Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 171 of 185 FirstFirst ... 71 121 161 169 170 171 172 173 181 ... LastLast
Results 3,401 to 3,420 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #3401 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    fara ronaldo?? (..vad ca ai prins ideea ca bronze bench

  2. #3402 SP
    Junior Member cofetaru's Avatar
    nu stiu care a fost treaba ca nu am putut sa-l cumpar...aveam 25 mil si nu puteam sa bidez la el...treb sa-i adaug la prieteni

  3. #3403 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    @cofetaru probabil incercai sa faci o oferta(trade offer) nu sa licitezi. Acolo ai restrictie.
    *** 14 Trading Guide - How to Make Coins in FIFA 14 Ultimate Team

  4. #3404 SP
    Junior Member cofetaru's Avatar
    nu...messi si ronaldo if se puneau la vanzare de la 15 mil...trebuia decat sa bidezi la ei....ex: ronaldo era deja bidat 15 mil si eu vroiam sa bidez mai mult ...nu puteam ...imi spunea ca treb sa-i ofer un jucator la schimb si coins....eu in momentul ala aveam 25 mil

    ---------- Post added 17-07-2014 at 08:51 ----------

    si sa-l adaug la prieteni

  5. #3405 SP
    Member gl79lui's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    aseara mi-a picat Suarez la WC mode, nici nu stiu cum sa mai joc in atac...ce formatie sa folosesc...ca ii am pe Cavani, Falcao, Suarez, Higuain...cred ca schimb iar sistemul sa bag doi atacanti...

    ---------- Post added 17-07-2014 at 09:28 ----------

    gl, dar ce ai facut cu suma...? pack-uri sau ne arati echipele?

    ---------- Post added 17-07-2014 at 09:35 ----------

    ma uit la pretul lui Neuer si nu-mi vine sa cred ce idiot am fost... Am vrut sa il cumpar cand era 380k, iar acum e la 2 mil.... . . . . nu prea ma pricep la business
    Am tras zeci de pack.uri intr.adevar, am luat Hazard cu vreo 1400K, Higuain MOMT cu 400K, Mascherano cu 200 si ceva, Khedira la fel si alti jucatori la pret mare, graphic1.jpg

  6. #3406 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by cofetaru View Post
    nu...messi si ronaldo if se puneau la vanzare de la 15 mil...trebuia decat sa bidezi la ei....ex: ronaldo era deja bidat 15 mil si eu vroiam sa bidez mai mult ...nu puteam ...imi spunea ca treb sa-i ofer un jucator la schimb si coins....eu in momentul ala aveam 25 mil

    ---------- Post added 17-07-2014 at 08:51 ----------

    si sa-l adaug la prieteni
    Suna ca si cum ai fi apasat pe butonul de "Transfer Offer".

  7. #3407 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    gl79lui, poate mi-l dai si mie pe Bale o tura, daca vrei bineinteles.

  8. #3408 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    sa dai o tura de cartier cu el

  9. #3409 SP
    Junior Member cofetaru's Avatar
    jocul asta are un mare BUG...cand adversarul joaca cu lw sau rw si ma prinde pe contraatac, fundasii mei lb sau rb se retrag spre centrul terenului...i-am dat si ultra defensive si tot degeaba...a mai patit cineva asa ceva?

  10. #3410 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    asa e, poti sa bagi 5 fundasi, sau sa joci ultra defensiv si sa schimbi mereu pe fundasul lateral

  11. #3411 SP
    Member gl79lui's Avatar
    Quote Originally Posted by Alexandru97 View Post
    gl79lui, poate mi-l dai si mie pe Bale o tura, daca vrei bineinteles.
    Vrei sa ma lasi fara vedeta? ) dintre toti verzii si albastrii Bale.e cel mai.bun...nu stiu daca il.dau mai.vedem...sunt.in div.3.si am.nevoie de el

  12. #3412 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Ok, ms oricum.

  13. #3413 SP
    Junior Member cofetaru's Avatar
    sper sa rezolve problema asta in fifa 15...m-a batut unu cu echipa silver ..mi-a dat 3-0 sec...alerga in banda, fundasii mei laterali fiind la dracu-n praznic, centra in careu, il avea pe unu care semana la statura cu Ghita Muresan si m-a batut numai cu capul

  14. #3414 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    pai se stie ca centrarile sunt OP..asta e... si eu am doua echipe Silver cu care joc asemanator..si ce misto e ...sa vezi ca il bati pe unu cu super echipa cu 3-0 sau 4-1

  15. #3415 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    L-am prins si pe Messi la Word Cup il mai vreau pe Neuer si gata.

  16. #3416 SP
    Member gl79lui's Avatar
    uploadfromtaptalk1405611057735.jpg

  17. #3417 SP
    Member gl79lui's Avatar
    Am jucat cu un romanas azi avea toti.albastrii fara.ronaldo, de ma messi , aguero, suarez, roben pana la ramos , silva si altii...mi.a bagat vreo 6 boabe...ma resemansem la 3-0 nu mai aveam chef de joaca ...cum si.o fi facut omul albastrii aia mare enigma..PS
    Inca un Muller verde si Garay...total galbeni consumati pe packuri azi in jur de 300k, deci sunt pe plus uploadfromtaptalk1405619990444.jpg

  18. #3418 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Deci esti pe noroc eu am pus totul la vanzare..james rodriguez si pogba verzi..dayro, martinez cuadrado albastrii..armero negru..benatia albastru...handanovic negru...m am enervat ca se miscau f greu...o sa joc cu silveri si gold regular... Am jucat cu unu adineauri..eu echipa Romaniei silver, care e praf de altfel..in afara de maxim...iar el cu toti TOTS din Bundensliga...mai putin Neuer ...care era 87 verde.. M-a batut in cu goluri in min 90..si 97... Noroc cu cavani...si a bagat tot ce era mai bun ca era disperat...

  19. #3419 SP
    Junior Member StefanShady's Avatar

  20. #3420 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    e ok, dar 3-4-3 nu e cam riscanta? si cu jordi LM?

    am obtinut super preturi aseara pe ce am vandut... Cuadrado, luat cu 124k, si vandut cu 270k... Handanovic luat cu 45k, si vandut cu 97k... imi pare rau ca le-am pus lui Rodriguez 88, si Pogba 85, buy now...poate ii dadeam cu pret mai bun.. asa s-au dat cu 206k, repectiv 117k... profit am avut oricum si e prima data la fifa 14 cand depasesc 1 milion coins..

    ---------- Post added 18-07-2014 at 08:28 ----------

    vad ca pogba s-a dat si cu 185k azi-noapte...am cam luat teapa...insa eu il luasem cu 107k...

    ---------- Post added 18-07-2014 at 08:29 ----------

    daca tot am atatia coins cred ca o sa caut un hagi acccesibil la pret, sa nu zic ca nu am incercat legenda Romaniei

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 171 of 185 FirstFirst ... 71 121 161 169 170 171 172 173 181 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts