Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 96 of 283 FirstFirst ... 46 86 94 95 96 97 98 106 146 196 ... LastLast
Results 1,901 to 1,920 of 5658

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #1901 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Care dintre noi?

  2. #1902 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by bicky1310 View Post
    Care dintre noi?
    Era pentru Xraze. Am uitat sa ii dau quote.

  3. #1903 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    A reaparut filtrul de promotii, in sfarsit

  4. #1904 SP
    Member theSrN's Avatar
    La "Rezerva in magazin" nu mai apar ambele branduri era super utila chestia asta, ca nu stateai sa te uiti pe ambele site-uri sa vezi unde poti rezerva ceva.

  5. #1905 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Nu mai apar ambele de luni bune, din pacate.

  6. #1906 SP
    Member theSrN's Avatar
    A da? damn, adevarul e ca nu mai intrasem de mult pe rezervari. Am presupus ca e de la update-ul recent.

  7. #1907 SP
    Junior Member kawasaky's Avatar
    Se pare ca m-am ratacit in orice capitol, nu mai functioneaza nimic

  8. #1908 SP
    VIP Member asatgmures's Avatar
    cine vrea sa lucreze la altex? (sa avem si noi un insider )
    Cariere Altex

  9. #1909 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Căști la promoție, plus buy back, practic daca aveai căști vechi cumpărai aceste căști minunate la un preț foarte bun, 53 de lei (HyperX Cloud Core). Daaaaar cum la Altex/MG minunea tine 3 zile, văzând ca vând in draci ce au gândit ei, hai sa mărim prețul de la 98 la 126. Penibili ați fost, asa o sa rămâneți!

    PS: Nu ma interesează explicațiile, care si alea ar fi penibile.

    PPS: Am fost client fidel pana azi, de azi ma mut la Emag. Pana acum aia nu mi-au dat la "gioale".

  10. #1910 SP
    Member GODZYLLA's Avatar
    53 de lei in Bucuresti, nu in Valcea, unde au fost 98 cu tot cu buy back (stupid citizens, right?). Oricum are dreptate Dant3

    PS: Am sunat sa "sesizez" aceasta neregula, vedem ce se intampla.

  11. #1911 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cel mai probabil îți dau un voucher pentru ca te-ai plâns, ceilalți primesc... explicații.

  12. #1912 SP
    Member GODZYLLA's Avatar
    Probabil ca da... Dar nu asta e problema, ca nu suma ma deranjeaza, putea sa fie vorba de 5 lei sa zicem, ma enerveaza ca iar fac diferente intre clienti, ceea ce nu mi se pare normal, ca nu suntem pe olx sa alegem cumparatorul in functie de cat de bine arata sau mai stiu eu ce.

  13. #1913 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Stiu Alex ca e vorba de principiu, asta ma deranjează si pe mine, dar de când naiba au avut ei principii? Dacă întrebi la ANPC Vâlcea vei vedea că sunt "clientul" lor, cred că în curând o sa am poza la magazinele Altex cu Interzis, cum au "numărătorii" de Black Jack in cazinouri

  14. #1914 SP
    Member GODZYLLA's Avatar
    Nice! Well said! Eu nici nu stiu (cred) unde e locatia fizica a ANPC in oras, cand le-am facut plangere am facut-o online.
    Nu cred ca au avut niciodata, ca daca aveau nu continuau cu magarii de genul asta. Sunt optimist, ca mereu zic: hai ca de data aceasta s-a intamplat, data viitoare sigur nu mai fac la fel. Si de fapt raman dezamagit, ca nu se schimba absolut nimic.

  15. #1915 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    ^^^Fool me once, shame on you. Fool me twice, shame on me.

  16. #1916 SP
    Member DrDeath's Avatar
    Ma pregateam sa felicit Altex-ul/Media Galaxy. Am comandat vineri la 13 castile Cloud Core si surprinzator, sambata ma suna curierul la 14 (GG Altex-ul/Media Galaxy pentru ca nu dati o data estimata de livrare) ca daca sunt acasa (in gandul meu: nu e posibil, livrare de pe o zi pe alta???...bineinteles ca n-am fost, e sambata totusi, lumea iese daca in timpul saptamanii n-are timp si imi zice ca sa reprogramez pentru luni)...Azi e luni (n-am fost la facultate ca sa-l astept pe Fane al lui Curieru') si nu m-a sunat nici naiba. GG!

  17. #1917 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Căști la promoție, plus buy back, practic daca aveai căști vechi cumpărai aceste căști minunate la un preț foarte bun, 53 de lei (HyperX Cloud Core). Daaaaar cum la Altex/MG minunea tine 3 zile, văzând ca vând in draci ce au gândit ei, hai sa mărim prețul de la 98 la 126. Penibili ați fost, asa o sa rămâneți!

    PS: Nu ma interesează explicațiile, care si alea ar fi penibile.

    PPS: Am fost client fidel pana azi, de azi ma mut la Emag. Pana acum aia nu mi-au dat la "gioale".
    Mda, am stat prea mult sa ma gandesc si na acuma cand vroiam sa le comand am observat si eu aceasi chestie. Sincer daca expira promotia ca venea 'valul 2 de promotii' intelegeam, dar de la 98 la 126?! Wtf s-au gandit ca prea multe s-au dat si cum e cerinta mare putem creste pretul asa???
    Evident ca nu le mai comand si nu e vorba de 28 ron, dar de principiu.

  18. #1918 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Am comandat saptamana trecut o boxa centrala de pe MediaGalaxy.ro. Am primit confirmarea pe email, dar am si sunat pentru a vedea daca totul este in regula. Domnisoara de la call center mi-a confirmat comanda, spunand ca boxa ajunge saptamana aceasta din cauza numarului mare de comenzi pe care MG/Altex le au de black friday. Am intrebat daca au mai multe bucati, dorind sa iau mai multe boxe, mi-a confirmat ca stocul este suficient si pot comanda. Toate bune si frumoase: azi dimineata ma uit pe mg.ro pentru a verifica stadiul comenzii: comanda anulata.
    Nice one MediaGalaxy, nice one. Dar nu ma mira. Din pacate nu este prima si nici ultima oara cand mg imi trage tepe de zile mari. Nu inteleg de ce nu ma invat minte, totusi si tot comand...

  19. #1919 SP
    VIP Member asatgmures's Avatar
    vrajeala asta cu pretul vechi taiat si afisat pretul nou cu reducere x% e o pacaleala care trebuie sa dispara din Ro

  20. #1920 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Au crescut si prețul la XOne cu 100 de lei...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 96 of 283 FirstFirst ... 46 86 94 95 96 97 98 106 146 196 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts