Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 59 of 74 FirstFirst ... 9 49 57 58 59 60 61 69 ... LastLast
Results 1,161 to 1,180 of 1480

Thread: Red Dead Redemption 2 / Online

  1. #1161 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Quote Originally Posted by KurtKnispel View Post
    Lucrul asta e clar deja din frazele de inceput ale jocului. Nu se exclud deloc una pe cealalta.

    Doar voiam sa spun ca Saint Denis ramane, in opinia mea, cel mai "nesuferit" loc din RDR2. Iar aici se vede din plin talentul celor de la Rockstar care au creat un contrast foarte reusit. Cel mai luxos oras aduce cu sine moartea unui intreg mod de viata.

    De asta zic...m-as fi asteptat ca S.Denis sa-mi placa cel mai mult. Din pacate, nu-mi place.
    Ti-as da dreptate dar inca n-am ajuns acolo, lol. Din ce am jucat insa (sunt inca in Ch.2) si am mai apucat sa mai citesc pe net, jocul chiar pare GOTG fara dubii. Pentru cate detalii au bagat R* in joc, e mare pacat sa ii dai speedrun.
    Chiar este genul de joc in care poti sa "traiesti" in lumea respectiva, unde lumea nu e doar o harta populata cu iconite si activitati. Jocurile R* (sans GTA V) sunt printre putinele in care pot face asta fara sa ma plictisesc.

  2. #1162 SP
    Member Mishy's Avatar
    Ca oras e printre cele mai dinamice, ca sa zic asa, din cate jocuri am jucat, se simte ca un oras adevarat cu tot felul de oameni care nu sunt doar acolo de umplutura ca orasul sa para populat. Oricum il poti vizita si tu chiar daca esti doar in al doilea capitol.

  3. #1163 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    E pacat sa il viziteze inca din Chalter 2. Eu zic sa astepti sa te duca story-ul acolo, o sa aiba un impact mai mare asupra ta.

  4. #1164 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Hehe, am terminat main story-ul cam de-o saptamana. Sunt la al doilea gameplay, la capitolul 3 (aici vreau sa raman forever) pt. ca prima data am facut o boacana, salvand mereu peste acelasi save. Sa nu faceti asta, o sa va caiti.

    Acum, a doua oara, mi se pare chiar mai bun decat prima oara. Descopar mereu lucruri noi si interesante carora prima data nu l-am dat atentie.

  5. #1165 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    O chestie foarte interesantă luata de mine din ghidul oficial.

    Puneți-vă wrap la arme, le scade degradarea cu 10%. Dacă adăugați tot ce e acolo, talismane și celelalte, o să aveți o degradare aproape insesizabilă la arme.
    Attached Images Attached Images screenshot_2018-11-11-16-00-14.png

  6. #1166 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Wtf exista trinkets si talismane in jocul asta? Dat exposure

  7. #1167 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Tu acum ai descoperit? Eu încerc să-mi fac un talisman, dar nu știu cum

  8. #1168 SP
    Member madskills's Avatar
    Quote Originally Posted by geo971986 View Post
    Sunt in chapter 3 de 2 saptm si mi-e ok...imi place sa pescuiesc
    Am incercat si eu sa pescuiesc sturioni imediat cum am ajuns la chapter 3. E clar ca musca dar cat dureaza sa te "lupti" cu ei? Am stat aproape 6 minute odata si pana la urma a rupt linia. Am impresia ca rotesc degeaba R ca efectiv nu vine pestele. Culmea, pana sa ajung la chapter 3 am prins intamplator un sturion, la un loc unde se gasesc cei legendari si nu a durat atat. Las-o dracu de treaba dureaza mai mult de 10 minute sa oboseasca pestele? Sau nu fac eu ceva bine?

  9. #1169 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Stati sa vedeti cat dureaza sa pescuiesti somonul ala de 20+ kg din Lake Isabella

    Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk

  10. #1170 SP
    Member Mishy's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Tu acum ai descoperit? Eu încerc să-mi fac un talisman, dar nu știu cum
    Te duci la un Fence si alegi Craft, dar trebuie sa vanezi animale legendare intai.

  11. #1171 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Lasă, astea se știau așa în mare , dar pariez că foarte puțini cunoașteau cât ce face fiecare - în procente. Poate unora le va fi de folos informația.

  12. #1172 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Zero View Post
    Stati sa vedeti cat dureaza sa pescuiesti somonul ala de 20+ kg din Lake Isabella

    Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
    Mi-a mâncat zilele ăla

  13. #1173 SP
    Senior Member nina's Avatar
    dar si tu ai mancat din pestele ala cateva zile,seems fair

  14. #1174 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Deloc, ai misiune cu peștii legendari

  15. #1175 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Care-s misiunile principale, alea cu galben?

  16. #1176 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Da, alea sunt

  17. #1177 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Am adunat cateva poze in joc, de pe la altii sau ce am gasit. Pot face altceva cu ele in afara de a fi vandute?

  18. #1178 SP
    Member coxanovici's Avatar
    Ma uimeste pe zi ce trece chiar daca nu am trecut weekendu asta de chapter 3 iata un clip interesant daca vreti sa le faceti voi nu va uitati

  19. #1179 SP
    Member clovnusor's Avatar
    not mine


  20. #1180 SP
    Member Otman's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 59 of 74 FirstFirst ... 9 49 57 58 59 60 61 69 ... LastLast

Similar Threads

  1. Red Dead Redemption By Nash in forum Console Club
    Replies: 1376 Last Post: 10-10-2023, 09:53
  2. Zvon: Red Dead Redemption 2 By Dant3 in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 21-07-2012, 17:39
  3. Red Dead Redemption By doriant in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 6 Last Post: 09-02-2011, 13:52
  4. Online Co-Op Red Dead Redemption By sahara in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 25-06-2010, 13:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts