Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 221 of 386 FirstFirst ... 121 171 211 219 220 221 222 223 231 271 321 ... LastLast
Results 4,401 to 4,420 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #4401 SP
    Member AlexG's Avatar
    Quote Originally Posted by ragnarlodbrok23 View Post


    Dar sa nu te astepti sa iti iasa toate loviturile.. Mie imi ies 70% din ele..
    Da nu vad ce ai scris

  2. #4402 SP
    Member jnku's Avatar
    am dat de cea mai scumpa echipa in div. 1. am facut un 2-2 cinstit
    Attached Images Attached Images image.jpg

  3. #4403 SP
    Senior Member nina's Avatar
    Quote Originally Posted by AlexG View Post
    Cum dracu bat lovitura libera ca numai eu nu dau gol care imi zice si mie

    pentru incepatori
    trebuie sa sutezi cand nu sare zidul oponentului,e ceva obligatoriu si e bine sa bati foarte rapid
    daca bati pe stanga foloseste un jucator cu piciorul de baza stang.pe dreapta cu piciorul drept
    poti bate foarte rapid fiindca nu trebuie sa dai nici o directie sau sa apesi vreun button in plus in majoritatea cazurilor
    intre 18-25m de la un pic sub 1 segment pana la 1 segment si o treime aproape
    sutul are 4 segmente ca putere de sut
    http://i.imgur.com/pYVRZHA.png
    minim gen 18m,maxim 24-25m
    cei mai eficienti jucatori sunt cei cu 78-79 fk stat si 77-80 power shot stat,la mine au fost cerci si tevez
    de ce sunt cei mai eficienti? chiar daca ciupesti butonul sut,ajungi des sa iti iasa 1 segment si putin ca putere si asta se potriveste unui jucator cu 78-79 fk decat unul cu 82-87 fk

  4. #4404 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Au aparut transferurile de iarna.

  5. #4405 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Au aparut de cateva zile .

  6. #4406 SP
    Junior Member ovilix's Avatar
    Asa de curizitate ... Voi ce record aveti ?
    Eu am asa 240-63-203 jenibil...

  7. #4407 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Cristian ai idee daca o sa mai scada preturile ? As vrea sa imi fac o echipa mega OP de Brazilieni dar sunt prea scumpe preturile momentan..

  8. #4408 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Habar nu am , sper sa mai bage pack-uri speciale .

  9. #4409 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    eu zic ca la Winter Upgrades .. 25 feb - 7 martie - cam atunci mai scad .

    de exemplu daca il upgradeaza pe Aguero sau Hazard , astea vechi scad puternic zic eu .

    cam ce echipa vrei sa iti faci apropo ?

  10. #4410 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    ASD FIFA 15 Ultimate Team Squad | Futhead

    Echipa asta dar am doar 270k ..

    Ar trebui sa renunt la Alexis si sa il iau pe Willian ...

  11. #4411 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    pai nu ai nimic over powered in echipa asta .. Oscar e un trist la mijloc .. Ramires e la inchidere ... eu credeam ca o faci cu brazilienii lui Lucescu de la Sahtior . in fine , nu ai nimic OP in ea .

    fundasi centrali brazilieni OP sunt : Santana si ala de la inter Jesus .

    RW lucas de la PSG e bun bun bun .

    mijloocasi atacanti CAM OP sunt Diego Costa si inca vreo 4 de la Shatar si mai era unul bun prin rusia la inchidere ...

    cei ai tu acolo e o echipa ft inceata cu nimic OP in ea sincer

  12. #4412 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Pai am echipa OP, uite aici: OP FIFA 15 Ultimate Team Squad | Futhead Toti au 10 Chem in afara de Sandro.

    Nu inteleg cine ti se pare tie incet la echipa de mai sus, ca in afara de Diego Costa nu e nimeni incet In fine, fiecare cu gusturile lui..

  13. #4413 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    m-am exprimat gresit - sunt inceti pt OP

    cand zici OP te gandesti la Musa Biabwiany Walcot 90+ Pace adica Schurrle e greoi rau de tot in FIFA 15 , la fel si Oscar , sincer eu il prefer pe Willian in locul lui Sancez , e mai agil .

    incearca Lucas de la PSG .. e mai bun ca Sancez sau Willian probat de mine asta .

    Si brazilienii lui Lucescu de la Sahtar neaparat .

    si pe benzi Alves si Marcelo - merge si Sandro sa zicem ci Raphael .

    Si cel mai complet mijlocas care nu trebuie sa lipseasca : Fernandinho de la city , chiar si Paulinho e ft bun pe inchidere de la Spurs parca

    David luiz ma enerveaza rau .. mi se pare ft slab - ajunsesem sa ma bucur de Jesus sau Santana in fine

  14. #4414 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Nu stiu daca ma crezi dar am aproape toti Brazilienii in club In afara de Neymar pe care nu mi-l permit.. Il am si pe Ronaldinho


    I-am incercat pe toti de ai spus tu de ei: Willian intradevar e mult mai agil si flexibil ca Sancez dar ratezi mult cu el. Eu vreu sa imi fac echipa asta pentru ca cu echipa cealalta din 3 suturi de exemplu dau 1 gol. Il prefer pe Schurrle si Sanchez + Costa in locul lui Sturridge pentru ca nu prea ratezi asa mult cu ei.

    Pe mine Santana ala ma enerveaza nu joaca nimic, da pe langa mingi si iau gol mereu. David Luiz mi se pare cel mai bun fundasi din FIFA pentru pretul lui.

    Am toti Brazilienii lui Lucescu in club si cei mai bun mi se par Bernard, Douglas Costa si Taison, restul sunt slabani...

    O sa il iau si pe Fernandinho dar ca rezerva. Pentru ca in formatia aceea o sa il pun pe Ramires sa faca si faza de atac si de aparare pentru ca e pe viteaza iar Oscar mie imi place foarte mult o sa fie doar pe atac. Cat despre Felipe Melo IF nu l-am avut dar pare un Yaya Toure mai mic

  15. #4415 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    mi-am facut si eu echipa asta...imi face mare placere sa joc cu ea , chiar daca nu este dintre cele mai bune

    Brassssilll FIFA 15 Ultimate Team Squad by reddy | Futhead

  16. #4416 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ce se intampla daca iau un F. Torres de la Milan? Mi-l trece in viitor la Atletico, sau ce se intampla cu el? Exista si varianta de Atletico dar e mai scumpa.

  17. #4417 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    nu...ramane la Milan

  18. #4418 SP
    Junior Member miculprint13's Avatar
    fratilor pe mine m-a exasperat psihic fifa asta. am jucat de m-au luat dracii si progresez mult mai mult daca joc impotriva unor parteneri umani, decat impotriva calc. nu am reusit sa castig nicio cupa pana acum in online, desi ajung deseori in semifinale, unde ma pierd si iau bataie ampulea. despre gold packuri, dezamagire totala, am strans bani in speranta ca poate pica ceva si nu m-am ales nici macar cu banii platiti pe pack. despre transferuri, preturi sus de tot, de nu te atingi de jucatorii mai buni daca e sa joci corect.
    Vreau un sfat pentru o eficienta mai mare. Ideea e ca desi am jucatori de viteza, spre exemplu intr-un meci cu calculatorul pe world class, ma prindeau fundasii cu low pace de nu mai stiam de mine. Nu inteleg cum dracu e posibil, ca eu cu ai mei fundasi, medium pace, nu ii prindeam atacantii aluia cu low pace.

    Am o echipa bunicica: Handanovici, Konko, Chiellini, Pique, Azpilicueta, Pirlo, De Rossi, Verrati, Doumbia, Higuain si Palacio - Rezerve Cillesen, Varane, Pereyra, Snijder, Ramos si Gignac.
    Nu as mai cumpara alti jucatori, fiindca ce e mai bun costa mult, iar ce e mai ieftin mi se pare mai slab. Cum ii pot imbunatati insa pe astia? Mi-am luat antrenori pe toate posturile, de am umplut stufful.
    Cu trainingul e ceva? Sau nu foloseste decat pe un timp limitat? Ca as baga hormoni de training in ei, sa ii fac hiper activi

  19. #4419 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    In primul rand ititrebuie chemistry 10 la portar ca sa poti spera ca mai scoate ceva....apoi, mijlocul e extrem de lent...cartonasul de training are efect un meci, insa de multe ori echipa joaca slab daca are apliicate cartonase

  20. #4420 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Photoshop ?
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1422203640001.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts