Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 97 of 386 FirstFirst ... 47 87 95 96 97 98 99 107 147 197 ... LastLast
Results 1,921 to 1,940 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #1921 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    daca ai coins...te inteleg
    nu cred ca exista comparație intre Schurlle si Hazard . L am avut pe Schurlle , mi a placut dar Hazard joaca la alt nivel .

  2. #1922 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    eu spuneam altceva..comparam situatia de ai avea pe Schurrle + Courtois, si Hazard + un oricare alt portar din BPL...

  3. #1923 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Da , am înțeles dar am preferat sa il am pe Hazard in atac pt ca in aparare ma descurc bine iar De Gea mu se pare foarte bun la 10k .

  4. #1924 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    ok tu stii mai bine

  5. #1925 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    vorbesti prostii...documenteaza-te: https://www.youtube.com/yt/creators/earn-money.html
    Ai dreptate si tu dar partial. Prima data se fac bani din reclame, daca te uiti in contul de la Youtube ai acolo o sectiune ( Generare de Bani ) Daca faci intr-o luna un anumit numar de click-uri pe reclamele tale atunci primesti o suma de bani, bun dupa ce te mai e xtinzi si capeti cati mai multi abonati si vizualizari o sa fii contactat de un operator de la Youtube pentru a semna un contract sau ceva de genul si atunci daca strangi un anumit numar de vizualizari pe video o sa incepi sa fii platit si din vizualizari nu numai din reclame. Dar ca sa poti sa incepi iti trebuie un anumit numar de abonati 100k .

    Uite si un exemplu, cei de la BFvsGF Jeana and Jesse nu au reclame in video-urile lor, dar au zilnic peste 1milion de vizualizari doar din Vloging. De ce crezi ca ar mai continua daca nu se castiga bani din vizualizari ?

    Am inceput si eu cu Off Topic

    Cred ca renunt la echipa asta de o am acum si imi fac din Budesliga... Jucatori mult mai buni calitate/pret.

    Pot sa vand toti jucatorii o data ? Sau eventual toata echipa si sa iau un anumit numar de coins pe toti ?

  6. #1926 SP
    Junior Member forsakenbv's Avatar
    nina,crezi ca e ok sa vorbesti la modul asta pe internet o persoana pe care nu o cunosti ? Reus LM, Gerrard la mijloc iar Mario Gomez in atac... sut, viteza , heading accuracy.

  7. #1927 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Quote Originally Posted by ragnarlodbrok23 View Post
    Ai dreptate si tu dar partial. Prima data se fac bani din reclame, daca te uiti in contul de la Youtube ai acolo o sectiune ( Generare de Bani ) Daca faci intr-o luna un anumit numar de click-uri pe reclamele tale atunci primesti o suma de bani, bun dupa ce te mai e xtinzi si capeti cati mai multi abonati si vizualizari o sa fii contactat de un operator de la Youtube pentru a semna un contract sau ceva de genul si atunci daca strangi un anumit numar de vizualizari pe video o sa incepi sa fii platit si din vizualizari nu numai din reclame. Dar ca sa poti sa incepi iti trebuie un anumit numar de abonati 100k .

    Uite si un exemplu, cei de la BFvsGF Jeana and Jesse nu au reclame in video-urile lor, dar au zilnic peste 1milion de vizualizari doar din Vloging. De ce crezi ca ar mai continua daca nu se castiga bani din vizualizari ?

    Am inceput si eu cu Off Topic

    Cred ca renunt la echipa asta de o am acum si imi fac din Budesliga... Jucatori mult mai buni calitate/pret.

    Pot sa vand toti jucatorii o data ? Sau eventual toata echipa si sa iau un anumit numar de coins pe toti ?
    nu e nimic concret pentru ca nimeni nu a adus nici o dovada in sensul asta...exista contracte de confidentialitate. Eu am incheiat aici, deoarece nu am dovezi in nici un sens, nici ca s-ar castiga, nici ca nu s-ar castiga. Eu vorbesc doar din ce este postat oficial.

  8. #1928 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Voi a ti facut update ul la fifa?..cine stie ce imbunatatiri aduce?

  9. #1929 SP
    Member bogdan-1984's Avatar
    Quote Originally Posted by nerazzurr View Post
    Voi a ti facut update ul la fifa?..cine stie ce imbunatatiri aduce?
    Adica? Ce up date?

  10. #1930 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Mie mi a facut un update acum o ora..nush despre ce e vorba...

  11. #1931 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    si in plus, trebuie sa te rogi sa nu iti dea jocul un sut in fund si sa iti dea DNF cand ai mai mare nevoie de victorie
    ....asta am patit eu...aveam 1-0 min 50 (River vs Hull) si dupa cand incep din nou meciul...am River vs Porto...cum sa mai castig?..am revenit in Div. 4

    Si nu stiu cum dracu dau peste toti noob'ii ..care lasa toate reluarile posibile si imposibile....

  12. #1932 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Aseară dupa 3 înfrângeri consecutive reusisem sa castig si eu un meci dar mi-a dat DNF

  13. #1933 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Mie iar nu imi merge jegul asta de joc. Mai are cineva probleme tehnice?imageuploadedbytapatalk1414082260.708687.jpg

  14. #1934 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Quote Originally Posted by x2z View Post
    Mie iar nu imi merge jegul asta de joc. Mai are cineva probleme tehnice?Attachment 235047
    La mine merge..

  15. #1935 SP
    Member jacksonikus's Avatar
    Quote Originally Posted by x2z View Post
    Mie iar nu imi merge jegul asta de joc. Mai are cineva probleme tehnice?Attachment 235047
    Si eu am problema asta..

  16. #1936 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Adio Fifa 15 , de azi promit ca nu-mi voi mai cumpara nicio editie de Fifa pana mor. Deci asta e singurul joc la care nu pot sa invat un singur lucru "TACKLING" CUM PLM fac TACKLING . In viata reala si orb daca as fi tot reuseam sa deposetez unul care fuge ca boul de la mijlocul terenului pana la mine in careu si sa da si gol sigur. In loc sa ajung acasa de la munca si sa ma relaxez imi fac o mie de draci , stric obiecte prin casa si injur ca un discreerat , ma consum pentru un joc scriptat .

  17. #1937 SP
    Member larry92's Avatar
    Quote Originally Posted by OlBlueEyes View Post
    Adio Fifa 15 , de azi promit ca nu-mi voi mai cumpara nicio editie de Fifa pana mor. Deci asta e singurul joc la care nu pot sa invat un singur lucru "TACKLING" CUM PLM fac TACKLING . In viata reala si orb daca as fi tot reuseam sa deposetez unul care fuge ca boul de la mijlocul terenului pana la mine in careu si sa da si gol sigur. In loc sa ajung acasa de la munca si sa ma relaxez imi fac o mie de draci , stric obiecte prin casa si injur ca un discreerat , ma consum pentru un joc scriptat .
    nu esti singurul , cand l-am cumparat si am vazut cum sta treaba ... mi-am luat si eu jucatori de viteza si le aplic aceeasi "tactica" la inceput imi ziceam ca sunt un idiot ca fac asta , acum am invatat sa fac posesie si chiar sa las si replay-ul la toate golurile noob time !

  18. #1938 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Quote Originally Posted by OlBlueEyes View Post
    Adio Fifa 15 , de azi promit ca nu-mi voi mai cumpara nicio editie de Fifa pana mor. Deci asta e singurul joc la care nu pot sa invat un singur lucru "TACKLING" CUM PLM fac TACKLING . In viata reala si orb daca as fi tot reuseam sa deposetez unul care fuge ca boul de la mijlocul terenului pana la mine in careu si sa da si gol sigur. In loc sa ajung acasa de la munca si sa ma relaxez imi fac o mie de draci , stric obiecte prin casa si injur ca un discreerat , ma consum pentru un joc scriptat .
    E simplu. Cand vine el de la mijlocul terenului cu mingea nu selecta fundasii tai, selecteaza un jucator din spatele lui ( un CDM ) tii apasat SPRINT + X si iti recupereaza singuri fundasii mingea, nu mai poate sa treaca de ei si tu nu mai faci tackling aiurea pe langa jucator.

  19. #1939 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Sau joaca offline chiar e mult mai realist ca stil de joc decât 14-le, CPU se comporta f bine (cel puțin pe world class cu niște ajustari)

  20. #1940 SP
    Junior Member juventistu's Avatar
    Ma dispera si pe mine chiar si unu care nu pre le are te bate ...poate mai pot face modificari ceva

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 97 of 386 FirstFirst ... 47 87 95 96 97 98 99 107 147 197 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts