Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 18 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 20 of 354

Thread: Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands

  1. #1 SP
    \ tudyniuz's Avatar

    Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands

    Ultimul joc anuntat de Ubisoft la E3 a fost o surpriza placuta pentru toti, e vorba despre Ghost Recon!

    It looks awesome!

    Attached Images Attached Images screen-shot-2015-06-16-01.09.44.png screen-shot-2015-06-16-01.05.58.png screen-shot-2015-06-16-01.09.29.png screen-shot-2015-06-16-01.09.22.png screen-shot-2015-06-16-01.08.31.png screen-shot-2015-06-16-01.08.21.png screen-shot-2015-06-16-01.07.49.png screen-shot-2015-06-16-01.07.44.png screen-shot-2015-06-16-01.06.26.png screen-shot-2015-06-16-01.06.15.png

  2. #2 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Jocul arata fenomenal, ca de obicei la Ubi. Dar nu inteleg cum naiba, doar la ei, toate jocurile arata fenomenal cand sunt in Alpha. Dar din Beta/Final arata complet diferit si calitatea grafica scade fffff simtitor.

    Nu va asteptati sa arate nici macar 70% ca in trailer, cu acele tesselation pe munti si pe jos, peste tot, sau toate efectele alea din acest trailer.

    Sfarsitul este foarte bun si daca chiar ar fi jocul asa si ar arata la fel in forma finala, ar fi un day 1 buy. Dar nu-mi fac sperante.

  3. #3 SP
    Member seven1994's Avatar
    Eu nu inteleg cum mama ma-sii cand ei fac alpha/beta/omega gameplay se vede wow iar cand ne servesc jocul,e cam jumatate din ce am vazut.Cred ca vina e a noastra ca inca cumparam unele gunoaie.

  4. #4 SP
    Admin MonkY's Avatar
    E simplu guys... developmentul si ce vedeti voi se intampla pe niste super calculatoare... cu texturi la calitate maxima, totul setat la maxim, eventul post-procesat... Si atunci cand se apropie de retail, isi dau seama ca fie nu intra jocul pe disk... fie nu face fata consola X sau Y... si incepe taierea. Companiile precum Naughty Dog numesc asta optimizare, incearca sa lase totul acolo... la Ubi se face taiere in toata regula (vezi Watch Dogs). Probabil ca de taiere se ocupa oamenii lor specializati pe mobile gaming, ca altfel nu-mi explic...

  5. #5 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mare dreptate ai si cred ca cel mai clar se vede la inca nelansatul The Division. La cat de bine arata initial...

    Asta arata absolut genial. Si-ti provoaca hype-u ala pe care au dorit ei sa-l provoace, pentru ca este un joc de actiune pura, mai ales pe o harta mare, open world, cum nu a mai fost niciunu pana acum.

    Dar pacat ca si-au pierdut credibilitatea si nici macar nu se chinuie sa o recastige...

  6. #6 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu mai cred in Ubish.t Au nenorocit The Division, Watch Dogs arată bine. Încet, încet se apropie de EA Pork

  7. #7 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    daca arata cum a aratat ghost recon-u vechi si atunci as fi multumit ca mi-a placut jocu foarte mult.

  8. #8 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    e ubisoft, deci misto pozele, intr-un an o sa vedem si jocul. ... ca sa ajungem iar la vorba aia : "ti-am zis io" ...

  9. #9 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Arata absolut superb, dar piesa face tot trailerul

  10. #10 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Arata bine acum, dar dupa Watch Dogs, The Crew, Unity nu mai am incredere in Ubi. Dar cum a zis si Zero, melodia e super.

  11. #11 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Dupa alpha-ul The Division, am asteptari cel putin la fel de mari si pentru asta


  12. #12 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Sper să iasă bine, ultimul ghost recon mi-a plăcut.

  13. #13 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ce nu imi place mie e ca fura prea mult unul de la celalalt, mecanici de joc, tipuri de misiuni, texturi/motor grafic, etc. Iar cand faci treaba asta ai impresia ca joci ceva cu facelift, asta e problema cea mai mare a jocurilor Ubisoft.

  14. #14 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da, dar pana una-alta, sunt singurii care scot astfel de jocuri, la intervale mai scurte (decat sa astept 5 ani pana la urmatorul GTA). Cat de motor grafic, de la Division se va schimba si Wildlands va avea noul engine grafic, deci e ok. Sper sa treaca si la restul jocurilor pe acelasi, ca arata superb si se misca foarte bine.

  15. #15 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu prefer sa stau 5 ani dupa un nou GTA decat acelasi AC sau Far Cry an de an, care fura unul de la celalalt de toate. Cele doua amintite de mine s-au incrucisat atat de mult incat e extrem de usor sa vezi care elemente vin de unde. La asta ma astept din pacate si de la Division si Wildlands.

  16. #16 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Dupa experienta The Division, am asteptari fff mari de la Wildlands si sunt sigur ca vor si livra ce promit

    Cel putin grafic, sunt sigur ca va fi cel putin la acelasi nivel cu The Division, iar daca si gameplay-ul este identic, dar in harta aia imensa + vehicule (sper sa le iasa controlul, sa nu fie ca Watch Dogs) atunci cu siguranta o sa fie pe placul meu


  17. #17 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    E destul de limpede acum ca asta va fi destul de similar cu The Division la mecanica de gameplay. Sper doar sa fie mai diversificat si mai dinamic, dar avand in vedere ca experienta open-world e presarata cu mult mai multe elemente, ma-ndoiesc ca nu va fi.

  18. #18 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  19. #19 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Pana la urma o sa fie un Division cu vehicule?

  20. #20 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Asa cred, dar n-au dat mai multe detalii. O sa vedem, cu siguranta, la E3

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 18 1 2 3 11 ... LastLast

Similar Threads

  1. Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint By razvanrazy in forum Console Club
    Replies: 93 Last Post: 08-12-2021, 21:39
  2. Replies: 0 Last Post: 16-06-2015, 03:27
  3. Replies: 9 Last Post: 23-01-2013, 18:23
  4. Replies: 0 Last Post: 09-12-2011, 11:10
  5. Replies: 1 Last Post: 24-09-2011, 20:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts