Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 74 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 55 ... LastLast
Results 81 to 100 of 1480

Thread: Red Dead Redemption 2 / Online

  1. #81 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Ar fi mișto o colecție cu rd1 si 2 înainte sa lanseze a 3-a parte.

  2. #82 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Red Dead Revolver si a facut aparitia pe PS4 luna asta, deci nu cred ca vor face un remaster.
    Indiferent de ce va fi, cu Rockstar, nu poti da gres

  3. #83 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    In cateva ore a explodat cu totul. De abia astept.


  4. #84 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Linistiti-va.

  5. #85 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Eu imi doresc un remaster la RDR pt PS4. Daca celelalte titluri importante au primit asemenea versiuni, de ce nu si asta? Apoi pot sa faca continuari din partea mea.

  6. #86 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Nu cred ca e vorba de remaster, totusi Rockstar nu a mai lansat nici un joc nou de 3 ani (inainte o faceau in fiecare an). Ma astept sa vedem un trailer pana la sfarsitul lunii.

  7. #87 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    In loc sa va doriti un joc nou, voi vreti remasterizari

  8. #88 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Da, pentru ca unii dintre noi nu au avut contact cu jocurile din generatia trecuta de console, si ar prinde bine sa le avem si pe current gen.

  9. #89 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Atunci hai sa remasterizam tot, pentru ca sigur sunt oameni care n-au apucat sa joace un anumit joc si ar prinde bine sa fie pe current gen.

  10. #90 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Si care ar fi problema? Esti obligat sa cumperi?

  11. #91 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    problema este ca lumea asteapta partea a3-a a seriei

    dar nu-i opreste nimeni sa scoata remastered.. ca si asa nu se cumpara.

  12. #92 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Poate oamenii au destule resurse incat sa lucreze la doua proiecte in paralel.
    Iti dai seama ca si eu prefer partea a treia, dar daca exista cerere pentru un remaster, de ce nu?

  13. #93 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Quote Originally Posted by raduadelin View Post
    Si care ar fi problema? Esti obligat sa cumperi?
    Fix asta era ideea

  14. #94 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Mai mult ca sigur nu o sa vina R* sa zica: Ba vedeti ca maine e jocul pe rafturi. Or sa dea un teaser, doua, trei etc. Pana anunta data jocului sau un trailer mai trec 4-5 luni. Ori mie in timpul asta mi-ar conveni sa mai joc story-ul la RDR iar si putin multiplayer. Deci nu vad unde e problema cu un remaster.

  15. #95 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Fix aia ne lipseste, inca o remasterizare. Stiti la ce ma gandesc? Oare cum ar fi sa remasterizeze INTREAGA librarie de jocuri a generatiei trecute si sa faca asta la fiecare generatie? Standardul sa fie titlurile iesite in perioada 2005 - 2013, iar la PS4/X1 sa avem aceleasi jocuri in 1080p, PS4 Pro/Xbox Scorpio sa fie 60FPS, PS5/XB2 sa fie 4K si tot asa.

    Trambitati incontinuu povestea cu remasterizarile, unii dintre voi sar in sus de bucurie ori de cate ori iese un joc din generatia trecuta pe generatia actuala. Nu ma deranjeaza pe mine cu absolut nimic ca sunteti dispusi sa dati cate 30-60 de euro pe un joc iesit acum 5 ani, fiecare face cu veniturile lui exact ceea ce isi doreste. Doar ca finantand genul asta de "initiative", desfiintati complet pentru viitor posibilitatea unei console backwards-compatible. De exemplu, de ce sa piarda Sony bani facand urmatorul PlayStation backwards-compatible, cand pot pur si simplu sa nu o faca? Oricum, ei stiu ca deja stati la coada pentru orice supica reincalzita.

    De asemenea, eu nu inteleg de ce s-ar astepta un anumit developer/publisher sa vanda acelasi joc de doua ori. Ca sa cumpar un remaster, ar trebui sa fie vorba despre cineva despre care sa stiu sigur ca merita, ca urmeaza sa scoata in continuare jocuri bune, ca au un istoric extrem de curat. Hai sa spun ca inca hype-ul pentru un joc Rockstar aproape ca il inteleg, dar pentru unii nu conteaza deloc cine e in spatele titlului respectiv. A iesit un joc de acum 7 ani cu "grafica imbunatatita"? Please, take my money si nu va straduiti prea tare sa faceti ceva NOU, keep it rolling cu remaster-urile, ca piata exista si aparent va exista intotdeauna. Pentru ca, nu-i asa, unii dintre noi nu au apucat sa le joace generatia trecuta.

    E ultima mea postare pe aceasta tema.

  16. #96 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Stai liniștit, odată cu generația următoare de console nu o sa mai vezi problema "backwards compatibility".

  17. #97 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Încă un "teaser" de pe Twitter, astia sunt nebuni, nu mai cred că e Remastered e 3-ul dar nu o sa regăsim în titlu acel 3, cel mai probabil Red Dead " plus ceva aici"
    img_20161017_160057.jpg

  18. #98 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Magnificent seven

  19. #99 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Asta inseamna ca oamenii au incredere intr-un anumit studio: doar o poza a pus lumea pe jar. Nici nu vreau sa ma gandesc ce o sa se intample la un trailer
    Rockstar si Naughty Dog sunt acolo sus!

  20. #100 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Peste 16000 de "retweets" in 23 de minute, nebunie, moare lumea pe "Feisbuc"

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 74 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 55 ... LastLast

Similar Threads

  1. Red Dead Redemption By Nash in forum Console Club
    Replies: 1376 Last Post: 10-10-2023, 09:53
  2. Zvon: Red Dead Redemption 2 By Dant3 in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 21-07-2012, 17:39
  3. Red Dead Redemption By doriant in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 6 Last Post: 09-02-2011, 13:52
  4. Online Co-Op Red Dead Redemption By sahara in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 25-06-2010, 13:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts