Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 85

Thread: Army of Two: the 40th Day

  1. #21 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    ...off erik. Eu doar ce vroiam sa postez ca la grafica mi se pare ca arata foarte bine Oricum fiecare vede cum ii place Nu am jucat primul joc, nici nu aveam idee ca este un joc split-screen, dar cu siguranta acesta il voi juca.

  2. #22 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Eu sunt un mega fan Army of Two. N-am nevoie de DEMO ca să-mi dau seama de chestii...io-l cumpăr direct!

    ...și foarte bine c-au scos limitarea pe regiuni. Era super aiurea să vezi că nu poți juca cu un prieten din NTSC.

  3. #23 SP
    Member Skaar's Avatar
    Tocmai am terminat de jucat demo-ul in splitscreen co-op si e foarte fain. Grafica mi se pare destul de buna pentru un astfel de joc, asa ca nu am de ce ma plange deocamdata, poate doar ca demo-ul s-a terminat unde nu trebuia.

  4. #24 SP
    Member FusioN's Avatar
    Grafica nu e stralucita,controlul e groaznic,scaderi in fps,dar ideea e buna ,macar atat sa fie.

  5. #25 SP
    Member Painkiller's Avatar
    e praf jocu asta. boring, repetitiv, grafica praf, ai praf. nu merita mai mult de un 6 asa. stateam cu amicu si ne bateam joc de joc (lol cum a iesit) in timp ce ne plictiseam impuscand roboti dinaia miscatori.

  6. #26 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  7. #27 SP
    Senior Member erik95's Avatar

  8. #28 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...ei, uite că pe asta chiar n-o știam - Counter Strike

    //offtopic:


    Doamne că nu mai apare odată HL2-Episode 3 cu Counter Strike 2.0 inclus �n cutie - mor!

  9. #29 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  10. #30 SP

  11. #31 SP
    Senior Member erik95's Avatar

  12. #32 SP
    Member maweryck's Avatar
    pana la urma ce facem cu jocul asta ? il cumparam sau nu ?
    Il ia cineva d'aici ?
    Sunt curios sa vad ce mai zic si alte review-uri .....
    Bafta

  13. #33 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Eu mi-l iau. Mi-a plăcut primul

  14. #34 SP
    Member yoyokid's Avatar
    Si eu mi-l iau Mi-a placut primul mult (COOP) ...+ ca ma bate un prieten la cap sa-l iau ..

  15. #35 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...la primul a fost aiurea limitarea pe regiuni. Din c�te văd (că deja am c�țiva care-l joacă on-line din US/UK) acum s-a scos limitarea

    Cel mai penal lucru posibil...să vrei să joci/ajuți pe cineva la un joc și să nu poți din cauza limitării pe regiuni. E crima curată...

  16. #36 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Jocul asta parca e facut numai pentru CO-OP. 5 min am incercat sa joc cu CPU si mi-a venit sa arunc controller-ul pe geam (ma refer aici la primul joc din serie).

  17. #37 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    [video=gametrailers;11005]http://www.gametrailers.com/video/review-army-of-two/60752"]Army Of Two: The 40th Day Video Game, Review | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com[/url][URL="http://www.gametrailers.com/game/army-of-two-the-40th-day/11005[/video]


  18. #38 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Cineva cu 360 care si l-a luat?

  19. #39 SP
    Member maweryck's Avatar
    eu caut pe unul cu PS3 care si l-a luat sau si-l ia , ca sa stiu daca dau banii pe el ....

  20. #40 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Hahahaha. Am "gasit" o masca.
    Attached Images Attached Images masca.jpg masca1.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Similar Threads

  1. Army of Two: The 40th Day Videos By istrategie in forum Videos
    Replies: 30 Last Post: 18-03-2010, 22:14
  2. Army of Two: The 40th Day achievements By erik95 in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 14-12-2009, 23:16
  3. Army of Two the 40th Day in Ianuarie By erik95 in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 30-11-2009, 18:11
  4. Army of Two: The 40th Day anuntat By istrategie in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 14-03-2009, 21:09

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts