde ma intereseaza Rt, si voi incerca sa il joc asa. Ptr placa mea prob voi avea 1440p cu dlss (adica rez va fi 1080p) cu setari medium high, si sper setari rt cat mai mari. Si nu stiu sigur daca o sa am 60 fps in medie. Voi vedea.

  13. #593 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by Alex Khan View Post
    Uitati-l aici pe CEL MAI MARE HATER al jocului Cyberpunk.....cred ca de pe toata planeta.
    E amuzant.
    Imi aminteste de Trevor din GTA V.
    Baiatu’ ala ori are probleme ori joaca un rol, are don’t buy la GOT, TLOU2, Mafia 1 remake ...but I do like a good rant with my morning coffee.

  14. #594 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Quote Originally Posted by BizZare View Post
    Baiatu’ ala ori are probleme ori joaca un rol, are don’t buy la GOT, TLOU2, Mafia 1 remake ...but I do like a good rant with my morning coffee.
    Si mie imi place de el ! are accentul lui Trump ! Daca va uitati la clipurile lui vechi este chiar ok tipul ! "it must be so sad" & " you are to busy going " si isi pune tricoul in cap !

  15. #595 SP
    Senior Member BizZare's Avatar

    Cyberpunk 2077

    ETA 6 days
    Primele 24h de joc...

  16. #596 SP
    Member KurtKnispel's Avatar

  17. #597 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    E custom ! mi-a stat inima-n loc ! pana la urma il jucam pe 9 ? sau...

  18. #598 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    I’ll jucam cand vrea nenea curieru’.

  19. #599 SP
    Member smits's Avatar
    Mie imi va fi livrat cu fan courier.

    daca voi pati ca si cu consola ps5 il voi juca in 2077

  20. #600 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Am primit vineri mail de la JRC , comanda mea s-a pus in miscare , vine din Cehia din cate imi dau seama . Toate sansele sa ajunga pana pe 10 .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 30 of 77 FirstFirst ... 20 28 29 30 31 32 40 ... LastLast

Similar Threads

  1. CD Projekt RED anunta Cyberpunk 2077 By Clopotarul in forum Console News
    Replies: 13 Last Post: 16-04-2017, 18:12
  2. Replies: 0 Last Post: 11-01-2013, 00:15

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts