Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 41 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 41 to 60 of 819

Thread: Assassin's Creed: Unity

  1. #41 SP
    Member mof990's Avatar
    Primul gameplay video.


  2. #42 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    At Microsoft’s E3 2014 press conference, Ubisoft showed off the first live gameplay demonstration of Assassin’s Creed Unity and now I can proudly present you the Collector’s Edition of Assassin’s Creed: Unity for North America. This is probably just the beginning of a crazy amount of country exclusive special editions, so stay tuned.

    The Collector’s Edition is available to pre-order now on Gamestop.com for $ 129.99 USD and comes in a Collector’s Box with the following content:
    • 16″ Figurine from Arno
    • Art Book
    • Music Box
    • Soundtrack
    • Single Player missions DLC
      • The Science Mission
      • The Chemical Revolution
    The game launches on October 28th. More info and retailer exclusive pre-order bonus can be found here.
    Attached Images Attached Images assassins-creed-unity-collectors-edition.jpg

  3. #43 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    astia au un fetis cu steagurile la editiile de colectie...

  4. #44 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Mama cum e editia asta <3

  5. #45 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    De vreo 3 ani tot incerc sa ma conving ca nu mai cumpar Assassin's, ma las dreac pagubas.

  6. #46 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Trebuie sa recunosti ca arata genial ce-i drept, si AC III arata foarte bine si a fost poate cel mai slab joc din serie... fingers crossed

  7. #47 SP
    Banned cryyo's Avatar
    un joc de genul demonstreaza ca totusi exista diferente intre vechile si noile console. asta apropo ca unele ruleaza pe la 900p. nu se poate altfel, ati vazut cate npc-uri poate sa existe dintr-o data in aceiasi scena? animate fiecare, cu fizica proprie. pai no, acolo is milioane de poligoane. rezolutia e importanta dar trebuie sa ne uitam si la complexitatea scenelor. ac: unity e un exemplu bun pt cat de complex poate fi un joc. da ce tot vorbesc eu acilea de rezolutii, AC-ul asta se anunta ca unul dintre cele mai bune din serie.

    ps. se va putea juca in 4 pe acelas tv?!

  8. #48 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Faci pariu ca peste cativa ani, pe acelasi hardware, n-o sa mai fie asa imposibil? Ma refer la rezolutie.

  9. #49 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    am inteles eu bine sau are doar un oras?

  10. #50 SP
    Member mof990's Avatar
    Quote Originally Posted by cryyo View Post
    un joc de genul demonstreaza ca totusi exista diferente intre vechile si noile console. asta apropo ca unele ruleaza pe la 900p. nu se poate altfel, ati vazut cate npc-uri poate sa existe dintr-o data in aceiasi scena? animate fiecare, cu fizica proprie. pai no, acolo is milioane de poligoane. rezolutia e importanta dar trebuie sa ne uitam si la complexitatea scenelor. ac: unity e un exemplu bun pt cat de complex poate fi un joc. da ce tot vorbesc eu acilea de rezolutii, AC-ul asta se anunta ca unul dintre cele mai bune din serie.

    ps. se va putea juca in 4 pe acelas tv?!

    nu cred ca va fi split screen, ar lua foc consola

  11. #51 SP
    Member Twiztid's Avatar
    Editiile de colectie pot fi precomandate de pe uplay shop. Cea mai scumpa vine undeva la 150 de euro plus transport si nu contine jocul...dar din cate vad iti pune automat in cos si jocul editie speciala fara niciun cost suplimentar...cel putin deocamdata. Ciudat ca nu au anuntat nimic la E3 de AC Comet...
    Attached Images Attached Images e3xf_revealge_lut001_lxdg.jpg

  12. #52 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    am inteles eu bine sau are doar un oras?
    Da, insa al naibii de mare... si din cate am vazut cam fiecare cladire este "explorabila" inside...

  13. #53 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu cred ca fiecare cladire o sa fie explorabila. Cred ca doar cele importante si doar dupa un "intro" mic, pentru loading. Poate unele cladiri vor avea unele camere in care ne vom putea misca in voie (nu ca in ACIII), dar deja cerem prea mult.

    Eu inca visez la un GTA sau The Division cu fiecare cladire cu fiecare interior, dar cred ca pe PS7

  14. #54 SP
    Admin MonkY's Avatar
    In gameplay-ul de la conferinta Ubisoft asa parea... ca in mai toate cladirile poti intra, sunt oameni inside... stuff like that. Dar, vom trai si vom vedea:


  15. #55 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    imi place !

  16. #56 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu sper sincer sa ai dreptate
    Desi din cate se vede cand merge pe strada, doar in unele poti intra.

    Oricum, orasul arata incredibil.

  17. #57 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu cand am vazut interiorul camerei din screenshots (scuze de calitate, le-am facut direct de pe youtube) am ramas cu gura cascata. Nu doar nivelul de detaliu e impresionant... cat faptul ca in sfarsit parca a redescoperit Ubisoft ce frumos e sa folosesti culori!
    Attached Images Attached Images ac_unity_1.jpg ac_unity_2.jpg

  18. #58 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Incaperea asta imi aduce aminte de o harta multiplayer din Brotherhood Si asta imi aduce aminte ca nu avem deloc detalii referitoare la MP... what's up with that?!

  19. #59 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    De vreo 3 ani tot incerc sa ma conving ca nu mai cumpar Assassin's, ma las dreac pagubas.
    Guilty as charged, macar am reusit sa ma abtin la ultimul sa nu-l mai i-au la lansare, dar pana la urma tot l-am cumparat
    Arata bine si asta, f.m.m.

  20. #60 SP
    Member akzation's Avatar
    Jocul arata superb , dar vreau totusi sa vad niste si niste detalii referitoare la MP.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 41 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast

Similar Threads

  1. Assassin's Creed V: Unity precomanda By cata13nci in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 34 Last Post: 10-09-2014, 23:38

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts