Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 99 of 386 FirstFirst ... 49 89 97 98 99 100 101 109 149 199 ... LastLast
Results 1,961 to 1,980 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #1961 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    eu usor usor depasesc Pace-ul .

    ca disperatul am luat tot ce e cu pace mai mare ( in special pt offline pana imi fac echipa mai buna ) si la world class si legendary ... nu mai trec cu pace-ul aproape nu mai conteaza deloc .. si imi trebuie si dribling si fizic si .. cam orice ..

    odata ce avansezi in joc - ok - iti trebuie jucatori rapizi sa zicem cu un Pace un 75-80 in aparare , 80-85 la mijloc si in atac , dar peste asta .. iti trebuie jucatori cat mai completi ..

    ce iti trebuie pt diviziile mici nu mai merge in diviziile mari si pace-ul ramane important dar devin mai importanti jucatorii echilibrati in pace dribling etc

    asta am observat

  2. #1962 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by alessio87alex View Post
    Intrebare: ce trebuie sa fac pentru a-mi creste level-ul la Fifa 15? Sa castig trofee in sezon sau sa imi imbunatatesc skill mode-urile?

    Level-ul ajuta pentru a putea debloca chestii din catalog.

    Thanks!
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    ...

    in pricipiu trebuie sa joci..sa joci mult incluzand mod online, offline, skill, etc...
    Cu precizarea ca nu poti acumula mai mult de 2.000 xp pe zi. Deci trebuie sa joci multe zile....

  3. #1963 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    pt un incepator LVL-ul vs CATALOGul este un cosmar eu am ajuns pe la 75 dar joc de cativa ani

  4. #1964 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Salut. Stie cineva cum pot sa cad doar cu jucatori din Europa in UltimateTeam si jucatori cu echipe similare cu a mea ?


    @: Echipa mea actuala: https://www.easports.com/fifa/ultima...vf6llnLv7i:ps3 ma gandesc sa il iau pe Kroos in locul lui Gabi

  5. #1965 SP
    Member larry92's Avatar
    arbitrul asta ... Mehmet Yildiraz ... mare retardat ...

  6. #1966 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Sanchez isi merita toti banii ..
    Fifa 15 UT Sanchez@xbox:

  7. #1967 SP
    Member larry92's Avatar

  8. #1968 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Deci eu nu inteleg ceva si mi-am facut 10000 de nervi din cauza asta, mai aveam putin si spargeam si controllerul. De 2 zile cam asa nu imi mai paseaza echipa absolut deloc, nu pot sa mai joc nimic ma bate toata lumea Imi paseaza doar la adversar sau prea tare sau prea incet, eu nu mai inteleg nimic Ma poate ajuta cineva ?
    Poate am modificat eu ceva prin setari sau nu stiu Deci mi-am facut 1000 de nervi.

  9. #1969 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Vinde jocu' cat mai repede!

  10. #1970 SP
    Member micul_'s Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Vinde jocu' cat mai repede!
    Sunt curios pîna când vei continua? Am înțeles că nu îți place dar totuși...

  11. #1971 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Ţară liberă.

  12. #1972 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by micul_ View Post
    Sunt curios pîna când vei continua? Am înțeles că nu îți place dar totuși...
    .....
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1414268475890.jpg

  13. #1973 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Is that Miranda? )

  14. #1974 SP
    Member micul_'s Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    .....
    Pentru mine nu dar am înțeles ca nu îți place. Era suficient sa spui o singură dată că nu îți place. Dar tu ai zilnic posturi ca cel de azi.

  15. #1975 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Post hunter...

  16. #1976 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by micul_ View Post
    Pentru mine nu dar am înțeles ca nu îți place. Era suficient sa spui o singură dată că nu îți place. Dar tu ai zilnic posturi ca cel de azi.
    Cred ca este a doua oara, atata timp cand cineva întreabă sau cere o părere despre acest joc am tot dreptul sa ofer un răspuns, mai ales ca am încercat jocul. Si eu m-am saturat sa vad postari in care unii se plâng ca niște copilași si nu mai fac spume.

    @Cristi copile, daca nu iti convine ceva vezi ca ai opțiunea pt. ignore.

  17. #1977 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Quote Originally Posted by micul_ View Post
    Sunt curios pîna când vei continua? Am înțeles că nu îți place dar totuși...
    acelasi lucru il putem spune si noi restul din tabara anti fifa 15 (sa nu se inteleaga anti fifa in general) despre tine, care ai luat nu o sg data apararea aceastei versiuni penibile in versiunea noastra...in teorie suntem o tara libera

  18. #1978 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Cu ce l-ai ajutat ? Nu l-ai ajutat nimic...
    Simplu , puteai sa ii zici ca jocu' e scriptat..atata tot .

  19. #1979 SP
    Member larry92's Avatar
    da ma frate e scriptat si o sa-mi dau cu parerea zilnic si o sa scriu aici ce patesc , azi am pierdut cu 3-2 am dat 4 bari una dupa alta la al 3-lea sut am dat in transversala si Palacio a facut foarfeca si am lovit bara si a iesit afara , am zis ca mor de nervi .... meciul urmator am batut cu 2-0 (opp 2 oameni in minus) si a ratat pe rupte ... a dat si el vreo 2 bari spre norocul meu si il voi juca in continuare pentru ca m-am chinuit sa-mi iau anul acesta ps3(imi pare rau ca nu ps4) si mi-am dorit sa joc Fifa foarte mult , online ! FORZA FIFA , Viva Rapid !

  20. #1980 SP
    Member micul_'s Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Cred ca este a doua oara, atata timp cand cineva întreabă sau cere o părere despre acest joc am tot dreptul sa ofer un răspuns, mai ales ca am încercat jocul. Si eu m-am saturat sa vad postari in care unii se plâng ca niște copilași si nu mai fac spume.

    @Cristi copile, daca nu iti convine ceva vezi ca ai opțiunea pt. ignore.
    Copil ești tu. Ai grijă ca eu nu te-am jignit.

    ---------- Post added 25-10-2014 at 22:32 ----------

    Quote Originally Posted by Spike View Post
    acelasi lucru il putem spune si noi restul din tabara anti fifa 15 (sa nu se inteleaga anti fifa in general) despre tine, care ai luat nu o sg data apararea aceastei versiuni penibile in versiunea noastra...in teorie suntem o tara libera
    Dacă nu va place jocul vouă nu înseamnă că e varză. E ca și FIFA 14, 13 și ca oricare FIFA din ultimii ani. Nu înțeleg de ce postați periodic pe topicul unui joc care nu va place.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 99 of 386 FirstFirst ... 49 89 97 98 99 100 101 109 149 199 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts