Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 25 of 26 FirstFirst ... 15 23 24 25 26 LastLast
Results 481 to 500 of 509

Thread: Hearthstone: Heroes of Warcraft

  1. #481 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Astazi s-a lansat Tavern Brawl, merita incercat.

    Hearthstone Patch Notes - 2.7.0.9166 – Tavern Brawl, New Heroes, and Customization! - News - Hearthstone

    1 classic pack gratis la prima victorie in modul asta.

  2. #482 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    E foarte dezechilibrat, te chinui rau de tot cu Ragnaros. Also, dupa ce faci un win, parca nu prea mai merita sa mai joci ca nu mai primesti nimic.

  3. #483 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Da, greu de tot cu Rag. Nu stiu exact cum e cu cardback-ul, daca il primesti la un anumit numar de meciuri sau asa. Ma rog, e bine ca se schimba brawl-ul in fiecare saptamana.

  4. #484 SP
    Member ymess's Avatar
    E destul de fun trebuie sa recunosc. In principiu conteaza foarte mult si norocul... bine, si la celelalte moduri conteaza dar la asta parca ceva mai mult. Daca tot avem deckuri prestabilite, poate jucam mai multi de pe forum, cu ocazia asta sa poata juca si incepatorii.

  5. #485 SP
    Senior Member Razvan's Avatar

  6. #486 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Belea aseara pe Twitch, live cu 253k viewers, Kripp facand misto de Amaz si Trump care testau cartile noi intr-un meci, si BUM le pica streamingul, ddos, etc etc )

  7. #487 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    o sa fie un expansion bun, si sper sa fie mai slow acuma jocu pentru ca Meta-u asa e foarte boring si mai nou intru numa sa imi fac questurile.

  8. #488 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Pacat ca au luat decizia asta:

    Beginning with the launch of The Grand Tournament, the Arena will no longer award players only Goblins vs Gnomes card packs. Instead, players will have a chance to receive a Grand Tournament card pack, Goblins vs Gnomes card pack, or a Classic card pack whenever a pack is awarded.
    Descurajeaza lumea sa mai joace Arena. Ar fi fost frumos sa lase la alegere pachetul.

  9. #489 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    @razvan nu cred asta, de ce? pentru ca acuma ai sansa sa iti cada de 3 feluri de pachete care ajuta mult un nou jucator. Eu care am aproape toate cartiile fara sa bag 1 leu in joc as fi preferat sa zicem dupa lansare sa fie 2-4 saptamani ca reward numa pachet nou ca sa imi strang cat de cat cartile noi si dupa aia sa fie random. Cel mai fain ar fi acuma ca sunt deja 3 pachete sau pe viitoar si mai multe sa castigi un token in arena in loc de pachet si cu ala sa cumperi ce pack vrei. Si nu descurajeaza pentru ca arena e mai fun decat acelasi boring ass **** constructed.

  10. #490 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Da, e ok pentru jucatori noi, eu ma refeream la cei care au deja o mare parte din carti. Cand se lanseaza, prefer sa-mi iau packuri direct decat sa intru in arena si sa am 1/3 sanse sa primesc pachet de care imi trebuie.

  11. #491 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Cartile dezvaluite pana acum:


  12. #492 SP
    Member eneea's Avatar
    Vad ca nu prea e popular Hearthstone-ul aici, un top realizat de un prieten de-al meu despre legendarele din TGT

  13. #493 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Intrebare
    Unde ar trebui sa gasesc adventure-ul The grand tournament fratilor ca eu nu l vad?
    Cred ca e un bug,deci nu l am pe PC si tableta.

  14. #494 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    nu e adventure TGT-u, e expansion cu carti numa.

  15. #495 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Sunt pachete de carti din expansion, nu e adventure. E la fel ca Goblins vs Gnomes.

  16. #496 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    am primit azi un quest "watch and learn " trebuie sa privesc un prieten cum castiga 1 joc ,ma ajuta cineva ?

    ---------- Post added 23-09-2015 at 10:04 ----------

    id meu Danyel #2989 as fi recunoscator ,abia il joc de cateva zile si mi-ar prinde bine 1 pachet de il da la misiune

  17. #497 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Da, trebuie sa dai spectate la un prieten din lista si sa speri ca va castiga o sa iti dau add si intru pe la 2 sa dau cateva meciuri.

  18. #498 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    Da, trebuie sa dai spectate la un prieten din lista si sa speri ca va castiga o sa iti dau add si intru pe la 2 sa dau cateva meciuri.
    mersi ,din pacate trebuie sa plec la munca, daca poti maine pana in ora 14 00,raman recunoscator

  19. #499 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    cum aflu cand se termina sezonul sa deschid guardian's chest ?

  20. #500 SP
    Member Mishy's Avatar
    Sezonul se termina la sfarsit de luna si acele rewarduri le primesti la inceputul noului sezon care incepe pe intai.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 25 of 26 FirstFirst ... 15 23 24 25 26 LastLast

Similar Threads

  1. Castigatorul turneului de Hearthstone, acuzat ca a trisat By flavi_us in forum Stories & Other News
    Replies: 7 Last Post: 18-06-2014, 09:15
  2. Licitatie: Cheie Hearthstone By Razorel in forum Licitatii
    Replies: 8 Last Post: 15-01-2014, 15:00
  3. Replies: 0 Last Post: 15-08-2011, 17:39
  4. Replies: 0 Last Post: 21-06-2011, 20:34
  5. Replies: 4 Last Post: 21-08-2010, 20:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts