Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 110 of 155 FirstFirst ... 10 60 100 108 109 110 111 112 120 ... LastLast
Results 2,181 to 2,200 of 3100

Thread: The Witcher 3: Wild Hunt

  1. #2181 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Quote Originally Posted by geo971986 View Post
    ba exista un ritual ce implica sange de virgina si suvite de developer... Sa fim seriosi, probabil vor sa scoata in curand versiunea enhanced ca altfel nu imi explic mizeria asta de patchuri ineficiente.
    In momentul cand s-a lansat acel DLC functiona impecabil . Chiar vroiam sa va intreb ce probleme intampinati la el dar apoi m-am informat pe alte forumuri si am realizat ca este o problema bine cunoscuta.

  2. #2182 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mai am putin si termin jocul (dpdv al povestii principale) dupa app 300h de joc, dar am 2 intrebari:

    1. Unde gasesc desertul ? Am tot vazut imagini si filmulete, dar nu am gasit locatia. E vreun quest special, care te duce in alta locatie ? Daca da, unde gasesc acel quest ?

    2. Unde gasesc quest-ul cu vampirul din trailer (ala pe care-l trezesti din sicriu) ? ca inca nu am dat de el.

  3. #2183 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Zona din desert il gasesti parcurgand questline-ul principal. Este un quest al lui Avallach, dupa ce ajunge in Novigrad (calatorie printre lumi pentru a gasi unul din generalii Wild Hunt-ului).

    Nu am reusit sa gasesc acel vampir din trailer dar citind pe alte forumuri se pare ca se afla la inrarea in canalizarea orasului Novigrad, dupa un perete fals (Aard).
    How to find the **** off vampire. - Album on Imgur

  4. #2184 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Hmm...cred ca am ratat multe, din pricina alegerilor facute.

    Nu de alta, dar acum ma bat cu Wild Hunt si pana acum nu s-a intamplat nimic...

  5. #2185 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Te bati cu Wild Hunt unde? Incearca sa fii cat mai explicit ca se te pot indruma mai bine

  6. #2186 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    La Kaer Morhen

  7. #2187 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Mai ai pana la desert razvan, nu te panica, nu ai cum sa ratezi desertul, daca nu faci questul ala nu termini jocul. There done deal

  8. #2188 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ce face lipsa diacriticelor si oboseala, citeam de nebun desert si ma gandeam la o prajitura si nu pricepeam despre ce pisici vorbiti

  9. #2189 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cam cat mai am din povestea principala, dupa batalia asta...


  10. #2190 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Ești pe la 70%

  11. #2191 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Am inceput si eu new game+ pe Death march. Ce sa zic... am fost nevoit sa renunt
    Ma asteptam sa ajute mai mult gear-ul dobandit in primul run. Iar faptul ca un bandit cu o sabie ruginita ma omoara dintr-un singur hit, in conditiile in care eu, cu o sabie rara, am nevoie de 3-4 hit-uri pentru a-l dobora mi se pare putin exagerat.
    O sa incerc sa iau trofeul incepand un new game normal, daca nici asa nu merge, inseamna ca eu sunt de vina

  12. #2192 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Death March e simplu, ar trebui să fie dificultatea default din punctul meu de vedere. Dacă îți faci build bine nici măcar nu iei damage.

  13. #2193 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Pe new game+ te referi?

  14. #2194 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Pe ng+ e chiar mai simplu. Începi direct cu gear bun și ești peste levelul mob-ilor. Tine scutul activ pe tine și nu ar trebui să te atingă nimic. Pe jocul nomal e puțin mai greu până bagi câteva puncte.

  15. #2195 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    S-a rezolvat contractul cu Skellige's Most Wanted?

  16. #2196 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Nope. Ăsta și multe altele aunt în continuare buguite.

  17. #2197 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Si sa nu uitam de ala cu "ata si cuie" ala mi-a disparut in totalitate din LOG, lol, desi am cuie si ata

  18. #2198 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  19. #2199 SP
    ACT
    Member ACT's Avatar
    Sursa principala de regenerare a vietii sunt animalele? Lupii, caprioarele... sau sunt ceva chestii magice care m-ar ajuta?

  20. #2200 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Exista o potiune, imi scapa acum numele. Si mai ai optiunea unei abilitati care iti regenereaza 10% din viata la 10 secunde parca, in timpul zilei.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 110 of 155 FirstFirst ... 10 60 100 108 109 110 111 112 120 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Witcher 3: Wild Hunt confirmat pentru PS4 By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 21-02-2013, 20:54
  2. The Witcher 3: Wild Hunt anuntat By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 13 Last Post: 07-02-2013, 11:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts