Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 24 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 ... LastLast
Results 381 to 400 of 465

Thread: Mafia 3

  1. #381 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Doar ce am terminat jocul si nu am intalnit niciun bug/glitch/crash samd. In general nu dau 2 bani pe un joc cu o grafica asa slaba, dar muzica exceptionala, personajele foarte bine structurate si povestea, care mi sa parut buna, m-au facut sa il termin.

  2. #382 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    ^ Vezi dude, si il criticai ca protagonistul este de culoare. Sa inteleg ca nu mai judeci un joc dupa protagonist?

  3. #383 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    cred si eu ca nu ii place protagonistul, tu vezi ce avatar are?
    cineva ar fi dezamagit de el

    ---------- Post added 09-11-2016 at 23:30 ----------

    au bagat hainele si patch de 2.5 gb

    ---------- Post added 09-11-2016 at 23:31 ----------

    au bagat hainele si patch de 2.5 gb

  4. #384 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    intrebare:
    am dat afara primul sef din prostitution ring.
    m-am dus la el inainte sa ii distrug toate afacerile, pierd ceva daca il scot fara sa fac absolut tot sau care e faza?

  5. #385 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Depinde daca alergi dupa anumite trofee/achievments. Altfel in cel mai rau caz pierzi niste sume de bani sau o sa ai cativa adversari in plus cand te duci sa il ataci

  6. #386 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar

  7. #387 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Patch-ul pentru PS4 Pro cand apare?

  8. #388 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Pai a fost un patch pe 9 .. insa nimeni nici cei de la EA cu BF1 ,nici altii nu specifica clar ca aduce imbunatatiri "speciale" pt ps PRO..

  9. #389 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    L-am inceput si eu. Pentru mine e mai bun Mafia 2. Lasand la o parte grafica, AI-ul si gameplay-ul te scot din atmosfera. Si cum e posibil ca in 2016 sa apari in cutscene cu alte haine decat cele pe care le porti in free roam?

  10. #390 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    I hear that!

  11. #391 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    daca poti sa treci peste faptul ca jocul nu este terminat inca..ajungi la concluzia ca jocul este chiar misto, mie unul imi place mult , e foarte greu sa treci cu vederea peste misiunile de inceput si sa nu ramai cu un gust nasol , poate chiar sa abandonezi jocul (eram tentat sa fac asta) ..

    insa cu cat explorezi jocul cu atat devine mai misto , arata mai bine si are mai multe detalii , pacat ca nu l-au amanat, trebuia sa-l lanseze mai tarziu , ma uitam , pana si NPC-urile de pe strada au expresie a fetei de mirare sau bucurie.. insa apa se vede mega blurata pe lac..cumva n-are draw distance... in fine, unele arata si sunt lucrate senzational , altele sunt ... neterminate (vorbesc de varianta ps pro)

  12. #392 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Pai au scos pana la urma oficial patch pt Pro? Stiu ca era in asteptare.

  13. #393 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    a fost un patch, nu stiu daca pt pro sau nu.

  14. #394 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Am terminat si eu mafia 3 , mie unul mi-a placut , clar este un joc din seria "mafia" , jocul are momente cand arata superb si momente cand arata ca un joc neterminat (asta pe ps PRO)

    Din partea mea nota 8.
    Attached Images Attached Images 2.jpg 1.jpg

  15. #395 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    problema jocului astuia e ca e prea mort orasul ala
    nu se intampla chestii, sunt unele zone asa goale....

  16. #396 SP
    Junior Member zet105's Avatar
    la ce ajuta the redeem code care vine in carcasa jocului? poate folosi de mai multe ori?

  17. #397 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    doar o data, scrie pe el ce face

  18. #398 SP
    Member adin33's Avatar
    Mafia III Free Car Customization and Races
    https://mafiagame.com/en/news/view/e...-mafia-3-today

  19. #399 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Hai ca i-am dat si eu o sansa, daca tot l-am luat la un pret asa bun. Dupa 3h, pot spune ca, cel putin pana acum, povestea si coloana sonora sunt excelente. Pacat de restul jocului. Daca investeau in joc, banii pe care i-au investit in drepturile de autor pentru muzica, sigur ar fi iesit un joc mult mai bun.

    Grafic, in cele mai bune momente, este mediocru. Exceptie facand cateva personaje "principale" care sunt ceva mai bine modelate.

    Oricum, sper sa ma tina datorita muzicii si povestii, sa fac macar povestea principala.

  20. #400 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    S-au rezolvat oricum din glitchurile de la lansare, atunci chiar era problematic uneori, acum insa am rejucat si eu din el vreo 3-4h si a nu am avut probleme ca acum cateva luni.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 24 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 ... LastLast

Similar Threads

  1. Mafia II By killlemalll3 in forum Console Club
    Replies: 1158 Last Post: 23-05-2020, 03:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts