Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 79 of 156 FirstFirst ... 29 69 77 78 79 80 81 89 129 ... LastLast
Results 1,561 to 1,580 of 3110

Thread: The Witcher 3: Wild Hunt

  1. #1561 SP
    Member Ramon's Avatar
    Poate cineva verifica cu check for update daca a aparut pe PS4 europe?

  2. #1562 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Singurii care pot confirma daca le-a aparut update Ramon sunt jucatorii de pc, intotdeauna iese mai repede patch-ul de pc decat cel de pe console.

  3. #1563 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am verificat eu acum, nimic

  4. #1564 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Nu cred ca va aparea weekednul acesta pe ps4 si eu am bugul de 5 zile si ieri m-am reapucat de facut secondary quest witcher contract si main story si am crescut levele si am primit exp doar la cateva, dupa cum ziceam si asa sunt over-level si jocul este penibil de usor, important este sa ajunt la level unde pot sa pun ultima armura, dar eu nu am auzir de nimeni care sa termine jocul sub level 34-35 chiar si de cand s-a descoperit bugul.

  5. #1565 SP
    Junior Member Molurus's Avatar
    Update-ul pentru versiunea de PS4 este live

  6. #1566 SP
    Member geo971986's Avatar
    Jocul cred ca e gandit ca la ultimele questuri sa compenseze diferenta pana la lvl 35. M-am chinuit zile intregi sa fac 22-24 si apoi dintr-un quest m-a sarit 2 sau 3 nivele, apoi fara sa imi dau seama eram 33-34. Si intradevar, pe death march doar la inceput e mai greu, apoi devine mult prea usor. Eu l-am inceput cu foarte multa rabdare, am ignorat multe aspectele negative insa cand am vazut ca se aduna questurile buguite, mi-am cam pierdut interesul si l-am terminat in graba. Probabil ca o sa il incep inca o data dupa cateva patchuri. Cel mai deranjant (desi nu e neaparat bug) mi s-au parut lumanarile care "se bagau singure in seama", apoi potiunile de reset skills care din anumite motive imi intrau automat in slotul de food/consumabile si ma trezeam cu reset in mijlocul luptelor. Si mai e si calul ala care se opreste la fiecare denivelare de drum, si ar mai fi cateva. Desi finalul nu m-a impresionat prea mult, overall mi-a placut, insa tot mi-a lasat o senzatie de "se putea mai bine", probabil si din cauza ca asteptarile au fost mai mari.

  7. #1567 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Nu cred ca va aparea weekednul acesta pe ps4 si eu am bugul de 5 zile si ieri m-am reapucat de facut secondary quest witcher contract si main story si am crescut levele si am primit exp doar la cateva, dupa cum ziceam si asa sunt over-level si jocul este penibil de usor, important este sa ajunt la level unde pot sa pun ultima armura, dar eu nu am auzir de nimeni care sa termine jocul sub level 34-35 chiar si de cand s-a descoperit bugul.
    A apărut acum
    uploadfromtaptalk1433517840685.jpg

  8. #1568 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    dap am vazut ) chiar ma bucur foarte mult ca m-am inselat, stiam ca dureaza mai mult sa apara pe console fata de pc, inseamna ca nu au lansat pe pc pana nu au primit aprobabrile de la sony si ms ca sa il lanseze pe toate platformele. changelog:
    Attached Images Attached Images 08tbeel.jpg grq3ly7.jpg

  9. #1569 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pe PC e deja 1.05, eu așa stiu. Cum se mai prezintă pe PS4 frame rate-ul?

  10. #1570 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Ca sa nu se supere taberele mai mult intre ele au decis sa lanseze patchul pe toate platformele deodata , in loc sa supere doar o parte din comunitate , au cam zgandarito pe toata

    Nui bai , macar in weekendul asta avem ce juca. Spor la joaca si vanat oratanii.

  11. #1571 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    YES!!! nu mai am rabdare, abia astept sa ma duc acasa sa continui aventura dupa 5 zile de pauza

  12. #1572 SP
    Member geo971986's Avatar
    Hmm parca loadingul e mai scurt acum si framerate-ul mai bun insa questurile buguite vad ca tot asa au ramas. Problema cu missing key la ala din Velen blocat in cusca e la fel...Astept urmatorul patch

  13. #1573 SP
    Admin MonkY's Avatar

    The Witcher 3: Wild Hunt

    Pai man, la anumite situatii n-o sa rezolve problemele nici mama patch-ului. Trebuie sa incarci o salvare anterioara (eu tin vreo 7-8 sau cat ma lasa maxim jocul).

    Exemplu: la vanatoarea unui "dragon", trebuia sa ma folosesc de o oaie. Am plimbat oaia cred ca vreo 2 ore... M-am prins ca e bug, am incarcat salvarea anterioara, incercat din nou: a mers din prima! Sunt aproape sigur ca nu vor scoate un patch ca sa rezolve bug-ul din timpul vanatorii, dar vor patchui astfel incat sa mearga din prima.

    Cel putin asa vad eu situatia... ar fi aproape imposibil sa gandesti solutii pentru toate optiunile. De exp. de ce ar scoate un patch pentru cel care ar fi lasat oaia acolo si ar fi plecat? Sau inca un patch pt. cel care din greseala omoara oaia? Sau altul pt. situatia in care plec cu oaia si cade intr-o prapastie, se blocheaza aiurea pe undeva... And so on... Sper ca se intelege, ar sta la infinit sa repare posibile situatii...

  14. #1574 SP
    Member geo971986's Avatar
    Eu ma gandeam la niste fixuri retroactive insa daca stau bine si ma gandesc ajung si eu tot la concluzia ta. Oricum va trebui sa il incep de la zero ca nu mai am nici o salvare atat de veche insa numai dupa ce sunt 100% sigur ca s-au rezolvat.

  15. #1575 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Frumos sau frumoși?
    uploadfromtaptalk1433523481235.jpguploadfromtaptalk1433523487361.jpguploadfromtaptalk1433523492859.jpguploadfromtaptalk1433523503348.jpguploadfromtaptalk1433523510412.jpguploadfromtaptalk1433523520511.jpguploadfromtaptalk1433523528360.jpguploadfromtaptalk1433523533880.jpg

  16. #1576 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    cine a facut update mai are bug-u cu XP?

  17. #1577 SP
    Member Ramon's Avatar
    Scurt rezumat dupa o ora de joc:
    Xp-ul merge
    Framerateul e la fel de prost
    Loadingul e la fel de lent
    Si acum inainte sa ies la o tigara nu mergea sa dau X sa urc pe o scara, dupa ce am incercat 5 minute

  18. #1578 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Conteaza ca nu se mai aprind lumanarile aiurea.

  19. #1579 SP
    Member Ramon's Avatar
    Ba se mai aprind, mi s-a intamplat si asta. Desi cred ca terminasem de lootat.
    Iar acum mi s-a blocat jocul pe loading.

  20. #1580 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Acum trebuie neaparat sa vina cineva sa spuna: "Bueeei, patch-ul asta mi-a stricat jocul! Mie imi placea sa stau sa sting/aprind lumanari. Frack this! Ruined the game!"

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 79 of 156 FirstFirst ... 29 69 77 78 79 80 81 89 129 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Witcher 3: Wild Hunt confirmat pentru PS4 By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 21-02-2013, 20:54
  2. The Witcher 3: Wild Hunt anuntat By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 13 Last Post: 07-02-2013, 11:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts