Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 18 FirstFirst ... 8 16 17 18
Results 341 to 354 of 354

Thread: Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands

  1. #341 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Salut
    Se merita cumparat sezon pass?

  2. #342 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Jocul ăsta creează o dependență aparte. În primele ore mă gândeam că nu are ce să ofere, ținând cont că, în mare, e aceeași clasică și binecunoscută formulă open world Ubi. I was wrong. Unele misiuni sunt randomizate la maximum, au o variație de factori incredibilă, când ți-e lumea mai dragă te trezești că dai fail după fail, până găsești combinația potrivită pentru a duce la capăt misiunile. Not that casual open world game. Și culmea, e și fun pe deasupra.
    După vreo 50-60 de ore în joc, tot ce pot să spun e că probabil e cea mai plăcută surpriză din ultimii ani. Habar nu aveam că e un joc atât de bun. Recenziile vieții. Mai am 4 provincii și pare că nu se mai termină, e incredibil de lung. Ubisoft se vede că a muncit enorm la jocul ăsta, lumea înconjurătoare arată incredibil de bine, e variată și plină de viață. O surpriza mai mult decât plăcută în cazul meu. Long live DJ Perico.

  3. #343 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Sunt curios cata activitate mai e in PVP

  4. #344 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Pe mine după câteva ma plictisit groaznic, practic sunt aceleași misiuni indiferent de regiune, numai personajele se schimbă.

  5. #345 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by KurtKnispel View Post
    Jocul ăsta creează o dependență aparte.
    Sa inteleg ca au rezolvat din bug-uri si te poti bucura de joc si nu frustra non stop pentru ca nu face ce vrei tu?

  6. #346 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Păi nu știu în ce stadiu era jocul în 2017 ca să pot face o comparație. Am auzit că i-au adus multe îmbunătățiri.
    De asta am evitat jocul, din cauza recenziilor de atunci.

    Apropos, misiunea Kill the Predator e badass rău, de la muzică până la atmosferă și tensiune generală. L-am omorât din vreo 8 încercări, a fost greu de nimicit pocitania.

  7. #347 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Aaaa, stai. My bad. Aveam impresia ca discutam despre Breakpoint.

    Da, Wildlands a fost super fun, jucat in echipa de 2 sau 3 (cu prietenii) si am pierdut vreo 100-150h in el

    Breakpoint on the other hand...

  8. #348 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    La Breakpoint acum baga update-uri ca sa-l faca precum Wildlands, practic
    Ma bucur nespus ca nu mai sunt pe proiect.

  9. #349 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Ma bucur ca nu am cumparat Breakpoint inca. Mai astept sa vad cum evolueaza. Oricum wildlands pentru mine ramane cel mai bun pana acum. (mai ales co-op)

  10. #350 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    La Breakpoint acum baga update-uri ca sa-l faca precum Wildlands, practic
    Ma bucur nespus ca nu mai sunt pe proiect.
    Te referi doar la team mates? Sau si la alte lucruri, gen sa elimine partea de damage si restu de balarii si sa-l faca action focused?

  11. #351 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    La Breakpoint acum baga update-uri ca sa-l faca precum Wildlands, practic
    Ma bucur nespus ca nu mai sunt pe proiect.
    O întrebare. Știi/știți cumva dacă vor renunța cândva în Breakpoint la obligativitatea de a fi mereu online? Mă cam enervează chestia asta. Eu joc (aproape) exclusiv solo, de asta întreb. Nu țin consola conectată la WiFi decât foarte rar, când fac update la jocuri.
    Poate, cine știe, într-un an, doi, se transformă în ceva decent cu update-urile potrivite.

  12. #352 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Poti sa iti iei gandul de la asa ceva, jocurile astea sunt gandite sa fie mereu online.

  13. #353 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Te referi doar la team mates? Sau si la alte lucruri, gen sa elimine partea de damage si restu de balarii si sa-l faca action focused?
    Nu stiu, din ce vad e faza cu team-mates, apoi ce au facut mai demult cu modul non-RPG, acum vad ca e ceva event cu rebeli...
    Si legat de always online ma indoiesc, asta pentru ca multe lucruri de la loot tables si progresie pana la calcule de replicare si check-uri de balistica, toate trec prin server si nu sunt salvate local, o data for performance reasons si apoi ca masura anti-cheating.

  14. #354 SP
    Manager paul's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 18 FirstFirst ... 8 16 17 18

Similar Threads

  1. Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint By razvanrazy in forum Console Club
    Replies: 93 Last Post: 08-12-2021, 21:39
  2. Replies: 0 Last Post: 16-06-2015, 03:27
  3. Replies: 9 Last Post: 23-01-2013, 18:23
  4. Replies: 0 Last Post: 09-12-2011, 11:10
  5. Replies: 1 Last Post: 24-09-2011, 20:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts