Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 48 of 386 FirstFirst ... 38 46 47 48 49 50 58 98 148 ... LastLast
Results 941 to 960 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #941 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Cele mai penibile goluri din istoria seriei fifa vor fi acum. La coltul scut intra 90% din ele.

  2. #942 SP
    Junior Member kent4nzw0w's Avatar
    pt cei care au primit azi precomanda de la Altex? sunteti din Bucuresti? ca eu n-am primit nimic azi. si a venit si cu voucherul ?

  3. #943 SP
    Member ccheep84's Avatar
    Sincer ,eu la jocul asta sunt praf.Am impresia ca toti adversarii sunt zmei,iar eu joc pentru prima data fifa.Efectiv nu am nicio siguranta in aparare,oponentii jaloneaza printre ai mei de parca ar juca impotriva unor butuci.Probrabil ca sunt frustrat,in conditiile in care am 7 meciuri fara nici macar un egal,dar lasand la o parte indignarea,totusi asteptam mai mult de la el in ceea ce priveste gameplay-ul.In rest grafica de nota 10.

  4. #944 SP
    Member micul_'s Avatar
    Quote Originally Posted by kent4nzw0w View Post
    pt cei care au primit azi precomanda de la Altex? sunteti din Bucuresti? ca eu n-am primit nimic azi. si a venit si cu voucherul ?
    Ce voucher? Da, eu am primit jocul.

  5. #945 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Exista un bug extrem de enervant in Online Seasons: in meciuri, jucatorii de pe banca sunt tot timpul cei default. Daca pui pe cineva din reserves in locul unuia, nu se salveaza pentru meci.

  6. #946 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Quote Originally Posted by micul_ View Post
    Messi la varianta Ultimate
    eu am varianta standard si l-am primit pe messi +5 , ronaldo +2 , james +5 , bale +4 s.a.m.d + adidas all stars , echipamente .

  7. #947 SP
    Member micul_'s Avatar
    Ești mai norocos înseamnă. Dar nu înțeleg faza cu imprumuturile. L-am ales dintr-o lista de 4 parca pe Robben. Dar nu mai îmi apare lista aia. Nu mai pot lua alți jucători decât după ce termina meciurile Robben sau ce sa înțeleg?

  8. #948 SP
    Member Yanciu's Avatar
    Un ***** ambalat frumos care iti ia ochii si il cumperi an de an sperand ca va fi diferit.Trebuie sa scoata un update ceva....Am jucat 8 meciuri in seasons azi,si de 2 ori aleg bayern si joc cu juventus de fapt,in echipamentul lui bayern,rezervele nu le pastreaza care le alegi tu,serverele si ele mi se par cam praf.Mi se pare si un mic delay,parca nu reactioneaza jucatorii exact cum trebuie,iar cel mai enervant lucru mi se pare ca 90% din goluri se dau dupa un triunghi sau L1+triunghi

  9. #949 SP
    Member micul_'s Avatar
    Quote Originally Posted by Yanciu View Post
    Un ***** ambalat frumos care iti ia ochii si il cumperi an de an sperand ca va fi diferit.Trebuie sa scoata un update ceva....Am jucat 8 meciuri in seasons azi,si de 2 ori aleg bayern si joc cu juventus de fapt,in echipamentul lui bayern,rezervele nu le pastreaza care le alegi tu,serverele si ele mi se par cam praf.
    Hmm. Eu am jucat UT online și se mișcă ireproșabil. Chiar peste așteptări. Season nu am încercat e adevărat.

  10. #950 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Sper sa imi ajunga si mie jocul maine, m-au dezamagit cei de la Gamestore/Gamerland & Cargus . Pana la urma cand ne apare lista cu jucatorii de imprumut cum trebuie ales sau ce trebuie facut ? Si in legatura cu Catalogul EA, poti "cumpara" daca esti la un nivel bun jucatori buni, dar pe rand sau cum ? Va fi ca acele puncte sau meciuri bonus pe care le poti cumpara pentru Seasons ?

  11. #951 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by micul_ View Post
    Ești mai norocos înseamnă. Dar nu înțeleg faza cu imprumuturile. L-am ales dintr-o lista de 4 parca pe Robben. Dar nu mai îmi apare lista aia. Nu mai pot lua alți jucători decât după ce termina meciurile Robben sau ce sa înțeleg?
    Asta intrebasem si eu. Am primit raspuns aici:
    http://www.consolegames.ro/forum/f60...ml#post1165047
    Eu am luat un jucator bronze. Am zis sa-i pastrez pe ceilalti pentru mai tarziu

  12. #952 SP
    Member micul_'s Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Asta intrebasem si eu. Am primit raspuns aici:
    http://www.consolegames.ro/forum/f60...ml#post1165047
    Eu am luat un jucator bronze. Am zis sa-i pastrez pe ceilalti pentru mai tarziu
    Nici eu nu l-am folosit pe Robben. Oare mai primim după ce jucam actualii "imprumutati"?

  13. #953 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Sper. Dar am ceva de jucat, ca ala bronze este pentru 24 meciuri...

  14. #954 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Inca o problema la Seasons: nu se salveaza uneori rezultatele. Deja s-a intamplat de 2 ori la rand...

  15. #955 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar

    Fifa 15 (next gen)

    Nu va pot descriu in cuvinte ce plăcere am simțit jucând primele 2 ore acest joc, dar ... dupa ce transpir mult si bine la primul meu meci in UT si câștig cu 7-0, jocul nu vrea sa se termine. Am stat 10 min cu jucătorii blocați pe teren. Am abandonat si am pierdut partida.
    Imi place, dar nu imi place

  16. #956 SP
    Member bogdan-theodor's Avatar
    Foarte multe probleme cu serverele EA pentru PS4 , in ultimate team ma chinui de o ora sa intru si/sau sa fac transferuri...primesc erori gen " a problem occured please try again later" la fel si pentru pro clubs ...
    Ati intalnit problema asta?

  17. #957 SP
    Member em1n3m16's Avatar
    Foarte multe probleme cu serverele EA pentru PS4 , in ultimate team ma chinui de o ora sa intru si/sau sa fac transferuri...primesc erori gen " a problem occured please try again later" la fel si pentru pro clubs ...
    Ati intalnit problema asta?
    Ieri si astazi si-au batut joc pur si simplu de noi ce de pe PS4

  18. #958 SP
    Junior Member kent4nzw0w's Avatar
    Quote Originally Posted by micul_ View Post
    Ce voucher? Da, eu am primit jocul.
    daca ai precomandat jocul in perioada 18-25 septembrie iti dau un voucher in valore de 259,90 RON. practic valoarea jocului. asta in teorie, ca daca maine vine curierul la mine fara voucherul ala, il iau de pe forum cu 200RON. voucherul poti sa-l folosesti in Media Galaxy/Altex, eu voiam sa-mi iau Forza Horizon 2 de el.

  19. #959 SP
    Member micul_'s Avatar
    Eu am făcut precomanda la începutul lunii.

  20. #960 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Quote Originally Posted by kent4nzw0w View Post
    daca ai precomandat jocul in perioada 18-25 septembrie iti dau un voucher in valore de 259,90 RON. practic valoarea jocului. asta in teorie, ca daca maine vine curierul la mine fara voucherul ala, il iau de pe forum cu 200RON. voucherul poti sa-l folosesti in Media Galaxy/Altex, eu voiam sa-mi iau Forza Horizon 2 de el.
    Atentie cu voucherul ala:
    Quote Originally Posted by Striker09 View Post
    Am sunat la ei si voucher-ul se emite intr-o anumita perioada si poti cumpara doar produse bosch si siemens de peste 2000 ron
    Yeah... sure.
    Cel mai urat e ca in promovare nu se specifica nimic despre asa ceva, cred ca sun la OPC.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 48 of 386 FirstFirst ... 38 46 47 48 49 50 58 98 148 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts