Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 57 of 155 FirstFirst ... 7 47 55 56 57 58 59 67 107 ... LastLast
Results 1,121 to 1,140 of 3100

Thread: The Witcher 3: Wild Hunt

  1. #1121 SP
    Junior Member aifff's Avatar
    La dificultate jucati si cat de greu vi se pare ?

  2. #1122 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    la inceput jocului este mai greu pana cresti putin in level, faci rost de echipament, sabii mai bune, pana te obisnuiesti cu combatul si incepi sa folosesti potiunile, dar dupa jocul devine destul de usor. eu am inceput pe normal si muream destul de des, dar de la level 5 joc pe broken swords si bones parca se numeste dificultatea si am si uitat cand am murit ultima oara sunt level 11 acum.

    @yarbaverde o bomba sau potiune care i-ai dat deja craft nu mai ai nevoie de ingrediente ca sa faci unele noi, ai nevoie doar de meditate o ora si sa ai Alcohest la tine.

  3. #1123 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Este vreo alta modalitate cu care pot reduce toxicitatea in afara de White Honey potion? Ala ar fi bun dar distruge si efectele potiunii active .
    Si o alta intrebare am niste Glypuri in inventar care dau sign bonus la ce sunt bune itemele astea? Stiu ca zice ca e pentru crafting dar desii pot crafta multe chestii momentan nu imi cere nimic acest glyph

  4. #1124 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Meditatia nu scade din Toxicity? Eu unul nu am folosit atat de multe potiuni, mai mult de 20-30% nu am depasit.

    Anyway, niste măști:
    Attached Images Attached Images image.jpg image.jpg image.jpg

  5. #1125 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Meditatia nu scade din Toxicity? Eu unul nu am folosit atat de multe potiuni, mai mult de 20-30% nu am depasit.

    Anyway, niste măști:
    ba da scade dar mi-am craftat niste potiuni care dureaza 30 de minute si daca meditez o ora o sa imi dispara. Potiuniile astea au 100% toxisity.

    P.S. Mi se pare mie sau innoata foarte prost Geralt asta?

  6. #1126 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Umbla tudy si cu berea si cu apa la el. Mai baga si ceva consistent in tine ca faci broaste la stomac!

  7. #1127 SP
    Admin MonkY's Avatar

    The Witcher 3: Wild Hunt

    Inoata foarte bine la suprafata. La adancime mai mare insa inoata cam la fel cum se misca pe uscat atunci cand intervine animatia aceea de inertie... adica varza. Si cu toate astea, ramane GOTY.

    Pe mine m-a lasat cu gura cascata la multe faze. Cred ca o sa-l joc de 2-3 ori ca sa vad ce se intampla daca alegeam altfel... Modul in care te obliga cateodata sa alegi intre doua sau chiar trei optiuni rele, sau de unde nu poate iesi nimic bun e... genial! Eu care de obicei incerc sa fiu "baiat bun" in RPG-uri, am ajuns sa zic "Frack it! I'm a Witcher!" si aleg "the worst case scenario".

    Puteau cred sa mai optimizeze cate ceva la miscarea prin oras... Nu stiu cum in testele celor de la eurogamer aratau un 30fps stabil, ca sunt momente in care daca are 15 e mult. Si ma repet, tot GOTY e. Bun joc. Iau expansion-ul fara sa ma gandesc de 2 ori...

  8. #1128 SP
    Member Snake's Avatar
    Sunt de acord. Jocul asta e Game of the Year fara probleme. Sper sa ridice stacheta la Ubi si EA si poate mai fura ceva si Bioware!

  9. #1129 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pe mine ma distreaza maxim la jocul asta cu cata nesimtire poti sa lootezi in fata oricui, numai gardian sa nu fie

    "Hello, nice to meet you!" (si cat timp l-am salutat i-am golit sertarele din fata lui)

  10. #1130 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Foloseste cineva talentu asta? Fast Metabolism: Effect: Toxicity drops 1 point(s) per second faster. Potion duration time: +5% ? Daca da imi poate confirma daca ai toxicity de 80-90 o sa iti scada din puncte, pentru ca momentan daca atingi "the danger" zone acolo ramane.

  11. #1131 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Pentru cei care joaca pe PC : Au lansat acum patchul 1.03 si cel putin mie pe GTX 970 nu imi mai scade sub 60 fps pe ultra fata de 45 fps avg inainte de patch .

  12. #1132 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Am 3 intrebari:
    1. Ce inseamna acel !? Mai trebuie facut ceva? Sau ii doar asa "de farmec"?
    2. Dupa cum se vede am facut quest-ul: Devil by the Well...insa n-am citit jurnalul. Em am acel jurnal insa n-am stiut ca trebuie citit, lol. Acum nu-l mai pot citi (ma rog...l-am citit dar nu s-a bifat). Iar intrebarea mea ii: cu ce ma afecteaza asta? Am primit reward-ul, am primit tot ce trebuie...doar ca no...vreau sa stiu ce-i cu el
    3. Pot arunca jurnalul? Din cate vad "nu face" nimic.
    Merci.
    Attached Images Attached Images 20150523232327.jpg

  13. #1133 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Daca iti arata in meniul de quest-uri ca e bifat quest-ul pe verde asa cum se vede in screenshot poti da un igni la jurnal.
    Ca o paranteza la ce a spus trefla cu 970 gtx, sunt curios daca jocul reusea intr-un final sa arate exact asa cum l-au prezentat in 2013 cam pe ce placa video cu setari ultra scotea framerate-ul lui trefla de dinainte de 1.03, mai ales ca 970 nu e o jucarie.

  14. #1134 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Igni n-am cum sa-i dau ca nu-mi arata "drop" insa imi arata 25 de bani deci il voi vinde oricum am 0 bani, lol.

  15. #1135 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Glumeam of course

  16. #1136 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Sunt surprins la tot pasul cata atentie e data fiecarui quest. In alte jocuri nici misiunile din questul principal nu sunt atat de detaliate si atat de bine gandite si puse la punct. Mi se pare fantastic ce e aici. Atmosfera e fantastica si pur si simplu nu ma pot opri din joc. Cum jocul a aparut marti, mi-am luat saptamana libera de miercuri incolo, dar cred ca trebuie sa o iau si pe urmatoarea, e ceva de nu e adevarat jocul asta. N-am facut nimic in ultimele 4 zile decat Witcher

  17. #1137 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Doar mie mi se pare frustrant uneori controlul? Daca te afli deasupra unei cutii, nu-ti mai apare "Loot", calul se opreste brusc din alergat, chit ca nu are niciun motiv, iar target-ul pe inamici e foarte instabil cateodata, din 3 lupi, mi-l ia pe ala cel mai departe si ma duc spre el sa-i dau in timp ce astia de langa mine imi mananca din picioare linistiti.

  18. #1138 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Nici eu n-am mai intalnit multicica vreme un joc sa ma tina atat in priza si sa ma faca sa vreau sa il joc mereu. Vin de la munca, The Witcher, inainte sa plec, The Witcher. La munca mai citesc pe aici comentarii si mi se face pofta iar sa il joc. Atentia la sidequesturi chiar este f interesanta, avand in vedere ca sunt alte jocuri in care main story nu este asa de detaliat cat sunt aici misiunile secundare. Chiar este jos palaria pana acum.

  19. #1139 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    @eagle-eye Cand esti inconjurat de inamici nu mai folosi lock-ul o sa vezi ca iti face highlight pe cel mai aproape inamic pe care il poti ataca, am murit de multe ori pana sa observ asta.

  20. #1140 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 57 of 155 FirstFirst ... 7 47 55 56 57 58 59 67 107 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Witcher 3: Wild Hunt confirmat pentru PS4 By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 21-02-2013, 20:54
  2. The Witcher 3: Wild Hunt anuntat By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 13 Last Post: 07-02-2013, 11:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts