Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 279 of 283 FirstFirst ... 179 229 269 277 278 279 280 281 ... LastLast
Results 5,561 to 5,580 of 5659

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #5561 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Peetzy View Post
    E un bug, ceva? In continuare după aproape o săptămână tot Stoc Epuizat apare...
    Salut! Nu e bug. Inca nu a venit marfa la depozit.

  2. #5562 SP
    Junior Member thatOneDudeThat's Avatar
    @ATX-MG

    avem vreo sansa sa primim S-M 2 mai repede ca in 20 sa il putem juca linistiti?

  3. #5563 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by thatOneDudeThat View Post
    @ATX-MG

    avem vreo sansa sa primim S-M 2 mai repede ca in 20 sa il putem juca linistiti?
    Salut! Mai devreme de 20 octombrie nu sunt sanse sa il primiti. Avem un NDA semnat legat de street date.

  4. #5564 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Salutare! Good news. Toate precomenzile plasate pana acum la Spider-Man 2 au fost confirmate. Cele pentru Standard Edition au fost deja procesate, ambalate si pregatite pentru curieri. Cele pentru Collector's Edition si Console sunt in curs de procesare si ambalare.

  5. #5565 SP
    Member parazitu86's Avatar
    Pot să confirm, am primit mail de la Cargus ca au preluat consola ps 5 spiderman edition 4kg pachetul . In decursul zilei de mâine sper să ajungă . Mulțumesc pentru promptitudine ( acum dacă sunt probleme cu întârzierea clar va fi vina firmei de curierat, dar sa sperăm că nu va fi asa)
    Revin mâine cu poze aferente consolei.

  6. #5566 SP
    Junior Member MihaiNDL's Avatar
    Confirm si eu. In plus, am primit si un cod pentru bonus de precomanda - „Costum Arachknight si Costum Shadow-Spider”.

  7. #5567 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    pt Precomanda CE bonusurile vor fi in cutie sau vor veni sub forma de cod pe mail? (eu nu am primit inca nici un mail)



    Articole-bonus la precomanda
    • Costum Arachknight pentru Peter early unlock (include trei variante de culoare);
    • Costum Shadow-Spider pentru Miles early unlock (include trei variante de culoare);
    • Gadget Web Grabber early unlock;
    • +3 puncte pentru abilitati.

  8. #5568 SP
    Junior Member sup3rfly's Avatar
    Confirm si eu. Singurul lucru care nu imi asigura siguranta este faptul ca am primit mail de la Cargus in care au zis ca astazi au intrat in posesia coletului si ca se asigura ca va fi livrat in 1-2 zile. Pai daca imi vine sambata, mai bine ma duc si il iau din magazin direct . Asteptam pana maine, chiar daca plata este facuta deja.
    @4_2: codul a venit deja pe mail.

  9. #5569 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Nu confundati codurile pentru preorder la standard edition care se mai trimit si prin email, cu cele de la CE.
    La CE ar trebui ca, codurile sa fie tiparite pe hartie si sa fie in acel steelbook display case.

  10. #5570 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    ce e coduri digitale din CE edition sunt una, si alea sunt in pachetul de CE, cum zici, adica


    Continut Digital Deluxe Edition*
    • 10 costume unice (cate cinci pentru Peter si Miles);
    • Articole suplimentare in modul Foto;
    • +2 puncte pentru abilitati.
    Ce e preorder ma astept sa fie altundeva, in afara cutiei de CE. Teoretic cei care cumpara CE de maine incolo, nu ar trebui sa le primeasca

  11. #5571 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    CE ar fi normal sa includa toate bonusurile, indiferent ca o cumperi azi sau maine.
    Eu cate editii de colectie am luat pana acuma (God of War, Assassins Creed, etc.) tot ce a fost de primit am primit in cutie.
    Asa mi se si pare normal, pana la urma daca e sa ne gandim, CE costa 1250 lei.
    Jocul varianta Deluxe costa 430.
    Totusi, pentru diferenta de 820 lei, e de bun simt sa iti dea fara conditionare de precomanda si celelalte bonusuri.
    Si asa, 820 lei pentru o figurina si o carcasa de metal fara disc in ea, mie personal, mi se pare un pret mare.
    Dar, la foamea de bani care o au unii, nu m-ar mira sincer nimic.
    Asteptam sa vedem ce zic cei care au comandat CE.

    Legat de ce zici de precomenzi, ca, cine cumpara dupa lansare nu ar mai trebui sa primeasca, eu de exemplu la AC Mirage, nu am luat la precomanda, l-am luat a treia zi cand era o promotie cu reducere de 15&.
    Jocul la precomanda era 250 lei, eu l-am luat la 212 lei si am primit in carcasa un voucher care avea codul pentru misiunea The Fourty Thieves, care in mod normal o primeai la precomanda.
    La AC au oferit codul in carcasa, deci clar ca si altii ca mine vor beneficia de acel bonus chiar si dupa lansare, precis multi au renuntat la precomenzi si acele jocuri vor ajunge la altii ulterior, si oricum nu au cum sa fabrice in numar fix.
    Altii, dupa cum spui tu, se pare ca trimit, cel putin la editia standard, codul pe email, nu in carcasa.
    Ramane sa vedem cum va fi la CE.

  12. #5572 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    FYI. La Ragnarok Jotnar/ Horizon(nici nu mai stiu exact care avea) , bonusul de precomanda l-am primit separat pe mail, nu in editia de colectie.Nu sunt la primul preorder de CE.

    FYI. 40 thieves e parte din continut standard, e un "bonus" primit de toata lumea. Se numeste marketing.

    "Assassin's Creed Mirage will have three editions: Standard, Deluxe, and Collector's. All three will include the base game along with The Forty Thieves quest. "

    Nu are sens sa dezbatem, asteptam ziua de maine sa ne raspunda ATX-MG sau sa imi ajunga CE...whichever comes first

  13. #5573 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Eu am luat Jotnar edition.
    Totul a fost in cutie, nimic pe email.
    Legat de AC Mirage 'If you pre-order AC Mirage, you get “The Forty Thieves Quest.”"
    A fost scris atat pe site la Altex cat si la jocurinoi despre acest bonus daca faceai precomanda.
    Dupa lansare nu mai scrie despre aceasta misiune.
    O fi marketing probabil, cum zici si tu.
    De Horizon nu stiu ca nu am avut, de aia am scris ca probabil unii procedeaza intr-un fel si altii in alt fel.
    Parerea mea si mi-o mentin, la cat costa CE de la Spider-man, ar trebui sa primesti tot indiferent daca comanzi editia inainte sau dupa lansare.

  14. #5574 SP
    Junior Member DarkAngel9211's Avatar
    Guys, am verificat un unboxing pe YouTube și bonusurile acelea de precomandă se regăsesc în același cod cu SM2 Deluxe Edition. Deci nu are rost să așteptați altceva de la Altex.

  15. #5575 SP
    Member parazitu86's Avatar
    Am ieșit acum din tura de noapte și tocmai ce am primit mail că pachetul consola plus jocul sunt in drum spre mne . In cateva ore imi va ajunge așa că stați liniștiți se pare ca Cargus le va livra astăzi cel puțin pentru București

  16. #5576 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by 4_2 View Post
    pt Precomanda CE bonusurile vor fi in cutie sau vor veni sub forma de cod pe mail? (eu nu am primit inca nici un mail)



    Articole-bonus la precomanda
    • Costum Arachknight pentru Peter early unlock (include trei variante de culoare);
    • Costum Shadow-Spider pentru Miles early unlock (include trei variante de culoare);
    • Gadget Web Grabber early unlock;
    • +3 puncte pentru abilitati.
    Salut! Bonusurile la acea ediție sunt incluse in cutie.

  17. #5577 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Am primit și eu azi CEul.

    Sent from my KB2005 using Tapatalk

  18. #5578 SP
    Junior Member MihaiNDL's Avatar
    Salut. A mai primit cineva consola cu sigiliile originale taiate si peste aplicate altele? Vorbesc despre editia limitata.

  19. #5579 SP
    Member jon209's Avatar
    Salut ATX-MG. Alan Wake 2 PS5 nu primiti?Nu l-am gasit pe site.

  20. #5580 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Nu exista fizic,doar digital.

    Trimis de pe al meu Samsung S23 folosind Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 279 of 283 FirstFirst ... 179 229 269 277 278 279 280 281 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts