Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 40 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 ... LastLast
Results 141 to 160 of 794

Thread: FIFA 16

  1. #141 SP
    Banned Messi2015's Avatar
    Quote Originally Posted by em1n3m16 View Post
    Eu sper sa bage si asta in joc
    Și mai ales sa-l iei la pumni pe arbitru, precum a făcut Ionel Ganea.

  2. #142 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Din ce se vede pe Twich, mari diferente de gameplay nu sunt, arbritri retarzi, si golul ala din centrare fara ca portarul sa reactioneze.

  3. #143 SP
    Member Melo's Avatar

  4. #144 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Interesant. Se apropie de Be a pro (parca asa-i zicea) din PES, singuru lucru care-mi placea acolo. Sper sa le si iasa si sper sa faca o reprezentare grafica a evenimentelor care se intampla inafara terenului, cum e la PES, cu interviuri si discutii cu agentu, nu doar text pe mail-uri, ca ar fi prea boring.

  5. #145 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Au schimbat culorile meniurilor si arata in sfarsit mai de doamne ajuta

  6. #146 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Meniurile zici ca sunt luate din F1 (Codemasters)

  7. #147 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar

  8. #148 SP
    Senior Member nina's Avatar
    FIFA Interactive World Cup skifter konsoll!
    ar fi interesant sa fie fiwc mode si pe xbox one,acolo ladder mode unde iti poti arata skillul

  9. #149 SP
    Junior Member kent4nzw0w's Avatar


    cate fps-uri are FIFA 15 acum? ca mie mi se pare ca se misca mult mai fluid 16-le

  10. #150 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    .....
    Attached Images Attached Images screenshot-original-1-.png screenshot-original.png

  11. #151 SP
    Member em1n3m16's Avatar
    Ai beta-ul?

  12. #152 SP
    Member PayPerView's Avatar
    Ofer coins,bani sau jocuri pe cont cu fifa 16 beta orice platforma.
    Daca are cineva sa mi dea mesaj.M am plictisit de 15 si as vrea sa incerc 16 beta.
    Contul va fi inapoiat dupa ce se termina perioada de beta.

  13. #153 SP
    Member BigChilumba's Avatar
    Si cum ai lua beta-ul, nu-i cam complicat? Sa zicem ca am primit linkul de download pentru Xbox one. Acesta a fost livrat pe user iar downloadul are cam 15 GB. Dupa instalare, jocul beta e functional doar pe consola mea si userul meu... Cam greu de "împrumutat"... 😊
    Mai bine mai stai pana in 22 sept si-l ai full option

  14. #154 SP
    Member PayPerView's Avatar
    Pai cred ca beta ul ramane in library, la fel ca orice joc downloadat.

  15. #155 SP
    Junior Member ignatel's Avatar
    Am si eu o intrebare Daca acum la precomanda pe altex este 200 lei pentru ps3 cand il vor baga si in magazin ii vor creste pretul la 230 sau 250 lei ?

  16. #156 SP
    Member Daghiu98's Avatar
    Posibil, oricum il cumperi cu cat ai dat precomanda, nu conteaza daca ii creste pretul.

  17. #157 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Quote Originally Posted by ignatel View Post
    Am si eu o intrebare Daca acum la precomanda pe altex este 200 lei pentru ps3 cand il vor baga si in magazin ii vor creste pretul la 230 sau 250 lei ?
    O sa fie tot 200 Lei, nu au cum sa ii mai creasca pretul. Deci nu trebuie sa ii faci precomanda, daca pentru asta ai intrebat

  18. #158 SP
    Member clax_117's Avatar
    Ce diferente la gameplay vor fi intre varianta ps3 si ps4? nu ma refer la cele grafice, cum ar fi tricouri murdare ,fanii din tribune etc, ci daca va fi o diferenta in alergat, sut, lovituri de cap, interventiile portarului etc

  19. #159 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  20. #160 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    La voi merge jocul (beta) ?...la mine tot nu merge,am fost plecat in weekend si ma gandwam ca apuc sa termin si eu in seara asta un meci ..dar surpriza ...momentan apare urmatorul mesaj (pare o evolutie fata de vineri) ...probabil pana pe 23 apuc sa joc un meci
    Attached Images Attached Images screenshot-original-2-.png

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 40 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts