Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 87 of 156 FirstFirst ... 37 77 85 86 87 88 89 97 137 ... LastLast
Results 1,721 to 1,740 of 3110

Thread: The Witcher 3: Wild Hunt

  1. #1721 SP
    Member Dell 17's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Or fi Vasluieni, au vazut ei chestii si mai rele.
    Ia spune-ne de unde ești tu, ca sa ne ne putem da seama de ce ești asa de deștept.

  2. #1722 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  3. #1723 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Haideti totusi sa nu alunecam si sa inecam si threadul asta in off-topic pentru o gluma nevinovata.

  4. #1724 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Mea culpa daca am ofensat pe cineva, am crezut ca se poate glumi fara sa se inroseasca sfinctere. Moving on!

    Dintre cei care ati terminat jocul si questurile, mai intrati in el? Ati luat-o de la capat? Eu n-am ce sa mai fac :-\

  5. #1725 SP
    Member Wagram's Avatar
    Recunosc, n-am simtul umorului facil. Au ailalti destul.

  6. #1726 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Mea culpa daca am ofensat pe cineva, am crezut ca se poate glumi fara sa se inroseasca sfinctere. Moving on!

    Dintre cei care ati terminat jocul si questurile, mai intrati in el? Ati luat-o de la capat? Eu n-am ce sa mai fac :-\
    eu inca mai am din joc dar sigur o sa-l iau de la inceput. O sa imi pasterez 1-2 saveuri si o sa vreau sa incerc si alte builduri/talente.

  7. #1727 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    vreti o sabie buna de silver ? in Velen la nord de Lindenvale se afla un "?" in apa in stanga podului si este si o barca langa. se numeste moonblade arata foarte bine DMG 130-160 si are 3 sloturi pentru runes.
    Mie imi apare ca chestul din apa e locked. Aveti idee de unde iau cheia?

  8. #1728 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Pai daca nu ma insel e un treasure hunt deci la ? Trebuie sa fie un cadavru de unde iei cheia si o scrisoare care iti arata locatia

  9. #1729 SP
    Member Ramon's Avatar
    Am terminat si eu jocul. Level 35. Mi-a luat fix 4 saptamani, ca il luasem in duminica aceea la lansarea de la orhideea.

  10. #1730 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Pai daca nu ma insel e un treasure hunt deci la ? Trebuie sa fie un cadavru de unde iei cheia si o scrisoare care iti arata locatia
    La locatia spusa de tine e un chest in apa, care este locked pentru mine. Nu e nici un cadavru, de aia eram curios cum gasesc cheia.

  11. #1731 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    sper sa te ajute, e un cadavru fix langa chest, daca nu il gasesti inseamna ca e un bug

    https://youtu.be/jtw-347dWOI?t=1m2s

  12. #1732 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Wagram View Post
    Recunosc, n-am simtul umorului facil. Au ailalti destul.
    Scuze de off-topic. Wagram, omul probabil se referea la TONELE de glume despre ce se intampla la Vaslui care circula pe Facebook in ultima perioada. Pe mine unul m-au exasperat... uite un "sample" aici: https://www.facebook.com/dupauntimpinvaslui.

  13. #1733 SP
    Member Wagram's Avatar
    Mi-am dat seama că la asta făcea aluzie, fiindcă-s la curent cu "trendul". Personal, mi se pare un umor ieftin şi de prost-gust, care nu merită validat într-o discuţie de genul ăsta, dar fiecare cu standardele lui. Eu nu pot gusta glume provenite din generalizări grobiene şi cu iz de superioritate ignorantă şi infantilă.

    Exemplu concret e forumul vecin, unde-mi sare ţandăra când văd diferiţi ipochimeni ironizându-i pe "conservari", "cartofari" şi "console peasants", fără ca măcar să fi intrat o dată pe forumul ăsta, să vadă că cei mai mulţi din comunitatea asta sunt oameni maturi, care pot dezvolta şi dezbate o idee, nicidecum retardaţi lipiţi de canapea, cu bale la gură şi IQ subunitar.

    Da, trendul pe net e să se facă mişto de consolişti, dar nu cred că ar fi prea mulţi pe aici care ar gusta "glumele nevinovate" de genul ăsta.

    Scuze pentru off-topic.

  14. #1734 SP
    ymy
    Member ymy's Avatar
    Am facut cam toate misiunile secundare, iar la main quest, sunt la The Isle of Mists. Ceea ce ma nemultumeste, e ca sunt plafonat la level 26, si tinand cont ca se apropie finalul jocului, ma gandesc ca nu prea mai am cum sa fac multe puncte de experienta. Oare in aceste conditii, mai am sanse sa ajung la level 30 macar, pana sa termin jocul? Am uitat sa mentionez ca nu am facut nimic din tot ceea ce inseamna quest-uri legate de gwent.

  15. #1735 SP
    Admin MonkY's Avatar
    ymy: depinde unde esti mai exact... daca mai ai inca partea de final, acolo primesti niste mii de puncte XP, dar nu stiu daca suficient cat sa sari 4 levels...

  16. #1736 SP
    ymy
    Member ymy's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    ymy: depinde unde esti mai exact... daca mai ai inca partea de final, acolo primesti niste mii de puncte XP, dar nu stiu daca suficient cat sa sari 4 levels...
    Pai am finalizat questul Ugly Baby cu ce a derivat din el (printre care si The Isle of Mists) si ma apropii de urmatorul quest, respectiv The Battle of Kaer Morhen.

  17. #1737 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Tare misto sunt facuti elfii astia din rasa veche care nu se gasesc arsi de vii pe stalpii din Novigrad. Mi se pare mie sau Radovid ala e mai antipatic decat prevede legea?

  18. #1738 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Quote Originally Posted by ymy View Post
    Pai am finalizat questul Ugly Baby cu ce a derivat din el (printre care si The Isle of Mists) si ma apropii de urmatorul quest, respectiv The Battle of Kaer Morhen.
    Eu eram în jur de lvl 27 parca.. Am ajuns la 33-34 în endgame.

  19. #1739 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by Mayhem View Post
    Tare misto sunt facuti elfii astia din rasa veche care nu se gasesc arsi de vii pe stalpii din Novigrad. Mi se pare mie sau Radovid ala e mai antipatic decat prevede legea?
    Radovid is mad. A Mad King.
    Valar Morghulis!

  20. #1740 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Valar Dohaeris
    A mai incercat cineva Quen in combinatie cu tawny owl? Cand esti lovit se regenereaza stamina si poate fi tinut cat dureaza tawny.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 87 of 156 FirstFirst ... 37 77 85 86 87 88 89 97 137 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Witcher 3: Wild Hunt confirmat pentru PS4 By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 21-02-2013, 20:54
  2. The Witcher 3: Wild Hunt anuntat By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 13 Last Post: 07-02-2013, 11:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts